Akupunktura, harmonie těla, mysli a ducha

Akupunktura, harmonie těla, mysli a ducha https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/256612/akupunktura-harmonie-tela-mysli-a-d-256612.jpg 4 3 2

Další ze série praktických knih, jež vám poskytnou potřebné informace o přírodních terapiích a popisují, jak tyto terapie fungují. Akupunktura je holistickou terapií, která vznikla před pěti tisíci let v Číně a dnes je velmi rozšířená na Západě. Vpichováním velmi jemných jehel do specifických míst na těle, případně pálením byliny zvané moxa na těchto místech, se v těle stimuluje životní síla neboli "ki". Navrátí vám zdraví, rovnováhu a harmonii v těle, mysli a duchu. V tomto kompletním průvodci naleznete: - historii a filozofické základy čínské medicíny - jak se akupunktura používá coby preventivní léčba - jak akupunkturista stanovuje diagnózu a co můžete očekávat v jeho ordinaci - rozdíl mezi akupunkturou a západní medicínou... celý text

Literatura naučná Zdraví
Vydáno: , Pragma

Acupuncture

intelektuálka
31.08.2018 4 z 5

O alternativní léčbu se zajímám už 15 let - a také ji úspěšně absolvuji..

Akupunktura má základ v Číně a je to v podstatě působení ve specifických částech těla
- vpichováním tenkých jehliček se stimulují energetické body.

Jen doporučím prověření lékaře, který tuto metodu provádí.
Je to léčba pro ty, kdo neradi polykají chemické léky.

janka2000
05.09.2017 4 z 5

Knížka je jednoduchá, poučná, srozumitelná a obsáhla. Líbilo se mi, že nepojednávala pouze o akupunktuře, ale o čínské medicíně jako celku.

životní styl akupunktura, meridiány čínské lékařství

Autorovy knížky

Peter Mole
britská
2005  73%Akupunktura, harmonie těla, mysli a ducha

Kniha Akupunktura, harmonie těla, mysli a ducha je v