Alfa samec

Alfa samec https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/378547/alfa-samec-cZA-378547.jpg 4 1238 250

Tu noc, kdy Emerie poprvé potkala Drewa, myslela si, že se vloupal do její nové kanceláře na Park Avenue. Než stihla zavolat 911, ukázalo se, že tenhle arogantní a pekelně pohledný chlapík je skutečným majitelem kanceláře a ona jen naletěla podvodníkovi. Drew nečekal, že se bude po návratu z dovolené dohadovat s touhle temperamentní mladou ženou. Taky nečekal, že ji nebude moct dostat z hlavy. Zvlášť potom, co dovolil, aby v jeho kanceláři zůstala, než si najde něco jiného. Jak se velmi rychle ukazuje, ti dva by nemohli být rozdílnější. Zatímco Emerie zachraňuje lidem manželství, Drew je namyšlený lamač srdcí. Zatímco ona je zamilovaná do jiného, on se neplánuje zamilovat nikdy. To jediné, co je spojuje, je prostor jedné kanceláře a odzbrojující přitažlivost, která sílí každým dnem…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Egomaniac , 2017

Tereza.Fait
23.09.2021 4 z 5

Jo, tohle je pekna knizka! Kdo hleda hezkou, trochu erotickou a lehkou vec na cteni doporucuju. Knizka je kratka a trochu me mrzelo, ze to skoncilo tak brzy, postavy jsou napsane pekne, cetla jsem to rada.

Pája699
14.09.2021 5 z 5

Další pěkná oddychovka z pera autorky. Stále mám úsměv na tváři, když si vzpomenu na příběh sympatické Emerie a rozvodového právníka Drewa. Vtipné dialogy tomu dodávájí šmrnc a jiskru. Za to když si vzpomenu na Alex, tak mám naběhnutou žílu na čele, jak jsem rozčilená z její chamtivosti a celkovému chování. Peníze, peníze a zase peníze. Silně nesympatická postava. No a ten konec….málem slza ukápla.

nina3905
26.08.2021 5 z 5

Kniha predstavuje vtipný, ale aj dojímavý príbeh rozvodového právnika a manželskej poradkyne. Hneď od začiatku sledujeme ich vtipné zoznámenie a následné spoločné spolunažívanie v kancelárskych priestoroch. Príbeh je popretkávaný silnou chémiou hlavných hrdinov, ich vzájomných hašterením. Kniha je topková, určite stojí za prečítanie.

evik2710
23.08.2021 5 z 5

Další pěkná oddychovka

Jája92
08.08.2021 5 z 5

Sympatická ústřední dvojice s vtipnými dialogy, ale i závažným tématem.

Janka90
13.07.2021 5 z 5

To bylo hezké.
Opravdu jsem si to užila.

pipa36
27.06.2021 3 z 5

Kniha o mladé psycholožce, která hned v úvodu knihy navzdory povaze svého vzdělání naletí falešnému realitnímu agentovi, který jí pronajme kanceláře, které vlastně k pronájmu vůbec nejsou. A když přijde právoplatný majitel – právník, jaksepatří fešák s výškou téměř 2 metry, naprosto vyrovnaný se vztahem k něžnému pohlaví, ale naprosto bezzubý ve vztahu ke své bývalce – až jí z toho sukně spadne (to doslova)…
Milý, v první polovině i docela vtipný příběh, u kterého se alespoň bavíte:
CITÁT:
…„Večeři platím já. Jako omluvu, že jsem se dneska choval jako kokot, vzpomínáte?“
„Tak vám děkuji. V tom případě doufám, že budete kokot častěji…“
- konec citátu -
Bohužel, i když byla kniha celkem zábavná, má naprosto zavádějící název. Ano, nebylo by to tak komerčně úspěšné, ale zde by se hodilo spíše „Právníkova psycholožka“, „Zamilovaná nájemnice“ nebo něco podobně patetického.
Vzhledem k relativně vysokému hodnocení knihy asi kopnu do vosího hnízda, ale hlavní mužský hrdina svou povahou ani chováním rozhodně neodpovídá označení „alfa samec“. A i když alfa samec může být v soukromí romantický trouba, na veřejnosti má vztah ke své ovečce naprosto jasný, on totiž: nežádá – vyžaduje, dává minimum – bere vše, netoleruje – sám však zkouší, nedává možnosti – manipuluje, ale hlavně – má označkované nejen své území, ale i svou ovečku ("moje, nesahat") – případné soky odrovnává při prvním setkání. Dokonalé vykreslení takového jedince (nebo v tomto případě spíše celé smečky jedinců) se podařilo jiné spisovatelce (L.J. Shen) v sérii Hříšníci – to byly alfa ho*ada jak vyšitý.
Když to shrnu – zábavné, sladké, zavádějící názvem. Proto jen 3*.

LucieDufy
25.06.2021 5 z 5

Krásný příběh, který mě bavil od začátku až do konce. Hodně se mi líbilo ze spoustu situací bylo vyprávěno z mužského pohledu, které si myslím, ze by v jiné knize byli určitě převyprávěny z ženského pohledu. Kniha která zaujme od samého začátku a v žádné kapitole nenudi.

Dandulka
29.05.2021 5 z 5

Na rozdíl od "Šéfa" je tahle knížka exkluzívní. Musím přiznat, že jsem si i pobrečela! Fakt paráda!

alzbeta2843
23.05.2021 5 z 5

Opäť Vi skvelá. Do tejto knihy som sa zamilovala cez anotáciu, ktorú som čítala náhodou. Odvtedy som začala neustále myslieť na túto knihu. Ale beda! Kniha bola všade vypredaná a tak som ju objavila až tu na bazare a hneď som sa musela pustiť do nej. Príbeh opäť prepletený rozpávaním z prítomnosti a minulosti, až som si položila otázku, či ma to bude baviť, keď to tak bolo i u 2 predošlích kníh, čo som čítala. Túto otázku som si však veľmi rýchlo zodpovedala, keď som knihu zhltla ako lesné ovocie. Dvojca bola zase skvele poskladaná a dialogy zábavné, hravé a hriešné. Zase som sa utvrdila, že autorka to proste vie a od nej by som si asi prečítala i knihu o ekonomike :P

Miška935
24.04.2021 5 z 5

Miluji tento styl psaní a taky tyto dvě postavy byli opravdu skvělé! Příběh byl dost poutavý až mi je líto, že jsem už na konci. A musím se přiznat, že opravdu na konci mi i ukápla slza co Emerie udělala pro Drewa bylo fakt úžasné. :)

Petronella.k
24.04.2021 5 z 5

Na tuhle knížku jsem si brousila zuby delší dobu a musím říct, že je o co stát! Emerie a Drew, páni, jak to napsat... Oba dva byli spolu tak úžasně vtipní, že jsem si při čtení na balkoně zacpávala pusu vínem. Vtipný začátek, kdy se naivní Oklahoma nechala nachytat podvodníkem, odstartoval úžasnou knížku, kterou nešlo odložit, ostatně, kdybych nemusela ráno vstávat k dítěti, hodila bych si noční a dočetla ještě ten den. Ty rozhovory mezi nimi i třeba detaily, kdy Drew přepisoval tabulku, byly naprosto promyšlený. Je to první knížka od této autorky a rozhodně ne poslední. Erotické pasáže bych si klíďo hodila víckrát za sebou, mělo to, jak to napsat? Jo, šťávu! Neobvykle hezky byl napsán vztah Drewa k synovi, za to velký palec nahoru! Rozhodně si tato kniha zaslouží všechny hvězdy, být ta knížka chlap, hodim po něm peněženku i se spodním prádlem. Rozhodně jsem nečetla naposledy.

ladyKristyn
17.04.2021 5 z 5

Celkový příběh se mi moc líbil. Nápad, že spolu budou sdílet kancelář, byl skvělý a dost jsem se nasmála jejich pošťuchování. K této knize se určitě ještě párkrát vrátím a přečtu si ji znova.

petulik330
04.04.2021

Při čtení této knihy jsem se dost na smála. Již od začátku kdy se hlavní hrdinové setkají. Bylo hlavně tím, jak Drawe mluvil. Nebrat se servítky.
Kromě tohoto bylo v knize dost romantiky a erotiky. Ale hlavně tě romantiky.

anngelina
28.03.2021 4 z 5

Celkový dojem z knihy by byl mnohem mnohem lepší, kdyby se česky nejmenovala tak příšerně. Originální název mnohem lepší. První polovina příběhu bez velkých zvratů a druhá polovina to “zachránila”, ale od tohoto žánru jsem nečekala moc, takže s natazenyma ušima a prihmourenyma očima 4*.

Nika30
21.03.2021 4 z 5

Přesně to co by se od tohoto žánru dalo čekat. Erotika i romantika dle mě dost vyvážené. Okořeněné láskou k dítěti což mě vždy dostane

Tirisa
19.03.2021 4 z 5

V rámci žánru to byla určitě jedna z těch lepších...jen na konci už se mi kroutily snad všechny obličejové svaly z toho, jak sladké to bylo...ale co už...

Hanca91
14.03.2021 3 z 5

Sama bych si knihu asi nevybrala, ale jak se říká, darovanému koni na zuby nehleď. A ve finále vlastně nejsem vůbec zklamaná. V dnešní době je fajn si odskočit od detektivky k jednoduchému čtení se šťastným koncem.
S knihami tohoto typu mám totiž problém obecně. Všechny jsou totiž v jádru stejné:
- Bohatý, sexy týpek, z jehož pohledu se ženám rolují kalhotky až ke kotníkům.
- Přitažlivá "Popelka", která ke štěstí přišla.
- Notná dávka nespoutaného a nezávazného sexu, který vlastně nezávazný nakonecVelmi by mě překvapilo, kdybych někdy v tomto žánru narazila na knihu, kdy chudý Franta se svým malým kašpárkem zahrál velké divadlo. vůbec není a vyvine se v pravou lásku.

KláraH.
03.03.2021 4 z 5

Moje první od této autorky a nebyla špatná, bavilo mě to špičkování, ikdyž někdy už to pro mě bylo lehce za hranou. Jen lehce. Neurazila, to ne, ale žádná Litera to tedy není. V téhle době bych na nic takového ale stejně neměla náladu, takže za mě dobrý! Potěšila.

Jaruš71
18.02.2021 5 z 5