Pečeť krále Šalamouna

Pečeť krále Šalamouna https://www.databazeknih.cz/img/books/78_/78367/pecet-salamounova-78367.jpg 3 10 3

Alfred Kropp série

< 2. díl

Alfred Kropp je pro spolužáky loser, přerostlý nemotorný teenager, ale ani oni, ani on sám netuší, že zdědil mimořádné schopnosti. Nikdy neslyšel o pečeti krále Šalamouna a tajné schránce, v níž po tisíce let byli uvězněni démoni, až do té doby, kdy byl unesen. Proti své vůli se ocitl na Sahaře a čelí s agenty AIPAJ samotnému peklu. Opět musí dokázat nejen sobě, ale lidem, kteří do něj vkládají naděje, že v největším nebezpečí je schopen překonat sám sebe. Znovu nejde o nic menšího než o záchranu světa!... celý text

Romány , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Albatros (ČR)

The Seal of Soloman , 2010

Luigi1
30.09.2020 4 z 5

Jsem rád,že jsem se dočetl jak to dopadne a Alfredem,Nebylo to špatné,ale něco tomu chybělo.Škoda.

lulu28501
15.04.2017 4 z 5

Chtěla jsem dát všech pět hvězdiček ,ale jelikož mi pár otázek v hlavě zůstalo,tak jsem dala čtyři.
Třeba jak byl devítka (Samuel) tam kde byl s tím parťákem a byli v té díře a měli jídlo pro dva na dva týdny ,ale než je vysvobodili ,trvalo to měsíc ,jaktože to devítka přežil? Co se tam stalo? ( Možná to tam bylo jen s náznakem,a já to nepochopila)
Nemohu to srovnávat s prvním dílem,jelikož jsem jej nečetla ale tenhle díl se mi líbil .
Až na to co se stalo Alfredovi ,to jak jakoby hnil zaživa a ty červy? No fuj.

AjťačkaTýnka
30.08.2013 3 z 5

Ne tak dobrý díl, jako jednička, ale pořád dobře čtivý :)

Rick Yancey
americká, 1962