Kočka, která ničeho nelitovala

Tři krásné habešské kočky jsou klíčem k sérii záhadných úmrtí spojených s prvním filmem Alice Nestletonové, jehož natáčení probíhá v jižní Francii. Alicina první velká šance je však zmařena, když producentka a několik dalších členů štábu ztratí svých devět životů, a tak Alice musí vyčmuchat to bojovné stvoření, které je za to zodpovědné....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/195177/alice-nestleton-kocka-ktera-niceho--wtu-195177.jpg 3.315

Alice Nestleton 8.

Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, MOBA (Moravská bastei)

Kniha Kočka, která ničeho nelitovala

scarabea
08.08.2018odpad!

Nečitelná slátanina...

pepa4081
24.09.2017

Co napsat? Opět příjemná oddechová detektivka, proložená vtipnými pasážemi s kočkami. Velmi uspokojivé.

kika 13
23.10.2016

Pohodové čtení.

Evik30
09.09.2014

Další kniha ze série "Kočičí krimi". Tyto knihy nejsou vyložené detektivky. Jsou to spíše příběhy "proložené" sem tam nějakou vraždou. Čtou se rychle a jsou vyborné jako oddechovky od thrilleru a drsných detektivek.
Alice Nestletonová je taková kočičí máma, která se kdekoli na světě zaplete do policejního vyšetřování.
Doporučuju jako knihu na čtení při čekání u doktora, na koupaliště nebo na dovolenou.
Nezklame, neurazí a předem tušíte s čím máte počítat.

rencovav
26.05.2014

Prvotní volbou, proč knihu číst, pro mě byl onen štítek Kočičí krimi. Myslím, že detektivek čtu poměrně dost, tudíž jsem si chtěla přečíst něco trochu nového. V podstatě se jedná o obyčejnou detektivku s tím, že hlavní hrdinka pátrá na vlastní pěst a ve volném čase se rozptyluje kočkami. Ale líbilo se mi to, ne, že ne. Vlastně je to taková oddychová prkotina, která nenadchne, ale ani neurazí. :) Doporučuji.