Alfa samec

Alfa samec https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367763/bmid_alfa-samec-sz3-367763.jpg 4 1237 250

Tu noc, kdy Emerie poprvé potkala Drewa, myslela si, že se vloupal do její nové kanceláře na Park Avenue. Než stihla zavolat 911, ukázalo se, že tenhle arogantní a pekelně pohledný chlapík je skutečným majitelem kanceláře a ona jen naletěla podvodníkovi. Drew nečekal, že se bude po návratu z dovolené dohadovat s touhle temperamentní mladou ženou. Taky nečekal, že ji nebude moct dostat z hlavy. Zvlášť potom, co dovolil, aby v jeho kanceláři zůstala, než si najde něco jiného. Jak se velmi rychle ukazuje, ti dva by nemohli být rozdílnější. Zatímco Emerie zachraňuje lidem manželství, Drew je namyšlený lamač srdcí. Zatímco ona je zamilovaná do jiného, on se neplánuje zamilovat nikdy. To jediné, co je spojuje, je prostor jedné kanceláře a odzbrojující přitažlivost, která sílí každým dnem…... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Ikar (ČR)

Egomaniac , 2017

tanecnica
07.02.2021 4 z 5

Tohle mě baví :-) Oddechovka, pobaví, rozesměje a není úplně blbá. Ideální kontrast dvou hlavních postav, mezi kterými to pekelně jiskří. Doporučuji, pokud si potřebujete odpočinout a nechce se Vám přemýšlet.

Jenny46
06.02.2021 5 z 5

Další pohodové čtení .o)

Lucynell
02.02.2021 4 z 5

Skvělý, vtipný, oddechový příběh. Tato autorka mě opět nezklamala. Moc se mi líbily dialogy mezi Drewem a Emerií nabité humorem i vášní.

e.hawe
02.02.2021 5 z 5

Senzační čtení. Příběh prokládaný erotikou, jehož hlavní postavy mají charakter, perfektní literatura na víkend.

Janík511
30.01.2021 5 z 5

Další vtipná oddychovka na zpříjemnění víkendu. Tuhle autorku mám ráda. Její styl mě prostě baví!!

janina66
29.01.2021 5 z 5

Výborná a čtivá oddychovka. Moc se mi líbil začátek a slovní přestřelky mezi Drewem a Emerií. Oba moc sympatičtí a krásný závěr knihy. Při četbě jsem si odpočinula.

Ketfl
27.01.2021 5 z 5

Jé, to bylo tak krásný. Obě hlavní postavy byly moc fajn, sympatické a vtipné. Navíc, Drew a ta jeho nevymáchaná tlamizna? To si nejde nezamilovat. K tomu všemu pěkná zápletka a ještě lepší závěr, při kterém moje srdíčko opět plesalo blahem. Krásná oddychovka, Vi to prostě umí napsat.

betule3
20.01.2021 4 z 5

Poslední dobou jsou nenáročné knížky to jediné, co zvládám číst. Tahle byla moc fajn. Hlavní hrdinka stála, na rozdíl od velkého množství ostatních, nohama na zemi a její smýšlení a rozhodování dávalo smysl. Líbilo se mi zakomponované hlubší téma, které tu bylo skvěle zpracované.

lihate
14.01.2021 5 z 5

Na knížkách od Vi se mi moc líbí, že je v příběhu vždy zakomponované nějaké hlubší téma. Stejně i v této knize. Postavy byli všechny velice sympatické, zvláště jsem si užívala rýpavé rozhovory mezi Drewem a Emerií.

petkasable
11.01.2021 5 z 5

Oddechové a pohodové čtení

JanuldaN
07.01.2021 3 z 5

Poslední dobou nemůžu číst nic jiného, než samé oddechovky. Asi je to dobou... Poslední kniha s vážnějším tématem mne na několik dnů doslova "odstavila". Takže jsem i tentokrát sáhla po něčem jednoduchém, milém a zamilovaném. Příběh byl krásný, hlavnímu páru jsem fandila.

martinka3875
31.12.2020 5 z 5

Úžasná knížka ani jsem se od ní nemohla odtrhnout

derrry
10.12.2020

Přečteno kvůli výzvě, protože to má hnusnou obálku. Ale s klasikem řečeno never more.

Raislin
10.12.2020 5 z 5

Krásný příběh! Za mě jeden z top od autorky!

EvaSupovic
08.11.2020 5 z 5

Opět boží

Ka-čí
06.11.2020 5 z 5

Hezký příběh na rozptýlení tak akorát

Klaaarka
01.11.2020 5 z 5

Podle nazvu jsem cekala trochu neco jineho,ale musim rict,ze co jsem dostala v teto knize stalo za to. Libila se mi. I jsem se zasmala. Autorka( a jeji casta spoluatorka)jsou v ramci zanru podle me top.

janaky
10.10.2020 5 z 5

Myslím si, že sa autorke kniha podarila. Spaja všetko, čo mám ráda dohromady. Humor, romantika, napatie a erotiku. Najviac má upoutalo ako sú spojené hlavne postavy prostřednictvím svých zaměstnání. Myslím si, že stojí za to si přečíst.

Zuzana207
11.09.2020 5 z 5

Táto autorka dokáže vytvoriť krásne oddychové dielka. Do príbehu Drewa a Emerie namiešala správny pomer romantiky, humoru, napätia, erotiky. Výsledkom je veľmi pútavé čítanie, hlavné postavy si hneď obľúbite a knihu budete len ťažko púšťať z ruky. Ďalšia skvelá lahôdka k vášmu oddychu! :-)

werkissek
01.09.2020 5 z 5