Dóóóst dobrá schíza

Dóóóst dobrá schíza https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/4474/dooost-dobra-schiza-4474.jpg 4 119 8

Alice a... / Alica a... série

Oblíbená série příběhů třináctileté Alice pokračuje novým prázdninovým dobrodružstvím. V domě, kde bydlí, začalo strašit. Jistě, strašidla neexistují, ale zkuste jinak vysvětlit všechno to záhadné klepání, ťukání a skučení, které se rozléhá domem. Věci jsou zkrátka jinak, než mají být (uznejte, že i to mléko v ledničce by nemělo být zelené ...)... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Fragment (ČR)

Mates, Mysteries and Pretty Weird Weirdness , 2002

sgjoli
28.08.2022 5 z 5

Byť tuto knihu hodnotím plným počtem hvězd, jde o 5 hvězd spíše slabších. Co je pořád stejné, je to, jak svižně a čtivě to je napsané. Ale oproti tomu předchozímu dílu, který byl pro mne silný svým tématem, mi téma této knihy připadalo trošinku slabší.
Ale zase musím uznat, že i když jede autorka pořád podle jedné šablony, snaží se vymýšlet nové zápletky, které jsou uvěřitelné, v nějaké míře se v životě člověku stát mohou. A to je tady zachované. I když aby se člověku v jeho mladičkém životě dělo všechno, co se děje Alici, může někomu připadat trochu přitažené za vlasy, tak mi zase přijde fajn, že spousta lidí si tu najde aspoň to své "něco" s čím se nějak může ztotožnit a najít se. A to kvituju.

mia.com
24.05.2018 4 z 5

Tenhle díl mě těmi záhadičkami a strašením obzvlášť bavil :)

tatafa
07.01.2017 3 z 5

Zajímavý příběh, kterým rozhodně nepohrdne žádná dospívající slečna.

Denisa_a
02.10.2014 3 z 5

Kniha mého dětství/dospívání :)

TessDragon
02.09.2012 5 z 5

Série: Alice a ... . Tuto sérii jsem naprosto milovala. Alice je velmi vtipná a blázen. Oblíbila jsem si celou rodinu a mimo to i Alfieho. Rozhodně doporučuji, sice je Alice 13 let, ale myslím, že knížku si můžou přečíst i starší. ;)

RouZuše =P
28.11.2011 5 z 5

◄jeden z nejlepších dílů ze série! =)*

Megii
29.09.2011 5 z 5

Néé asi :D. Ale podle mě je nejlepší Dóóóst dóóóbrá ségra a šoky. Tuhle knížku jsem četla první ze všech ostatních dílů a dokonce jsem ji jeden čas měla dvakrát, než jsem ji darovala kamarádce :).

Tuffy
08.08.2011 5 z 5

Humorné, jednoduché čtení pro odpočinek. A asi moje nejoblíbenější knížka ze série Alice a dóóóst dobrý, možná díky těm poltergeistům. :D