Akvin - Cesta čaroděje

od:

Akvin - Cesta čaroděje
ekniha

V dřevorubeckém srubu na samém okraji Attarmijského císařství se narodí chlapec Akvin. Vyrůstá pod bedlivým dohledem svého starostlivého otce, přátelí se s lesními tvory a s lesním lidem elfů. Všemu je ale náhle konec, když se stane incident, který obrátí chlapcův život vzhůru nohama. Akvin je záhy odveden z rodného srubu a spr... celý text

V dřevorubeckém srubu na samém okraji Attarmijského císařství se narodí chlapec Akvin. Vyrůstá pod bedlivým dohledem svého starostlivého otce, přátelí se s lesními tvory a s lesním lidem elfů.

Všemu je ale náhle konec, když se stane incident, který obrátí chlapcův život vzhůru nohama. Akvin je záhy odveden z rodného srubu a správně tuší, že nic už nebude jako dřív.

V kleci, jako zvíře, je pak vláčen od rodné Sarakeshe přes celé císařství až do Attary, hlavního města, aby tam rozvíjel talent, který tak náhle a nečekaně objevil.

Vydejte se na cestu, ze které není návratu. Na cestu zodpovědnosti a vědění. Na cestu moci.

Vydejte se na cestu čaroděje! méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/224538/akvin-cesta-carodeje-Zei-224538.png 3.85
Série:

Akvin (1.)

Žánr:
Literatura česká, Fantasy
Formáty eknihy:EPUB, MOBI, PDF
Vydáno:
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Přidat komentář
Kessetra
06. dubna

Hezká knížka, je to takové lehké čtení, ale vyvíjí se to slibně. Místy je to trochu neobratně popsáno, jiný pasáže jsou o dost lepší. Doufám, že další díl bude víc propracovaný.

Monisek.B
26.11.2014

Na knihu jsem se hrozně těšila a musím říct, že mě rozhodně nezklamala. Příběh je to zajímavý, svižný a při čtení jsem se těšila, jak to bude ubíhat dál. Vytkla bych jen maličkosti, jako například přílišné vychrlení spousty jmen hned na začátku, občas jsem se v tom dost ztrácela.. Ale na konci knihy, po přečtení prvního dodatku, mi to všechno do sebe hezky zapadlo :-)


Autor a jeho další knihy

Pavel Mareš

Pavel Mareš
česká, 1987

Uživatelé mají knihu

v Přečtených6x
v Knihotéce2x
v Chystám se číst8x