Klinika

Klinika https://www.databazeknih.cz/img/books/98_/98584/klinika-98584.jpg 4 46 8

Alex Delaware série

Hope Devanovú, autorku populárneho feministického bestselleru, nájdu mŕtvu. Aké tajomstvo skrýva jej mlčanlivý, zakríknutý manžel? Alebo treba pátrať ešte hlbšie v minulosti obete?

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , BB art

The Clinic , 1996

Eicherik
28.08.2022 5 z 5

(SPOILER) Už trochu starší detektivka, devadesátá léta, ale povedená a vcelku napínavá. Z počátku se vyšetřovatelé nemají čeho chytit, ale postupně začíná mít případ spád. Psycholog Alex Delaware umí pokládat ty správné otázky a je to takovej klidnej sympaťák. Hlavní oběť, profesorka Hope Devanová má temnou minulost a motiv byl pro mě nečekaný. Pokud se mi do rukou dostane jiný díl téhle série, tak si jej přečtu.
Citace: Den odvozu odpadků. Všude přetékající popelnice, kontejnery a nadité igelitové pytle, svědčící o trestuhodném plýtvání spotřebními statky. Mezi nimi nervózně poskakující veverky, které v noci dozajista vystřídají jejich bratránci potkani.

AlenaF
23.08.2022 4 z 5

Dobrá klasika.

zdendula31
30.08.2021 4 z 5

Jedna z autorových méně povedených.Zbytečně rozvleklá.

Jerry H
23.01.2021 4 z 5

Knížka nebyla nejhorší, ale zase žádná hitparáda. Musím uznat, že se četla příjemně a měla i spád, akorát mi tam prostě něco chybělo.

NADEI
01.08.2018 odpad!

Přečetla jsem 100 stránek a odložila. Vůbec mě knížka nebavila a nehodlala jsem se u ní dál trápit nudou.

DickBach
22.04.2016 3 z 5

Protože vrahem není zahradník, tak to nebylo špatné. Nečekejte však kdovíjak napínavé čtení s dramatickou a nervydrásající zápletkou.
Velmi vytýkám zmínku, že se jedná o odložený, nevyřešený případ, který Milo a Alex rozlousknou cobydup. Sákryš, kdyby byli takoví borci, tak je přeci velení strká ke žhavým případům, aby jim markantně stouplo procento a tudíž i prestiž v očích starosty..... No né?

Martina23275
23.08.2012 3 z 5

Knížka se mi líbila, bylo to zase takové nečekané a zajímavý konec.

dzejnyka
30.11.-0001 3 z 5

Nič čo by ma nejako zvlášť nadchlo, ale čítalo sa to celkom príjemne.

vraždy psychologie

Jonathan Kellerman