Alfa samec

Alfa samec https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367763/bmid_alfa-samec-sz3-367763.jpg 4 1238 250

Tu noc, kdy Emerie poprvé potkala Drewa, myslela si, že se vloupal do její nové kanceláře na Park Avenue. Než stihla zavolat 911, ukázalo se, že tenhle arogantní a pekelně pohledný chlapík je skutečným majitelem kanceláře a ona jen naletěla podvodníkovi. Drew nečekal, že se bude po návratu z dovolené dohadovat s touhle temperamentní mladou ženou. Taky nečekal, že ji nebude moct dostat z hlavy. Zvlášť potom, co dovolil, aby v jeho kanceláři zůstala, než si najde něco jiného. Jak se velmi rychle ukazuje, ti dva by nemohli být rozdílnější. Zatímco Emerie zachraňuje lidem manželství, Drew je namyšlený lamač srdcí. Zatímco ona je zamilovaná do jiného, on se neplánuje zamilovat nikdy. To jediné, co je spojuje, je prostor jedné kanceláře a odzbrojující přitažlivost, která sílí každým dnem…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Ikar (ČR)

Egomaniac , 2017

stesa
15.06.2019 1 z 5

Ačkoliv běžně nejsem čtenář harlekýnek, čas od času si ráda přečtu něco takto oddechového a myšlenkově nenáročného, co zvládnu proletět za jedno odpoledne. Alfa samec pro mě ale navzdory velmi vysokému hodnocení zde byl poměrně velkým zklamáním. Příběh neměl skoro žádnou dynamiku, některé (i velmi dlouhé) pasáže jsem rovnou přeskakovala. Na celé knize mě ale nejvíc iritoval skutečně velmi nekvalitní překlad, ve kterém místy původní jazykové konstrukce až bily do očí a v českém doslovném překladu zněly úplně nepatřičně. Jeden příklad za všechny: Drew diskutuje s Emerie typ spodního prádla a ptá se, zda nosí klasické nebo "šňůrky" - v originále zde zřejmě stálo "string", které odkazuje na typ spodního prádla v češtině známého jako "tanga string" nebo úplně jednoduše pouze "tanga". Přeložit toto jako šňůrky je tedy naprosto mimo a skutečně se divím, že si těchto hloupostí žádný korektor nebo odpovědný redaktor nevšiml.

malazluta
13.06.2019 5 z 5

Moc se mi líbily dialogy Emerie a Drewa, bavily mě. Příjemný a pohodový příběh, totální oddechovka.

Saryinka
02.06.2019 5 z 5

Úplně jsem se do těch naivních romantických knih zamilovala.
Je mi úplně jedno, jestli je to přeslazené, nereálné a podobně.
Bylo to boží.
A rozhodně si to zase ráda přečtu znovu.

Kristý1909
28.05.2019 5 z 5

Upřímně jsem se bála knížku přečíst, protože jsem si přečetla na ní tady ty komentáře, a musím říct, že se mi ta knížka tak líbila že jsem ji během dne měla přečtenou. Za mě lepší než Šéf

IYv
22.05.2019 4 z 5

Romantika, když je jedna sama doma, pěkné dialogy, vtipné, má to spád. Ani ta erotika není nijak přehnaná.
Relaxační knížka, do vlaku, na dovolenou - na nic nemyslet a nic neřešit.

sd1992
10.05.2019 5 z 5

Četla jsem ji na dovolené a je to naprosto ideální oddechovka. :-) Čte se sama! :-)

kristynkal
23.04.2019 3 z 5

Nenáročná oddechovka. Sexualnich scen v knihách už mám dost, tak jsem je preskakovala, tim padem knihu vnímám jako výbornou romantiku :)

Nika320
13.04.2019 5 z 5

Knihy s pěkným mužským nikdy neodmítnu :) Tenhle je vážně samec

genikuxik
12.04.2019 5 z 5

Líbilo se mi to...jednoduchá oddechovka, která splnila svůj účel

mikika
01.04.2019 3 z 5

kdo přečetl od téhle autorky jednu knihu, už další nemusí, je to jako přes kopírák. jen jiná jména (a polohy...)

Ivet1990
21.03.2019 3 z 5

Kniha není špatná dobře se četla, víc se mi líbila kniha šéf

Maruš.D
11.03.2019 5 z 5

V. Keeland má svůj osobitý styl psaní, některé hlášky opakuje ve svých knihách, ale to mi vůbec nevadí. Líbí se mi, že postavy jsou vtipné, osobité a různorodé. V této knize byl skvělý začátek, kdy dojde omylu s kanceláří. Zápletka je velmi typická a předvídatelná. Nicméně kniha je čtivá, zábavná, romantická a dojemná. Určitě nelituji jediné knihy, kterou jsem od autorky přečetla. :-))

Ryorka
07.03.2019 4 z 5

Jednoduché, čtivé, odpočinkové, přeslazené a okořeněné trochou humoru s nevymáchanou hubou a ždibkem erotiky.

dendishek
19.02.2019 4 z 5

Příběh čtivý, postavy sympatické, zápletka zajímavá, i když záměrně stejného charakteru, jako u každého jiného románu (náhodné seznámení, zamilování, hádka, uvědomění si a usmíření). Ale o tom to taky asi celé je, že. Trochu mi uniká význam názvu knihy s hlavním hrdinou. Než alfa samec to byl hlavně drzý, bohatý, pohledný, sexu chtivý a na srdci zraněný právník.

ciniminisek
17.02.2019 4 z 5

Titul Alfa samec mohu vřele doporučit a věřím, že nejedna čtenářka si tento lehce zapamatovatelný děj užije plnými doušky. Erotický román od autorky Vi Keelandové má jisto jistě své místo v youngadult světě a to rovnou na předních pozicích.

LivN
14.02.2019 3 z 5

Je to moje druhá kniha od autorky. A oproti knize šéf byl příběh průměrný. Je fakt, že nemůžu říct, že jsem se u knihy nepobavila jen tomu něco chybělo. Nebyl to tak skvělý děj jako u šéfa...

Natynka23
12.02.2019 5 z 5

Byla to super kniha, která se četla velmi dobře a i oba hlavní hrdinové byli sympatičtí. Styl autorky se mi líbil, určitě si přečtu i další její knihy.

Anet257
12.02.2019 3 z 5

Kniha dobrá, čtivá, avšak Šéf byl lepší. Na hlavní postavy jsem si nakonec zvykla, ale úplně jsem se s nimi nesžila. Nějak jsem si je neuměla představit a to mi vadilo celou knihu.

kristyna4977
07.02.2019 3 z 5

Nějak jsem se neuměla sžít s hlavními hrdiny. Kniha místy, aby mě do děje vtáhla, tak mě z něj naopak vytahovala. Začátek nudný. Asi v polovině jsem ji odložila a dočetla ji až o pár měsíců později na jeden zátah. Kvality ji neubírám, ale za mě je lepší její další dílo ŠÉF.

tynka65
04.02.2019 3 z 5

Šéf mě bavil o něco víc, ale nemůžu říct, že by se mi knížka nelíbila nebo bych se u ní nudila ;) . Bylo to takové velmi příjemné čtení na pár večerů.