Ostrov kostlivců

Ostrov kostlivců https://www.databazeknih.cz/img/books/55_/553/bmid_ostrov-kostlivcu-SgX-553.jpg 4 126 8

Alex Rider série

Alex Rider, „nezletilý James Bond“, je pro britskou zpravodajskou službu MI-6 užitečný způsobem, jakým by dospělý člověk nikdy být nemohl. Nyní opět potřebují jeho pomoc. Rutinní obhlídka wimbledonského tenisového turnaje však spustí děsivý řetěz událostí a Alex je nucen prchat před čínským zločineckým gangem. Protože se musí skrývat, MI-6 ho pošle na Cayo Esqueleto – Ostrov kostlivců –, což je ostrov nedaleko Kuby. Tam na něj čeká generál Alexej Sarov – šílený Rus, který má v plánu přepsat dějiny světa. Alex čelí největšímu nebezpečí, jaké dosud zažil. Sám, vybaven jen hrstkou důmyslných technických pomůcek, musí nad Sarovem vyhrát chytrostí, protože s každou další vteřinou se přibližuje konec…... celý text

Literatura světová Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , BB art

Skeleton Key , 2002

TeaPeter
15.01.2022 3 z 5

O dost slabší než první dva díly. Nadsázky tu už bylo jak v pohádkách bratří Grimmů. A to je škoda, protože samotný námět vůbec špatný nebyl - trochu mi připomněl Moonraker.

syskas
12.02.2017 4 z 5

"Bondovky" nemám rada. Ale táto 14 ročná verzia Bonda ma príjemne prekvapila. Príjemné čítanie, dej mal spád, primerane postáv, takže som sa v tom nestrácala.

hana4834
10.02.2017 3 z 5

není nad Alexe....

AjťačkaTýnka
29.08.2013 3 z 5

Kniha mě nezaujala tak moc, jako první díl. Ale pořád je to čtivé :)

Phoenix16.cz
04.08.2013 4 z 5

Alex je v další nemožné situaci, že které musí nějak vybruslit, jinak jistojistě zemře. A opět něco vymyslí. V tomto díle bylo poměrně dost postranní úmyslů, které postupně vyplouvaly na povrch.

Issiriana
07.01.2013 5 z 5

Při čtení se mi tajil dech (jako u všech knih od Anthonyho ^ ^), nemohla jsem se dočkat, jak se Alex z nebezpečím vypořádá tentokrát. Rozhodně stojí za přečtení! Pět hvězdiček zaslouženě a jsem zvědavá na další díly.

bibi.r
28.11.2012 5 z 5

Pravá bondovka pro puberťáky.

Eneo
02.08.2012 4 z 5

Připodobnění k Bondovi je i v tom, že vám stačí přečíst jediný díl a máte rysy všech :)