Dóóóst dobrý šoky

Dóóóst dobrý šoky https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/4562/bmid_dooost-dobry-soky-qML-4562.jpg 4 133 10

Alice a... / Alica a... série

Alice prožívá další dóóóst dobrý šoky. Její nejstarší sestra Linn se zamilovala, ale bohužel do namyšleného superpodrazáka. Alice se ze všech sil snaží, aby Linn prohlédla. K tomu se sama trápí tajnou láskou k osmnáctiletému Alfiemu. A aby toho nebylo málo, vlezou k nim domů lupiči. Podaří se Ali zachránit starší sestru ze spárů pošetilé lásky?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Fragment (ČR)

Sisters, Super Creeps And Slushy, Gushy Love Songs , 2002

sgjoli
30.07.2022 5 z 5

Další ze série ujetých a pološílených příběhů ze života Alice Loveové a její rodinky. Autorka se opět věnuje tématům, které se mohou v životě stát každému dospívajícímu - tentokrát hlavně na téma první lásky, která je zaslepující a směřuje k nesprávné osobě - a jak to pak dopadá, když člověk dělá z lásky blbosti. Autorka přitom neztrácí humor, zase jsem se u toho pěkně pobavila, i když tentokrát mám pocit, že kniha je trošilinku slabší než předchozí díly. Ale i tak je to pořád srdcovka. Je to psané s lehkostí, je to pubertálně střelené a teď během léta vlastně dost fajn oddechová záležitost.

Hanncha
01.06.2022 5 z 5

Skvělá série pro náctileté.

mia.com
22.03.2018 5 z 5

Zase další bezva díl. Baví mě i v dospělosti :)

tatafa
07.01.2017 3 z 5

Zajímavý příběh, kterým rozhodně nepohrdne žádná dospívající slečna.

candy72
24.05.2015 5 z 5

Zatím nejlepší o Alici z celé série. Sháním další díly.

Nechápu, jak se může někdo pojmenovat Q :D

Leusee
17.06.2013 5 z 5

Tolik jsem doufala, že se Alici konečně poštěstí a dá to s Alfiem dohromady a zase nic. Ale výborný díl.

TessDragon
02.09.2012 5 z 5

Série: Alice a ... . Tuto sérii jsem naprosto milovala. Alice je velmi vtipná a blázen. Oblíbila jsem si celou rodinu a mimo to i Alfieho. Rozhodně doporučuji, sice je Alice 13 let, ale myslím, že knížku si můžou přečíst i starší. ;)

Katee
02.04.2012 5 z 5

Dobrý jméno Q :DDDD

Scarletty
02.04.2012

Nádherná kniha plná humoru :)

Megii
30.09.2011 5 z 5

Táák... tohle je podle mého názoru nejlepší knížka z Aliččiny série.
SPOILER: Nesnáším Q. Ještě, že ho nakonec Linn prohlédla a skoncovala s ním. Ali má fakt s láskou smůlu:) Alfieho nikdy nedostane.