Dóóóst dobrej stresík

Dóóóst dobrej stresík https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/4471/bmid_dooost-dobrej-stresik-xuG-4471.jpg 4 101 5

Alice a... / Alica a... série

Alice, vaše oblíbená hrdinka, je opět tady a s ní i pohlední studenti z Francie. Ali s kamarádkami hrají hru, kdy všechny postupně musí s chlapci promluvit francouzsky. Pro stydlivou a nejistou Ali je to obzvlášť obtížný úkol. Starosti jí navíc přidělává kamarádka Jen, která zmizela. Tak to bude dóóóst dobrej stresík!

Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Fragment (ČR)

Visitors, Vanishings and Va-Va-Va Voom , 2003

sgjoli
sgjoli
18.09.2022 5 z 5

V dalším díle této série se Alice dostává do nejedné stresové situace. Nejenže si jedna z kámošek vymyslí praštěnou sázku, kterou musí všechny holky z party splnit, ale taky se Alice dostává do role rádkyně - když se její sestry hádají kvůli vztahům, nejlepší kamarádka má problémy ve vztahu, ale i jedna z dalších kamarádek řeší vztahové problémy svých rodičů. Není toho málo a přitom to jsou zase témata ze života, s nimiž se člověk může setkat i v reálném životě. To je dost častý aspekt, s nímž autorka pracuje - realistické události, které jsou však viděny očima 13leté holky. Navíc je to opět zabalené do svižného stylu psaní s řádkou humorných hlášek, u kterých jsem se bavila. Tohle je za mne prostě dobrý. Bavilo moc!

mia.com
mia.com
18.07.2018 5 z 5

Zase další bezvadný díl, tentokrát okořeněný frantíkama a problémy v trojúhelníku Jabla-Linn-Alfie. Baví i v dospělosti :)

tatafa
tatafa
07.01.2017 3 z 5

Zajímavý příběh, kterým rozhodně nepohrdne žádná dospívající slečna.

Denisa_a
Denisa_a
02.10.2014 3 z 5

Kniha mého dětství/dospívání :)

Katee
Katee