Akvin - Cesta čaroděje

Akvin - Cesta čaroděje
ekniha

V dřevorubeckém srubu na samém okraji Attarmijského císařství se narodí chlapec Akvin. Vyrůstá pod bedlivým dohledem svého starostlivého otce, přátelí se s lesními tvory a s lesním lidem elfů. Všemu je ale náhle konec, když se stane incident, který obrátí chlapcův život vzhůru nohama. Akvin je záhy odveden z rodného srubu a spr... celý text

Všemu je ale náhle konec, když se stane incident, který obrátí chlapcův život vzhůru nohama. Akvin je záhy odveden z rodného srubu a správně tuší, že nic už nebude jako dřív.

V kleci, jako zvíře, je pak vláčen od rodné Sarakeshe přes celé císařství až do Attary, hlavního města, aby tam rozvíjel talent, který tak náhle a nečekaně objevil.

Vydejte se na cestu, ze které není návratu. Na cestu zodpovědnosti a vědění. Na cestu moci.

Vydejte se na cestu čaroděje! méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/224538/akvin-cesta-carodeje-Zei-224538.png 3.85

Akvin (1.)

Literatura česká, Fantasy
Formáty eknihy:EPUB, MOBI, PDF
Vydáno:

Kessetra

Hezká knížka, je to takové lehké čtení, ale vyvíjí se to slibně. Místy je to trochu neobratně popsáno, jiný pasáže jsou o dost lepší. Doufám, že další díl bude víc propracovaný.

Monisek.B
26.11.2014

Na knihu jsem se hrozně těšila a musím říct, že mě rozhodně nezklamala. Příběh je to zajímavý, svižný a při čtení jsem se těšila, jak to bude ubíhat dál. Vytkla bych jen maličkosti, jako například přílišné vychrlení spousty jmen hned na začátku, občas jsem se v tom dost ztrácela.. Ale na konci knihy, po přečtení prvního dodatku, mi to všechno do sebe hezky zapadlo :-)

Pavel Mareš

Pavel Mareš