Alfred Hitchcock ponúka príjemné zimomriavky

Zbierka poviedok prevzatých z kníh Alfred Hitchcock Presents: Stories to Be Read with the Door Locked, Games Killers Play, Happiness is a Warm Corpse, Murderer's Row, Having a Wonderful Crime. Poviedky: Pani Gylliová a gigolo Únos Päť litrov benzínu Logika viny Výbuch treba načasovať Vražda na svadobnej ceste Zradné lietadlo Za vyplatený honorár Hlava dobrá na vraždu Líštičky spia v teple Byt nad garážou Vražda zo súcitu Hlasy v prachu IQ 184 Dokonalá sekretárka Zvinutý šál Marte in memoriam Arbiter sporov Šampanské Krv nie je voda Ticho! Zombique Škoda, že tu nie si Materská kašička Smrtiaci telefón Komu bude Arthur chýbať? Autobus do Chattanoogy Starožitnosti Ako dym z fajky ... Willie Betts, bankár Slušný mladík...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/50529/alfred-hitchcock-ponuka-prijemne-zimomriavky-50529.jpg 4.439
Literatura světová, Povídky
Vydáno, Slovenský spisovateľ

Alfred Hitchcock Presents: Stories to Be Read with the Door Locked, 1980

Kniha Alfred Hitchcock ponúka príjemné zimomriavky

Banny_L
09.04.2019

První kniha, co jsem četla ve slovenčině..nezapomenutelná..

Tak jsem si ji dala znovu..pořád je úžasná :)

rutto45
28.12.2018

Súhrn starej klasiky, ktorá má svoje čaro. Podobná záležitosť v budúcnosti zrejme neuzrie svetlo sveta. Tým sa ale stáva táto zbierka originálom.

syskas
03.09.2016

Staré, dobré, klasické horory. Nie je treba kopec krvi, ani detailné popisy vraždenia. Výborné príbehy.

Bilky
09.11.2015

Za socíku vstupenka k horrorovému resp. na dnešnú dobu už len thrillerovému žánru a pre mňa zoznamka s ROALDom DAHLom, ALFREDom HITCHCOCKom, či ALANom FOSTERom.
Samozrejme rovnako ako podobne koncipovaná zbierka STRAŠIDLÁ NAJSTRAŠNEJŠIE alebo STRAŠIDLÁ NA DOBRÚ NOC - je aj tu rôzna kvalita poviedok, ale rozhodne v rozmedzí 3,5 - 5*, nie nižšie, ako je to pri súčasných zborníkoch...

ODPORÚČAM: priaznivcom starej školy a mladým čitateľom aby zistili, že aj bez litrov krvi a drastických scén sa dajú privolať zimomriavky ;) 82%

napětí horory antologie hororu

Kniha Alfred Hitchcock ponúka príjemné zimomriavky je v