Jasným plamenem

Jasným plamenem https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/389828/bmid_jasnym-plamenem-dYL-389828.jpg 5 279 52

Alfa a Omega série

Jsou divocí a zlomení. Vlkodlaci příliš narušení, než aby mohli žít mezi ostatními svého druhu. Pro své vlastní dobro byli vyhoštěni na okraj Aspen Creeku v Montaně. Dost blízko marokovy smečky na to, aby měli její podporu; dost daleko na to, aby nikomu neublížili. Jejich alfa odcestoval ze země, na volání o pomoc faeského druha jedné z divých proto odpoví Charles s Annou. Zamíří do horské divočiny, kde překazí únos – krveprolití však zabránit nedokážou. Charles a Anna tak nyní musí využít svých schopností vymahače a mírotvorkyně k vypátrání útočníků, otevřou tím ale bolestivou kapitolu minulosti napsanou nejtemnější magií těch, kdo se narodili s čarodějnou mocí…... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Fantom Print

Burn Bright , 2018

Roxik
17.03.2020 5 z 5

Sérii Alfa a Omega mám moc ráda, pokaždé se těším na setkání s Annou a Charlesem. Dokonce je mám raději než Mercy. Tentokrát nemusel vlčí pár nikam cestovat, ale problémy si je našly sami, když někdo začal ohrožovat narušené vlky, kteří patří pod ochranu marokovy smečky. Diví mě moc bavili, především talentovaný malíř se kterým to není vše až tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. Nejvíce se mi líbila část, kde vypráví svůj příběh o své přeměně a o tom, jak se seznámil s Branem a Charlesem. Nevím proč, ale čím víc čtu knih z této série, tak mám raději bručouna Asila. Asil byl téměř celý příběh po boku Anny a Charlese a byl skvělý, jen na konci knihy mi ho bylo líto. Doufám, že paní spisovatelka napíše ještě pár dalších dílů abych se nemusela se smečkou z Aspen Creeku loučit.

alzbeta4340
21.11.2019 5 z 5

Další setkání s Charlesem a Annou mě moc bavilo. Jejich příběh začíná krásně navazovat na poslední romány o Mercy Thompson, - i když jejich znalost není nutná, čtenářský zážitek umocňuje. Těším na pokračování, doufejme, že bude brzo.
Doporučuji.

x-lee-x
12.11.2019 5 z 5

Tak bych si ráda vzala pokračování a četla další příběhy Anny a Charlese. Miluji pohádky a tohle je pohádka pro dospělé. To spojení duše člověka/vlka a magii přírody je přímo dokonalé.
Je to ten druh příběhu, který dočtete a najednou si přejete být jeho součástí.
Doufám, že se dočkáme ještě spousty knih o Anně, Charlesovi, celé Branově smečce a všech bytostech, které se v jejich světě skrývají

havrmoni
10.11.2019 5 z 5

Celá série se mi ve finále líbila víc než Mercy.

luculi
30.08.2019 4 z 5

Trošku slabší díl, který mě nenadchl jako zbytek série. Přesto jsem četla jedním dechem. Výhodou této série je autorčin um získat čtenáře, strhnout ho od začátku do konce a navíc sepsat příběh dostatečně obsáhle a zajímavě, aby se dal i tak přečíst za den.

gleti
16.05.2019 5 z 5

Tentokrát Charles s Annou nemusí dojíždět za nebezpečím, samo si je vyhledá doma.

Na ságách mě baví, jak autoři v jednotlivých knihách trousí drobečky zápletky, která spojuje celý jimi vytvořený svět.

LilianaFalcon
15.04.2019 4 z 5

Charlse s Annou mám strašně ráda. Nebýt jich, dám jen tři hvězdičky, protože zajímavá mi přišla první a poslední část.

Charmedka
13.04.2019 3 z 5

Hodně jsem se musela na děj soustředit, jinak jsem celkem ztrácela nit, což se mi u této autorky nestává, ale tady mi přišel příběh dost matoucí a opravdu vyžadoval plnou pozornost.

Ač tedy zatím nejslabší díl, tak konec byl akční, napínavý a rozhodně nečekaný. Moc se těším na pokračování.

maruschka
11.04.2019 5 z 5

Já to nedokážu objektivně hodnotit, prostě jsem šťastná pokaždé, když se s nimi znovu setkám.

Kačí137
25.03.2019 5 z 5

Tyhle ságy miluji, takže nemůžu hodnotit jinak. Pouze se mi tento díl zdál uspěchaný a na to jaký měl výborný možnosti, dost osekaný a přímočarý.Jako by spisovatelku tlačil čas. Jinak krásný, čtivý a přesně takový, jak to od ní očekáváme.

Calla2002
08.03.2019 5 z 5

Četlo se to rychle, jako všechny knihy od Patricie. Kniha mi přišla nejslabší ze série, ale pořád to bylo úžasné. Když Anna narazila do stromu, dostávala jsem jeden infarkt za druhým se strachem, že Charles umře. Asi bych to potom dál už nečetla xd
Kdo je zrádce jsem opravdu nečekala a dost mě to překvapilo, je mi docela líto Asila....
4,5*

Evule114
19.02.2019 5 z 5

Ze začátku jsem bojovala s tím číst, nebo ne. Je to dlouhá doba, co jsem četla Annu a Charlese naposled, ale příběhy Patricie miluju, tak jsem po troškách začala. Chyběl mi tam Bran a musím přiznat, že na mě to působilo jako nejslabší, Dlouhé ticho bylo mnohem lepší. I tak jsem si to nakonec moc užila a musím přiznat, že Leah, kterou jsem nenáviděla od první zmínky o ní vůbec, tak tady se mi začala líbit.

petulkapeta
21.01.2019 5 z 5

Čte se sama,autorka skvěle piše...zradce jsem tež neodhalila a překvapil mě,ale o to šlo :)

elline
19.01.2019 3 z 5

Začátek byl trochu pomalejší a nejasný. Některé věci ohledně smečky, byli zajímavé, jako víc náhledu do Mercy dětství z pohledu vlkodlaků. Rozbroje a stmelení smečky bez účasti Brana. Přiznání, že nikdo není neomylný. Ke konci se mi líbila i postava Leah. Moc pěkná kniha

vterinka
18.01.2019 5 z 5

Další napínavý příběh Anny a Charlese, ve kterém není nouze o akci, trochu humoru a romantiky, o nové postavy, zradu a přátelství, o překvapení, ale hlavně o spravedlnost! :-)

aconga
18.01.2019 5 z 5

Pro mě nejlepší serie, kterou čtu.

Janičta
14.01.2019 4 z 5

Pro mě to byla taková jednohubka - přečteno za jeden den. Moc nerozumím komentářům ohledně zmatenosti a potřeby víc se na text soustředit - já si u knihy odpočinula a žádný zmatek se nedostavil :-)
Souhlasím ovšem s tím, že příběh byl takový prázdný. Začátek - vata - zvrat - konec. I když jsem se ve "vatě" dozvěděla pár věcí z Mercyina dětství a pár dalších informací (vyprávění z minulosti doplnilo potřebné souvislosti), samo o sobě to prostě nestačilo. Zvrat v ději přijde po jediné větě a hopla jsme na konci. Chtělo by to víc zahustit děj. Plus je určitě v tom, že záporáka jsem opravdu netrefila :D

Jass
12.01.2019 5 z 5

Uvědomuji si, že u téhle série moje hodnocení naprosto není objektivní, ale když ono zkrátka Anna a Charles... a ostatní milované postavy... Tenhle díl je poněkud krutý, přesto to na mě nezapůsobilo tolik kolik mělo - pořád hodně, ale wow efekt schází. Nechci spojlerovat, ale zkrátka... ach Asile, ach Brane, ach Leah.... přijde mi, že kdyby to autorka ještě trošku vypilovala bylo by to lepší, ale stále je to úžasné - navíc tenhle díl má konečně hezkou obálku (která navíc i souvisí s dějem...)

Turante
27.12.2018 5 z 5

Opět úžasný příběh od P. Briggs s vlkodlaky. Děj má spád a nutí vás neustále číst. Jen škoda, že tahle série nevychází častěji.

Katie46
15.12.2018 5 z 5

Opět napínavý, poutavý příběh s kapkou humoru a jiskřením mezi postavami. Líbí se mi její knihy a tato není vyj-jímkou. Mě kniha rozhodně nezklamala.