Alfa samec

Alfa samec https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367763/bmid_alfa-samec-sz3-367763.jpg 4 1238 250

Tu noc, kdy Emerie poprvé potkala Drewa, myslela si, že se vloupal do její nové kanceláře na Park Avenue. Než stihla zavolat 911, ukázalo se, že tenhle arogantní a pekelně pohledný chlapík je skutečným majitelem kanceláře a ona jen naletěla podvodníkovi. Drew nečekal, že se bude po návratu z dovolené dohadovat s touhle temperamentní mladou ženou. Taky nečekal, že ji nebude moct dostat z hlavy. Zvlášť potom, co dovolil, aby v jeho kanceláři zůstala, než si najde něco jiného. Jak se velmi rychle ukazuje, ti dva by nemohli být rozdílnější. Zatímco Emerie zachraňuje lidem manželství, Drew je namyšlený lamač srdcí. Zatímco ona je zamilovaná do jiného, on se neplánuje zamilovat nikdy. To jediné, co je spojuje, je prostor jedné kanceláře a odzbrojující přitažlivost, která sílí každým dnem…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Ikar (ČR)

Egomaniac , 2017

Gabriela143
30.03.2020 5 z 5

Veľmi pekná, vtipná oddychovka. Sympatickí hlavní hrdinovia. Číta sa sama. Odporúčam.

Lenama18
26.03.2020 4 z 5

Sice je knížka mimo můj oblíbený žánr ale i tak se četla dobře. Hlavní postavy jsou sympatické a trochu ostré výrazy mi vůbec nevadily. Jak tu píše více lidí, prostě taková klasická oddechovka přečtená během dvou dnů.

kacenka72
26.03.2020 3 z 5

Tomu, kdo vymýšlel název a vybíral obálku, bych rozhodně dala vyhazov. Neodpovídá to obsahu ani za mák. Jinak klasická oddechovka do karantény... postavy celkem sympatické, zápletka OK, slovník bych upravila, ale možná je to překladem - mimořádně jsem tuto četla v češtině.

Alieen
18.03.2020 5 z 5

Kniha se mi velice líbila, klasická oddychovka.

Kobzíci
14.03.2020 5 z 5

Hodně velká oddychovka, která je čtivě napsaná.

bezzink
04.03.2020 2 z 5

Ale jo, takova ta klasika v tomto zanru. Jen ten slovnik me uz fakt irituje. To se netyka jen teto knihy, ale prijde mi to jako takovy soucasny trend. Zkratka podle vseho cilovky asi chteji cist totalne vulgarni slovnik, same pero sem, pero tam. Ja nevim, mne uz to ani neprijde realne, nejsem zadna jeptiska, ale prosim vas, takhle se opravdu zamilovane pary mezi sebou dnes bavi?

Myška43
29.02.2020 5 z 5

Výborná kniha, výborná autorka.Vřele doporučuji. Přečteno jedním dechem.

Majakadelcova
24.02.2020 5 z 5

Jiskření probíhalo celou dobu, užívala jsem si každou stránku. E. mě velmi bavila svou peprnou pusou . Moc ráda si od autorky přečtu zasejc něco dalšího :)

cukrovka
23.02.2020 4 z 5

Čtivá a vtipná romantika s erotikou. Zajímavá dvojice hlavních hrdinů - rozvodový právník a psycholožka zachraňující manželské páry.
Český název mi přišel zavádějící a ani obálka mě moc nenadchla.

Bet
17.02.2020 3 z 5

Klasika pohodová, super čtení,když je ošklivé počasí :)

petulkapeta
16.02.2020 5 z 5

Vau,tak tohle me rozesmalo a malem i rozplakalo...fakt krasně napsaný příběh...

aniger
15.02.2020 3 z 5

Knihu jsem četla už dávno, ale moc mě bavila. Klidně bych si ji přečetla znovu.

Zomy
09.02.2020 5 z 5

Tenhle titul jasně dokazuje, že nesmíme soudit knihu podle obalu. Nechápu, proč na obálce vždycky musí být polonahý chlap s roztouženým pohledem. Člověk aby to četl zabalené v novinách, pokud se chce vyhnout rádoby vtipným komentářům od manžela (to je ale můj problém u většiny knih pro ženy a doba e-knížek to krásně vyřešila). Knížky od Vi Keeland by si rozhodně zasloužily něco důstojnějšího. Obsah knížky má všechno, co v tomto žánru člověk chce - je to dojemné, romantické, vtipné. A ačkoliv od hlavního hrdiny čekáme, že to bude tak trochu arogantní blb, vlastně je od samého začátku opora a ochránce.

helenkan
30.01.2020 4 z 5

Je to sice erotický román a není vůbec špatný,jen nechápu proč tam musí být tolik vulgárních slov.

Majuš333
30.01.2020 5 z 5

Ďalšia z mojich obľúbených kníh :) Zábavné a smutné ako život, osladené arogantným a sexy hajzlíkom Drewom :)

knihomolkajanca
29.01.2020 4 z 5

Když jsem ve výzvě uviděla téma "Kniha, jejíž obálka se vám nelíbí", tak jsem si řekla, že přečtu první knihu s hroznou obálkou, která na mě vyskočí. No a byl to Alfa samec tady na databázi knih. Obálka i název hrůza, ale jinak co se týče obsahu, tak bych řekla, že na tento žánr to byl nadprůměr. Četla se sama, hlavní postavy byly sympatické a zápletka byla i docela zajímavá. Takže jako oddechovka, u které člověk nemusí přemýšlet, si myslím, že fajn. 80%

lucie.dc
23.01.2020 5 z 5

Kniha je čtivá a fajn, je o neco lepsi, nez Šéf, zustava na me policce, abych se k ni jednou zase vratila ;)

Chvilkasnění
16.01.2020 4 z 5

Taková ta kniha, kterou kdykoliv otevřete a budete chtít chvíli klidu. Četla se sama. ☺

Jeckyyy
10.01.2020 4 z 5

Navzdory obálce a českému názvu mě kniha mile překvapila. Měla zajímavý příběh a i té erotiky tam bylo tak akorát :)

suzanne1997
04.01.2020 5 z 5

Příběh, který Vám nedá pokoj až do jeho samotného konce. Pohledy obou hlavních postav natolik poutavé, že Vám nevadí, když mezi nimi autorka neustále přeskakuje. Kniha plyne a čtenář se ani nenaděje a už otáčí poslední list.
Mi se kniha velmi líbila, autorka dokáže strhnout, chytnout a nepustit, upoutat. Příběh se nikde nezadrhává a autorka zbytečně nenatahuje scény, což neuvěřitelně oceňuji. Jediná chybička na tomto skvělém románu je příliš unáhlený konec - když už jsme se tak dlouho zabývali vším ostatním, mohla autorka přidat ještě několik stran a rozvést jejich vztah v posledních minutách čtenářovy pozornosti. Za mě však určitě stojí zato si tuto knihu přečíst a věnovat jí čas.