Alfa Boss ekniha

POKRAČOVÁNÍ MM ROMANCE BOSS ​ Co se stane v pohádce, ve které princ najde svého prince? Budou žít šťastně až do smrti, nebo jim osud přichystá další překážky? Erik a Teo to ani tentokrát nemají jednoduché, stín minulosti nad nimi visí jako bouřkový mrak. Erika pronásledují noční můry, Teo zjišťuje, jak velké problémy má s důvěrou a jak snadno by mohl jejich vztah zničit. Ale pokud někoho milujeme, neměli bychom podniknout třeba i ten sebeztřeštěnější plán, abychom ho získali zpátky? Alfa boss je emotivní gay romance o lásce, bolesti a cestě za vykoupením, ale především o tom, že po každém konci může přijít další příběh....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/412809/alfa-boss-sga-412809.jpg 56
Romány, Literatura česká, Erotika
Vydáno: (ekniha), David Kaps

Kniha Alfa Boss

nada3314
předevčírem

Pokračování MM romance jsem si velmi užila, příběh mě bavil a četl se fakt rychle. Erika a Tea jsem si zamilovala už v I. díle a ve II. jsem se jen utvrdila, jak jsou oba skvělí Tak nějak ve skrytu duše bych si přála další pokračování...pane autore, co vy na to? (Takhle to mám i s Pretry Woman, ale jak se zdá, tak pokračování se nedočkám) Děkuji za skvělý čtecí zážitek, knihy s touto tématikou jsou pro mě nové ...

Lenka_S

Tak jo, přečteno za pár hodin a stálo to za to :-D. Zatímco první díl téhle romance mě donutil přemýšlet o vztazích, tak tenhle jsem si opravdu užila. Miluju příběhy psané v ich formě a pokud se střídá pohled hlavních postav je to pro mě ještě přitažlivější. Příběh Tea a Erika mě opět pohltil a bylo fajn sedovat jak oba zápasí se svými démony. Každý z nich si prošel svým vlastním peklem a jen jejich vzájemná láska jim pomůže se z toho dostat. Na druhou stranu, kdyby si některé situace vyříkali hned a nesnažili se jeden druhého tak chránit usnadili by si život a nemuseli prožívat takové nervy, ale to už zavání spoilerem, takže víc neprozradím :-). Snad jen to, že příběh postupně nabírá na obrátkách a cesta do Brna nemá chybu :-). Pokud máte rádi svižné oddychovky, určitě po tehle sérii sáhněte.

Sarajana

Kniha mě od začátku pohltila, bylo velmi těžké jí odložit. Příběh od prvních stánek zatáhne do děje. Čte se velmi dobře.
Je plný sympatických postav (až na pana Kučeru a protivnou Lucii). Teo a Erik jsou skvělý pár, který pronásleduje minulost a Teo je žárlivý. Hádají se, usmiřují, jako každý pár.
Každopádně se, po konci prvního dílu, Teo vrátil do Erikovy firmy a získal skvělý tým grafiků – Adama, Petra a Leonu, kterým šéfuje. Jsou velmi sympatičtí a všichni si dobře rozumí, práce jim jde velmi dobře. Teo mě hodně překvapil svou pamětí pro detaily a také pak svou temnou stranou, která se v něm probudila, ale v dobrém.
Pan Kučera mi byl od prvního okamžiku nesympatický. Prostě takový chlap, kterého bych v reálném životě opravdu nechtěla potkat. Ale odhadla jsem ho dobře.
Tento příběh provází nesnáze v soukromém životě i tom pracovním. Ale přesto je dokonalý, plný emocí, zvratů a vtipných nebo velmi vášnivých částí.
Teo je i podezíravý a Erik mu neřekne pravdu, ale to by pak zase nebylo ono, prostě to k příběhu patří. Hlavně je fajn, že je kniha psána z obou pohledů, sem tam příběh protne ta nehezká minulost ve vzpomínkách nebo snech.
Erik nakonec pravdu odhalí, díky Teově podezíravosti najde stopu a plánuje.
A já jsem ráda, že vše dopadlo dobře, jak pro firmu, tak pro Tea a Erika. Jsou opravdu senzační pár a já si je navždy zamilovala. A Teo je odhodlaný se nevzdat (u kapitoly 13 jsem se culila jak divá). No a vše se vyjasní.
A epilog je naprostá dokonalost. Dlouho jsem se neculila a nebrečela smíchy najednou.
Z knihy jsem absolutně nadšená a můžu jí doporučit všem, kteří mají rádi romantické příběhy s velkou vášní, emocemi, zvraty. A hlavně Happy End. Pokud jste četli Bosse, druhý díl si prostě musíte přečíst!