Alfa

Alfa https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/233563/mid_odhodte-zabrany-prichadza-alfa-fdl-233563.jpg 3 520 98

Alfa série

Keď sa to stalo prvý raz, pripadalo mi to ako zázrak. Účty sa mi kopili a dosahovali takú výšku, akú by sa mi nikdy nepodarilo splatiť. Za mamu v sanatóriu, bratovo školné, moje školné, nájomné, elektrina. Všetko ležalo na mojich pleciach. A okrem toho som práve prišla o prácu. Nemala som nádej, na účte mi nezostali žiadne peniaze, nebola šanca, že by som si našla ďalšiu prácu. A potom odrazu, keď som stratila už aj poslednú nádej, našla som v schránke obálku. Bez spiatočnej adresy. Vpredu bolo napísané moje meno a vnútri bol šek na desaťtisíc dolárov. Stačili by na zaplatenie všetkých mojich účtov a niečo by mi ešte aj zostalo, kým si nájdem prácu. Mohla by som sa sústrediť len na školu. Keby ste dostali taký záhadný šek, ktorý by postačil na všetky vaše výdavky, nedali by ste si ho vyplatiť? Ja som to urobila. Po roku mi ktosi zaklopal na dvere. Pred domom stála dlhá čierna limuzína, pri dverách šofér a povedal len toľko: „Nadišiel čas splatiť dlh.“ Nastúpili by ste? Ja som nastúpila. Ukázalo sa, že niekomu dlhujem stodvadsaťtisíc dolárov.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Ikar (SK)

Alpha , 2014

uzivatel3682
11.04.2024 odpad!

Neuvěřitelně nepravděpodobný dej ,hrdinka stupidní a to jeho tajemství, co to jako bylo, nedočetla jsem.

monika0181
02.11.2023 5 z 5

Přiznám se, že nechápu tak nízké hodnocení. Je to erotická literatura, tak pokud budu hodnotit to, tak knize nelze nic moc vytnout. Děje tam moc není, erotiky je tam tak na 2/3 knihy, na někoho může být až dost. Nicméně je to erotika, ne porno. Psáno přitažlivě, popisně, laskavě, ne vulgárně. Příběh prvního dílu se zadá plytký, ale zdání klame, je to předvoj dílu druhého a opravdu pozor, tam už nejde jen o erotiku, ta je opravdu pro silné žaludky. Za mě pokud budu hodnotit erotickou stránku knihy za mě 5*.

Jita160
27.08.2023 4 z 5

Rozhodně žhavost!!!
Napínavý příběh kde hlavní hrdinové jsou sex, orgasmus a dominance.
Prostě dluhy se musí splácet o tom žádná.
Mně se to četlo dobře,prostě erotický román s dobrou zápletkou navíc.

Sixtínka
13.09.2022 odpad!

Škoda toho množstva papiera, ktoré sa na túto knihu použilo. Je mi z toho do plaču...

Lavina
19.05.2022 2 z 5

Tak jako opravdu hustá erotika, ale nic víc...

zp87
09.05.2022 3 z 5

Plytká knížka, plytký děj.
Občas doslova neuvěřitelný sex.
Ale pokud člověk (ženská) má chuť si číst, zatímco její partner vedle zrovna sleduje porno, docela to chápu. Účinek asi podobný.
Ke konci náznak zápletky je, takže cíl asi splněn.
Přesto všechno jdu na 2.díl, jsem zvědavá na hlavní hrdiny a přece jen, ty erotické scény tam nejsou vůbec špatné.
Ale ve srovnání s tímto je 50 odstínů romantické čtení pro romantické duše.

vcielka
25.02.2022 1 z 5

(SPOILER) Príbeh už začína zle. Ešte by som pochopila, že si hlavná hrdinka vyberie neznáme peniaze od neznámeho zdroja. Čo však nepochopím je, keď prišiel po ňu Harris a chcel ju odviezť, vôbec netušila, čo ako, kde, prečo, čo ju čaká. Teda mala nejakú sexuálnu predstavu. Ale podriadila sa veľmi ľahko a šľa nevediac kam. Ako povedala kamarátke do telefónu, možno robiť prostitútku, možno do háremu a tá kamarátka ju len poľutovala, na konci sa zasmiala jej vtipu a tam jej obavy skončili. Veta typu: Toto sa môže stať len tebe... ok aj ja to používam, ale nie takto. Najlepšia kamarátka jej v podstate nič viac nepovie, len toto a volaj mi ako sa to vyvíja a žiadny strach o jej NAJLEPŠIU kamarátku. No ja by som ako najlepšia kamarátka určite nebola tak v pohode. Hlavná hrdinka by tiež nemala byť tak v pohode. Iba ak jej v konečnom dôsledku nevadí byť prostitútkou, v háreme, natáčať porno s 10 chlapmi naraz, byť zožraná kanibalmi, predaná do otroctva... Svet nie je ružové miesto a v skutočnosti sa v ňom odohráva veľa svinstva. A neviem, či vôbec je tomu chlapovi niečo dlžná, keďže s ním nepodpísala žiadny dlžný úpis. A keby si tým nebola istá, stačilo skočiť do právnickej poradne. Miesto toho si povedala, že vyberiem a uvidím, čo sa stane. Myslela sií, že je dlžná a ak si to myslela, potom jej vážne nevadilo, že by niekto od nej mohol pokojne o rok vyžadovať vrátenie prachov aj s úrokmi a mohla skončiť ona alebo jej brat s rozbitou čeľusťou alebo so zlámanými nohami? Autorkine dôvody ma nepresvedčili. Neznášam hrdinov hlupákov. Jej upišťaná mentálne zaostalá najlepšia kamoška mi tiež neskutočne liezla na nervy, ešteže sa tam vyskytovala tak zriedka. Všetok zvyšný text bol len 100% sex bez nejakej hĺbky, hlbokých myšlienok, logických krokov. Hlavne si dosť i protirečili v konaní. A tie kecy o tom ako Harris odpráskal tých španielsky hovoriacich chlapov a podobne, to už i na mňa bolo moc. To ako keby celé písalo 11 ročné decko so sexuálnymi skúsenosťami. I porno sa dá napísať lepšie.

Ešína
26.11.2021 4 z 5

Příběh se mi celkem líbil. Popis sexuálních scén byl opravdu podrobně popsaný a ke konci už jich bylo trochu moc. Až jsem se přemáhala knihu dočíst. Zajímalo mě ale, jak to mezi Valentinem a Kyrie dopadne. A k mému překvapení celkový dojem není zas tak špatný. Druhý díl mám určitě na seznamu.

dooky
26.05.2021 5 z 5

Mě se to moc líbilo. Hodně erotiky, napětí od začátku do konce. Zajímavý příběh. Jdu hned na druhý díl.

petulik330
25.05.2021 5 z 5

Autorka čtenáře napíná stejně jako hlavní hrdinku kdo je člověk co ji celý rok posílal peníze.
Když se konečně dozvěděla i ze čtenáři kdo to je a proč to dělal bylo to překvapení. To jsem rozhodně nečekala.
I když tam bylo plno erotických scén, nevadilo mi to. Kniha byla přece zařazena to téma erotiky.
Už se těším na další pokračování.

Nika30
08.05.2021 5 z 5

Tak tohle je čistokrevné porno. Rozhodně nečekejte červenou knihovnu. Sice kniha vcelku dobře dopadne ale vzhledem k očekávanému pokračování nemůže vlastně skončit jinak. Ale kam se popisem sexuálních scén hrabe fifty shades. Rozhodně to není čtení pro slabé nebo prudérní povahy.

diana1217
14.03.2021 3 z 5

Líbil se mi popis erotických scén a možná i příběh, ale zároveň to moc o ničem nebylo. Na přečtení při líném večeru, kdy chcete zažít romantiku alespoň formou knihy, se ale určitě hodí.

haWranka
27.01.2021 2 z 5

No, jak to jen napsat... Byla to ptákovina - v obou smyslech toho slova :-) Styl psaní nebyl špatný, pokud to čtete pro erotiku, tak nebudete zklamaní/é. Bohužel celý příběh je vystavený až moc nereálně, chování postav naprosto nepochopitelné a jejich vnímání světa pokřivené. V ubohých 50 shades... mohl alespoň člověk trochu pochopit, co na sobě ti dva viděli a akceptovat jejich způsob seznámení. Tady ne... Druhý díl si ještě asi přečtu, ale jen proto, že už jsem ho pořídila. Doporučovat nebudu.

Lejčís
07.01.2021 4 z 5

Jasindu jsem si oblíbila už při její první sérii, která u nás vyšla. Alfa je příběh plný erotických klišé, ale je tak originální, že mě od samého začátku vtáhnul do děje a nepustil! Hlavní hrdiny jsem si oblíbila a vzhledem k tomu, že normálně čtu náročnější literaturu, tak jsem si u knihy příjemně odpočinula. Pokud nehledáte nic světoborného a máte rádi originální zápletky v erotických romancích, pak tuhle rozhodně vyzkoušejte :)

Šajler
04.01.2021 1 z 5

(SPOILER) Do druhého dílu určitě nejdu.Slabý odvar Fifty,kdy tu máme dalšího boháče,který touží po ženě. Po roce mu ta žena musí splatit dluh nebo má být jeho. Jsou tam vzrušující okamžiky ale některé části jsem měla chuť přeskočit. Hlavně jsem si často vybavovala části Fifty - Luxusní byt ve ve vysoké budově, několik luxusních aut, výlet na lodi nebo helikoptérou a jiné...

Ka-čí
06.11.2020 4 z 5

Velmi ctivy příběh,kde se neustále něco děje

Kristy.Seb
03.11.2020 3 z 5

No, příběh dost přitažený za vlasy. Ale ten sex byl teda vážně žhavej.

wezz
22.10.2020

Tento typ knih běžně nečtu. Udělala jsem to na doporučení. Po třetí kapitole jsem přestala a jen listovala a četla zběžně. Nebavilo mě číst sáhodlouhé myšlenkové pochody. Ani překlad erotických pasáží mě nijak nenadchl. Knize to ubralo ještě více. Těžká slaďárna, a nebýt té erotiky tak bych to dala do young adult. Proč jsou muži tak tolerantní k ženské labilitě? Protože je to pro ženy romantické - tudíž přijatelné a jsou pak povolnější.

crazyslunicko
17.10.2020 3 z 5

Kniha měla zajímavý začátek. Chudák holka, která má potíže s penězi, nemá na nájem, nemá na jídlo a ještě ji v práci obtěžoval chlípný šéf. A pak ji z čista jasna začnou chodit šeky a najednou je všechno snadnější. Sice neví kdo je posílá, ale vybírá z nich peníze a platí účty za mámu, bráchu a sebe.. A za rok ji na dveře zaklepe chlap, který říká, že je čas splatit dluhy. A pak je to narvané samými sexuálními scénkami. Toho sexu tam už bylo tolik, že mě to v podstatě začalo nudit. A konec byl až moc.. Prostě takový věci se nestávají a ani se takové věci neodpouštějí.

janina66
28.09.2020 3 z 5

Oddychový tajuplný příběh plný sexu. Četla jsem před nějakým časem, ale ještě jsem nehodnotila.

erotika

2015  68%Alfa