... aj v tom najhoršom

... aj v tom najhoršom https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/293690/bmid_aj-v-tom-najhorsom-tQE-293690.jpg 4 16 6

V dobrom aj v zlom série

< 2. díl

Niekedy sa nám stane, že napriek všetkej láske, ktorú od partnera dostávame, nie sme schopní vysloviť pravdu. Pravda vie poriadne sklamať a bolieť. Predstava toho, že stratíme blízku osobu nás núti zamýšľať sa, čo pre nás ten druhý znamená v tom pravom zmysle slova . Čo sme ochotní obetovať, stratiť, ale aj akú ťarchu bolesti zvládneme uniesť na pleciach. Vraví sa, že láska hory prenáša. No ona robí viac. Núti nás, byť krehkými porcelánovými bábkami v rukách takzvaného osudu, ktorý nás vie prinútiť padnúť na kolená a prosiť Boha o pomoc. A to len preto, že mu to robí dobre. Pokračovanie diela V dobrom aj v zlom.... celý text

Romány , Pro ženy , Literatura slovenská

Vydáno: , Marenčin PT

... aj v tom najhoršom , 2016

Aneleh
Aneleh
20.07.2023 4 z 5

Druhý díl jako kdyby k prvnímu nepatřil. Tady jsem se nenudila ani chvilku, mělo to spád a bylo to zajímavé, konečně nějaká hloubka a zpětně všechny situace vysvětleny, jak co bylo a co se vlastně stalo. Klidně by tahle kniha mohla být samostatná bez toho nudného prvního dílu. Kdo jej nečetl, ať ani už nečte, tady se dozví vše podstatné a až tady je to pořádný příběh. Konec mě úplně sebral, ale takový je život a nejvíc od něj dostaneme, když ten druhý zůstává s námi, i v tom nejhorším.

Dandulka
Dandulka
05.01.2022 5 z 5

I když začínám zase od druhého dílu, byla tahle kniha fantastická. Až na ten konec. Ten jsem fakt neustála, ale to je u mě normální. Jsem si jistá, že i první díl bude skvělý. Až na ten překlad, ale to už jsem si stěžovala jinde. Prostě je lepší nechat slovenské autory v originále!!!!!

TamaraKrejčí
TamaraKrejčí
21.12.2019 5 z 5

Přečteno na jeden zátah, ani jsem nestačila dát knihu do "právě čtu" trošičku mi vadilo omýlání a vracení se do minulosti, ale určitě ocenil ten, kdo nečetl první díl a já nakonec ocenila, co kdo a proč, tak za mě příjemné čtení.

ivanaci
ivanaci
07.05.2019 3 z 5

Kinga bych doma nechtěla, moc dokonalý. Předcházející knihu jsem nečetla a ani nebudu, tato to mě tak neoslovila.

gargamelka
gargamelka
27.12.2018 4 z 5

Pokračování nelehkého příběhu. Valná většina z nás by si přála za partnera milujícího, altruistického Kinga, který je schopen snést své žen i modré z nebe.

RoseDadas
RoseDadas
02.05.2017 4 z 5

Gabrielle si mě druhým dílem naprosto získala. Už první díl byl pro mě příběhově silným dílem a dvojka nejen že za jedničkou nezaostává, ale dokonce ji pokořuje. V knihách ze všedního bytí není totiž potřeba velkých hrdinů a drakobijců, protože my všichni, lidé, jsme hrdiny pro ty, kteří nás mají rádi a záleží jim na nás. V dobrom aj v zlom a ...aj v tom najhoršom jsou příběhy o životě, o mezilidských vztazích, o lásce a přátelství. Gabrielle Bernátová píše velice čtivým stylem, kterým si vás podmaní natolik, že nebudete schopni knihu odložit. Vřele doporučuji především ženám a dívkám, ale třebas i nějakému tomu muži, kniha není tolik přeslazená, aby byla určena primárně jen ženám.