Beta

Beta https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/250046/bmid_beta-gwB-250046.jpg 4 275 46

Alfa série

Kyrie sa nasťahovala k Valentinovi Rothovi do newyorského apartmánu, no potom sa rozhodli spolu cestovať po svete. Kyrie spoznáva nové krajiny a užíva si život, aký nikdy predtým nepoznala. Práve sa ubytovali v nádhernom kaštieli vo Francúzsku. Keď sa však Kyrie prebudí, zistí, že miesto vedľa nej je prázdne. Len na vankúši je odkaz pripichnutý strieborným nožom: On patrí mne. Kyrie tuší, že sa stalo niečo zlé, a zavolá Rothovmu asistentovi Harrisovi. Harris má jediné podozrenie – do Rothovho života sa vrátila žena z minulosti, dcéra bohatého a nebezpečného Gréka Gina Karahaliosová. Je rovnako nebezpečná a krutá ako jej otec. Kyrie spolu s Harrisom sa vydajú Rotha hľadať do Grécka, hoci presne nevedia, kde by mohol byť. Púšťajú s do nerovného boja, aby Rotha získali späť. Lenže Gina sa len tak nevzdá...... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Ikar (SK)

Beta , 2014

monika0181
02.11.2023 5 z 5

Tento díl už ani snad nebyla erotika jako spíš triler. Ne že bychom si erotických scén neužili dost, ale co mi v mysli zůstalo víc, jsou ty násilné scény. Únos, týrání, znásilňování. Tohle bylo hodně silné kafe. Nejvíc na mě zapůsobily myšlenky Valentina po únosu a znásilňování. Tento díl nebyla pohádková procházka růžovou zahradou. Emoce prýštily snad z každé stránky knihy. Jak zde bylo více děje než v prvním díle, zhltla jsem knihu na jeden zátah. A jdu na třetí díl, jsem zvědavá na rozuzlení.

Jita160
27.08.2023 3 z 5

Rozhodně zvrácené!!!!
Drsný příběh kde hlavní hrdinka je zhrzená žena, která si vezme co jí patří????
Hodně rozvinutý děj kde jde o holý život. Už to bylo hodně přes čáru ,ale co už.

Lavina
06.06.2022

Tohle asi není úplně ani oddychovka, na mě trochu zvrácené, ale přečíst se to dalo.. Musím už přečíst i poslední díl tak to tak špatně neni ...

zp87
14.05.2022 2 z 5

Mega únikovka. Čtení před spaním, nemusí se (nedá se) u toho (moc) přemýšlet.
První díl byl vyloženě o sexu (80% děje) a o dokonalém Rothovi. Až podezřele.
Druhý díl mu srazil hřebínek, vzal mu něco z té dokonalosti, s čímž nemám problém. Sexu ve 2.díle bylo mnohem méně, spíš nějaké to znásilnění a zvrácenost.
Bylo zde o něco víc 'děje' - haha, jakože děje. A akce a násilí - to bylo taaak přitažené za vlasy. Ale konečně se něco dělo.
No, plytké to je pořád, autorka rozhodně píše jednoduše, žádná hra s barvitostí jazyka nebo popisy prostředí... Pro nějakou 'číču' nejde daleko a neštítí se ničeho.
Kdybych si knihu koupila, litovala bych utracených peněz.
Takto (půjčené od kolegyně) to beru jako vyčištění hlavy po práci.
Nelze brát tuto trilogii vážně. A pokud to berete jako erotickou sci-fi blbost a únikovku, splňuje to zadání. Kniha se alespoň nesnaží hrát na nic jiného.

Ešína
03.12.2021 3 z 5

Druhý díl byl pro mě slabší než ten první. U některých scén jsem se necítila dobře a říkala jsem si, jestli vůbec pokračovat. Napadlo mě jestli autorka není az trošku zvrácená. Ale chtěla jsem vědět jak to dopadne a i když mám tušení že třetí pokračování ve mě vyvolá stejné pocity, musím vědět jak série celá dopadne.

Sebík0903
23.08.2021

No...první díl byl ještě jakž takž. Děj, postavy, tajemství okolo Rotha bylo sice docela očekávající ale dalo se to. Byl to průměr, jedině teda bych asi vytkla zbytečně dlouhé sexuální scény, ve kterých jsem se postupně ztrácela, jelikož mi občas nedávali smysl.
Ovšem to, co spisovatelka udělala z druhého dílu...to už fakt ne. Měla zůstat u Alfy a nijak dál už ji nerozvádět. Na recenzi pro tuto knihu jsem si musela dát časový odstup abych to v sobě nějak zpracovala. Prostě z toho příběhu udělala už něco úplně jiného než bylo. Roth, který měl být vlastně ztělesněným mužské "dokonalosti a síly", tak z něj spisovatelka udělala někoho...zoufalého a slabého. Vývoj děje mi občas přišel dost nesmyslný, stejně tak jako vývoj charakterů. Knihu jsem nedočetla, nedalo se to.

petulik330
30.05.2021 5 z 5

V tomto díle se čtenář dozví více o minulosti Valentina, která ho nakonec dostihne a oběma hlavním hrdinům půjde o život.
Tento díl se mi zdál o trochu lepší než ten první. Postavy byly více rozvinutější a příběh se netočil jen kolem sexu.

dooky
28.05.2021 5 z 5

Druhý díl byl pro mě o něco slabší než první. Nicméně i tak jsem ho zhltla za pár hodin. Napínavé od začátku do konce. Občas málo uvěřitelné, ale je to hold "pohádka" pro dospělé, ne reálný příběh. Chvátám na třetí díl.

Nika30
11.05.2021 4 z 5

Za mě až dost brutální. Dopodrobna popsané mučení a únosy mě dost šokovaly ale zase na druhou stranu jsem se nemohla dočkat až tu s.... někdo dostane. A jsem ráda že na to došlo.

haWranka
01.02.2021 odpad!

Asi jedna z nejhorších knih žánru. Autorka naprosto upustila od jakéhokoli zdání reality, postavy byly naprosto mimo (kladné i záporné), erotické scény trapné. Přiznávám, že poslední cca čtvrtinu knihy jsem jen prolétla...

Lejčís
07.01.2021 4 z 5

Tato série se pomaluale jistě stává mou srdcovkou. Byť se jedná o erotický román, tak v tomto díle moc příjemného sexu nečekejte. Je to násilné a drsné. Nečekejte milou romantiku, ba právě naopak. Ovšem nečekejte ani románek typu Padesát odstínů.

Kristy.Seb
03.11.2020 3 z 5

Vypadalo to na napínavé pokračování.... Ale tohle bylo otřesný! Co je moc, to je moc..

janina66
03.10.2020 3 z 5

Tentokrát hodně napínavé a akční. Kniha má méně stran. Nechybí střelba, honičky apd. Něxo bylo dost nereálné. Jinak je to čtivá akčně-erotická oddychovka.

Zuzana207
21.09.2020 4 z 5

Druhý diel tejto série som čítala so zatajeným dychom. Dej bol veľmi dynamický a knihu som len ťažko púšťala z rúk. Násilné scény v príbehu vnímam ako opodstatnené. Vzhľadom na to, kde sa dej odohrával a proti komu hlavní hrdinovia bojovali, umožňovali autentickejšie prežívanie príbehu.
Jediné, čo mi v príbehu začalo trochu vadiť, bolo správanie Kyrie. Odkedy stretla Valentina akoby bola nesvojprávna a nevidela asi ďalej od nosa. Ale ani to mi nezabránilo dokončiť celú sériu. :)

Lenni_3006
26.08.2020 3 z 5

Séria Alfa je vynikajúca, no mne osobne sa viac páčila séria Madam X. Napriek tomu túto sériu odporúčam, ide o napínavé a zaujímavé čítanie.

johana3160
18.07.2020 3 z 5

Kniha byla misty hrooooozne natahovana. Pribeh byl malicko lepsi nez v predchozim dile, ale zase tam byla hromada chyb. Coz nevim jestli bylo prekladem nebo jen autorkou, priklad ani davat nebudu protoze nevim ktery byl horsi bylo jich mooooc.... havne nejak nechapu jak to muze holka delat “na konicka” s prustrelem kolene tyden po “operaci”.... neni to typicka cervena knihovna a ctenarka by se mela pripravit na par drsnejsich scen (ted nemluvim o drsnejsim sexu ale to tam je taky)

rampapa
23.06.2020 5 z 5

Knížka se mi moc líbila. Do téhle série jsem se zamilovala. Knížku velmi doporučuji.Uz se těším až si přečtu další díl.

Ella161
21.06.2020 1 z 5

Za mě tedy ne. Ne že bych vyloženě nesnášela násilí a tak.. jenže spát s chlapem proti jeho vůli? Prostě mi to přišlo přitažené za vlasy. Násilné scény se mi vůbec nezamlouvaly a přišly mi fakt smutné. Nakonec se z erotického románu stane akčňák? Ne a Ne a Ne.

ElikaS
29.05.2020 2 z 5

Uff, tak tohle se mi nelíbilo. Hromada násilí, hromadu sexu, ale proč vlastně?

Myška43
23.05.2020 3 z 5

Mám z této knihy smíšené pocity. Mělo to zajímavý děj, moc sexu mi též nevadí, něco jsem prostě přeskočila, ale na mě to bylo dost brutální. Po prvním dílu, je to pro mě zklamání.

erotika

2015  68%Alfa