Alíku, nech toho povyku

Alíku, nech toho povyku https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/144126/aliku-nech-toho-povy-144126.jpg 4 12 4

Osvědčené tréninkové metody pro vás a vašeho psa Pohlédněte na svět z psí perspektivy s knihou Alíku, nech toho povyku, praktickým průvodcem výcvikem psa, jenž zavrhuje staré rigidní metody ve prospěch citlivého a laskavého tréninku, který ve vašem psovi bude rozvíjet jeho přirozenou radost ze života.

kob
30.12.2023 5 z 5

Nejpraktičtější knížka o výchově psů, jakou jsem četla. Všechno v ní dává smysl a člověk si rychle uvědomí, v čem dělá chyby.

zelena_zabicka
01.01.2020 2 z 5

Velice cením to, že autorka je žena, která se psy vyrůstala a psi ji provázejí celým jejím životem, tj. že jim skutečně rozumí. Uvítala bych ale větší vhled do psího chování, myšlení, psychologie, vysvětlení proč se psi chovají tak či onak,... Také více ohl. výcviku - v knize je popsán proces výcviku jen těch nejzákladnějších povelů a problémů. Celá kniha na mě působí tak nějak povrchně, povšechně. Čekala jsem, že si z ní odnesu víc - a to jsem v soužití se psem teprve začátečník.

Knihomol3301
10.06.2016 3 z 5

myslím si že tahle kniha je možná i jedna z nejlepších knih pro dobrou a účinnou výchovu psa! :) já osobně mám 3 psy a jejich chování se značně zlepšilo po využití těchto metod. Vážně musím autorce knihy moc poděkovat :)

Marčullkas
28.02.2014 4 z 5

Metody jak vychovat svého pejska hrou :) Snad se nám to alespoň trochu díky téhle knize povedlo :)

Autorovy knížky

2007  78%Alíku, nech toho povyku

Kniha Alíku, nech toho povyku je v