Akademie vyvolených

Dvacetiletá Teddy Cannonová je vtipná, impulzivní a trochu sebestředná žena. Je vynalézavá. Myslí jí to. Dokáže lidi odhadnout se zarážející přesností. Není úplně typická dívka. Je jasnovidec. Když ji řada nemoudrých rozhodnutí přivede do svízelné situace, zasáhne tajemný muž, který ji pozve do jisté soukromé školy na ostrově v Sanfranciském zálivu, kde studenti procházejí téměř vojenským výcvikem. Panuje tu soutěživost a naprosté utajení; mezi vyučovací předměty patří detektivní práce a taktika speciálních jednotek, ale také například telepatie či telekineze. Kdo takový výcvik přežije, může postoupit do vyšších pozic, aby s pomocí svých schopností chránil svět....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391545/big_akademie-vyvolenych-DBu-391545.jpg 3.933

Akademie vyvolených 1.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Beta-Dobrovský

School for Psychics, 2018

Kniha Akademie vyvolených

kokrokr

Velmi průměrné a většinou i nudné popisy studia institutu pro jasnovidectví.

vlkove

Tohle je prostě průměr všech průměrů. Vůbec ničím to nevybočuje z řady podobných knih. Bohužel, na zabití času dobré, ale ke knize už bych se určitě nevrátila.

JanaSustr

dlouho jsem tuto knihu odkládala, ale jak jsem začala nemohla jsem se odtrhnout, hodně mě bavila a opravdu se těším na další pokračování.

LittleAvocado
12.11.2020

Tato kniha mě zaujala svým popisem, jak to u většiny knih, které si chcete přečíst bývá. Četla se celkem dobře, příběh nebyl vůbec špatný :)

DomenicaRisa
13.05.2020

První kapitola paráda, skvěle mě navnadila. Prostředí Bellagia a Texas holdem poker. No ale dále už nic moc. Dalo se z toho vytěžit více. Takhle mi to přišlo jako lepenina několik jiných příběhů. Nemluvě o nedostatečném popisu schopností. Neměl by to být jeden ze stěžejních pilířů příběhu?

tibis
25.10.2019

Hermiona nastupuje do skoly v Hogwarts Castle o desat rokov neskor.Este ze nahradni rodicia boli slusni a nezatvarali ju pod schody ale iba do garaze.
A...... v US sa nehra RUGBY ale americky futbal, pre americanov iba football. Nas footbal je pre nich soccer. A tych blbosti zle prelozenych je tam viac. Ale RUGBY v US to mi uz ozaj vyvolalo cervenu hmlu pred ocami.
Pre niekoho vykradacka x-menov pre mna slabsia napodobenina Harryho P.

LilianaFalcon
10.09.2019

Autorka nějak nezvládla věk hlavních hrdinů. Napsala to jako takovou variaci na X-meny. Hlavní hrdince je 20 let, ale jiní rekruti jsou popisovaní i ještě starší. Nicméně chování odpovídá tak 16-18 rokům.
Jinak to nebylo špatné. Místy hodně zdlouhavé. Rozhodně by se z toho dalo "vytlouct" víc.

Mark.
11.08.2019

Někdy nesourodé a nedotažené úseky. Chtělo by to trošičku větší propracování, ale i tak to stálo za přečtení.