Ako skala

Jake vedel, že niečo nie je v poriadku. No nemohol tušiť ako veľmi. Oddychové lezenie na skalách sa jedného dňa zmení na drámu, keď na svojej ceste Kayden McKenna narazí na telo mŕtveho lezca. Stalo sa nešťastie alebo...? Šerif Landon Grainger, ktorý prípad vyšetruje, sa obráti na Jakea Westina s prosbou o pomoc. Jake súhlasí, ale to ešte netuší, kam ho tento prípad zavedie. Vďaka Kaydeniným lezeckým skúsenostiam čoskoro s Jakeom zistia, že smrť v horách nebola náhoda. Ba čo viac, vrah im je v pätách. Keď sa v Yancey začnú diať čudné veci, Jake sa obáva, že svet, v ktorom sa pohybuje, môže ohroziť osobu, ktorú miluje. No pravda je oveľa temnejšia, ako si vie predstaviť....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/309052/ako-skala-Jm6-309052.jpg 4.28

Aljašská odvaha 4.

Literatura světová, Dobrodružné, Pro ženy
Vydáno, i527.net

Silenced, 2014

Kniha Ako skala

FairyD.
12.05.2020

Znova pekný príbeh z aljašskej krajiny, bolo to dobrodružné s nádychom romantiky. Tešila som sa na ich príbeh keďže v predchádzajúcich častiach boli ako mačka a myš. Znova nechýba viera v Boha ako je už u tejto autorky zvykom, takže kniha opäť nie každému sadne.

pip11
01.09.2019

Je to jednoduché a relaxační čtení, dobrodružství a napětí. Bylo to nenáročné ale příjemné.

modranka
11.05.2017

Priame pokračovanie predchádzajúcich častí... odporúčam čítať postupne. Cieľová skupina čitateľov je kresťanská mládež. Za týchto podmienok by bolo moje hodnotenie určite vyššie, ale vydavateľ zaraďuje knihu ako romantiku, tak preto je hodnotenie nízke.
Romantika v príbehu je veľmi slabá, detektívny príbeh rovnako. Záver bol úplne šialený... prečo? Autorka nasadila hlavným hrdinom putá na ruky a aby sa z nich dostali, tak si jednoducho zlomili raz jeden prst, potom druhý, potom si ich napravili a zas zlámali. No, proste, šialenstvo odpozorované z akčných filmov. U mňa maximálne 2 hviezdičky aj to iba preto, že je to súčasť série a za obálku.