Jaro

Jaro https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407483/bmid_jaro-MZD-407483.jpg 4 53 10

Alisik série

Napínavý i romantický komiks o gotické lolitě pokračuje, přesně ve stylu Tima Burtona. Mrtví se snaží zabránit zničení svých hrobů. Ale mají šanci proti stavebním strojům? A má vůbec nějakou šanci vztah Rubena a Alisik, když jeden z nich je slepý a druhá mrtvá?

Literatura světová Komiksy Fantasy
Vydáno: , Crew

Frühling , 2014

Rowana
04.03.2022 5 z 5

Příběh nabírá na obrátkách. I když je hlavní hrdinka i většina jejích přátel dávno mrtví, stejně se o ně strachuji. Atmosféra i kresba z minulých dílů nezůstává ve své poutavosti za příběhem nijak pozadu. Naopak.

fvalek
16.01.2021 5 z 5

Předposlední díl konečně dostává šťávu, protože situace se blíží nebezpečnému zlomu. Jak bourání hřbitova, tak situace nemrtvých, tak i vztah Alisik s Rubenem, všechno směřuje k nějakému důležitému okamžiku, což je super. Stále všude visí řada záhad, ale tentokrát je vidět, že se s nimi začíná pracovat a už se pomalu rozklíčovávají. Konečné rozhodnutí je takový cliffhanger, takže jsem vlastně rád, že čtu poslední díly jako maraton. :)

vlkove
08.12.2020 5 z 5

Nádherné ilustrace. Moc chválím české zpracování knihy, nakladatelství Crew se opravdu předvedlo.

Áňa 998
03.01.2020 4 z 5

Krása, pro mě možná nejslabší díl ze série, ale opravdu povedený :-)

Alethea_k
13.12.2019 4 z 5

Pro mě tak trochu guilty pleasure. Ilustrace jsou krásné, ale oproti prvnímu dílu, který mě úplně uhranul, ty další dva dost zaostávají. Jsem zvědavá na závěr.

JajaCZ
08.09.2019 5 z 5

Príbeh a kresba ma naozaj oslovili :) Kniha nie je zbytočne naťahovaná do xy dielov. Teším sa na finále :)

Mooneylan
10.07.2019 5 z 5

Ani se nestacite nadechnout, uzit si tu nadhernou kresbu a rozvijejici se dej a uz jste na konci knihy! Treti a predposledni dil teto lolita/goth/YA serie slupnete jako malinu a nebudete se moct dockat posledniho dilu!

Lenka.Vílka
02.06.2019 5 z 5

Začíná přituhovat. Láska dělá divy a pomáhá najít odvahu. A že Alisik udělá něco hodně odvážného. Konečně jsem se i trochu bála. A nějaké to "cool", "oh shit" nebo nahrazení anglických slov do věty, mi vážně nevadí. Co občas slyším cestou do práce, panenko, jsem raději za to oh shit...

Za všechny knihy: ty kresby přes celé stranky nebo dvojstranu jsou na "ach" a "wow" a taky na slintnutí. Tohle prostě musíte vidět a přečíst

Kamilajznik
17.05.2019 5 z 5

Tenhle komiks je proste uzasny, nadherne zpracovany. Ty kresby jsou tak krasne, ja jsem unesena.

orangerose
10.05.2019 5 z 5

Další pokračování s alisik :)

Autoři knihy

Hubertus Rufledt