Záhada hovoriacej lebky

Záhada hovoriacej lebky https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/52574/bmid_zahada-hovoriacej-lebky-uGP-52574.jpg 4 53 5

V zberni sa nečakane zjaví iný kúzelník - Mág Maximilián. Za každú cenu chce získať kufor s lebkou. Napokon sa s Troma pátračmi dohodne, ale v noci havaruje na autostráde. Polícia na mieste nehody nič nenájde. Onedlho dostanú Traja pátrači veľký balík. Netrpezlivo ho otvoria a nájdu v ňom...

Dobrodružné , Pro děti a mládež

Vydáno: , Mladé letá

The Mystery of the Talking Skull , 1969

Ivan F
10.09.2021 4 z 5

Oddychové čítanie na dobrú noc (pre mňa) a napínavé pre potomka. Užili sme si to a v podstate som rád, že som objavil diel, ktorý som si v časoch svojej mladosti nemal možnosť prečítať. Pre mladšie deti je to však výborné čítanie, ktoré im prinesie pôžitok z odhaľovania záhady - a mne pobavenie nad tým, ako sa dokážu čudovať nad tým, čo dospelí uhádnu. :-)

Miro.slav
13.08.2020 3 z 5

Určite by som túto knihu dakde na povale našiel. Svojho času zaujímavé čítanie.

tlllk
12.01.2020 3 z 5

pred 2,5 rokom som začal synom čítať pred spaním troch pátračov. Po takom čase mi už všetky knihy prídu na jedno kopito, navyše mi prišlo že v tomto diely si Jupiter vybral svoju slabšiu chvíľku. Bohužiaľ to už ani chlapcov nebaví, čomu zodpovedá ako dlho sme tento posledný diel čítali. Je čas posunúť sa ďalej.

LuiCJ
24.06.2019 4 z 5

Na tento diel som sa celkom tešil. Po prečítaní neskutočne divnej Záhady vreštiacich hodín som čakal, že príde niečo normálnejšie. A tak sa aj stalo.

Záhada hovoriacej lebky ponúka celkom slušný, napínavý príbeh. Ide zároveň aj posledný diel, ktorý napísal tvorca série - Robert Arthur Jr.

Mne sa veľmi páčil začiatok. To ako sa k riešeniu celej záhady dostali a potom aj jednotlivé postavy sú veľkým plusom knižky. Aj keď možno samotnej hovoriacej lebky by sa mi žiadalo viac. Dobrodružné pátranie neskôr vrcholí vo viac-menej (ne)tradičný koniec.

Za mňa celkom fajn, diel obsahuje všetko, čo by nemalo chýbať v dobrej časti Troch pátračov.

DarthSoren
03.03.2018 4 z 5

Ďalšia z podarených záhad, ktorú som ako malý špunt úplne hltal. Už som z toho síce vyrástol, ale 4 hviezdy vďaka spomienkam si to zaslúži.