Ďábelská pavučina

Ďábelská pavučina https://www.databazeknih.cz/img/books/75_/75817/dabelska-pavucina-75817.jpg 2 10 3

Alison Reynolds série

Příběh začíná nervy drásající scénou muže spoutaného v kufru auta a posléze ponechaného na kolejích na pospas přijíždějícímu vlaku. V téže době přijíždí do L.A. bývalá televizní hlasatelka, aby se druhý den dočkala uzavření soudu týkajícího se jejího rozvodu s manželem, řídícím pracovníkem televize, a posléze se zúčastnila dalšího soudního řízení ohledně její výpovědi z televize. Ukáže se, že muž, který zahynul na kolejích, je její manžel, a navíc překvapivě ona, oproti očekávání, zůstává jedinou dědičkou jeho rozsáhlého majetku, i když tu po něm zůstala mladinká těhotná milenka bez prostředků. Celý další průběh děje je založen na předpokladu, že bude obžalována z vraždy. Je rozhodnuta nečekat a aktivně se bránit. ... celý text

Literatura světová
Vydáno: , Deus

Web of Evil , 2007

jindra3953
18.10.2019 3 z 5

Skoro jsem se bála začít knihu číst, ale potom jsem si řekla, že odložit ji můžu vždycky. A neodložila, dočetla a nelituju. Hodnotím jako běžný průměr.

bezprezdivky
21.01.2018 odpad!

Nudná nezajímavá kniha, kterou dorazil otřesný překlad ("telefon vybavený modrým zubem" atd.).

avad
27.06.2014 1 z 5

Příběh sice začíná docela slibně a zdá se, že to bude docela napínává četba, ale byla jsem zklamaná a knihu jsem odložila nedočtenou.

Judith A. Jance
americká, 1944