... aj v tom najhoršom

Niekedy sa nám stane, že napriek všetkej láske, ktorú od partnera dostávame, nie sme schopní vysloviť pravdu. Pravda vie poriadne sklamať a bolieť. Predstava toho, že stratíme blízku osobu nás núti zamýšľať sa, čo pre nás ten druhý znamená v tom pravom zmysle slova . Čo sme ochotní obetovať, stratiť, ale aj akú ťarchu bolesti zvládneme uniesť na pleciach. Vraví sa, že láska hory prenáša. No ona robí viac. Núti nás, byť krehkými porcelánovými bábkami v rukách takzvaného osudu, ktorý nás vie prinútiť padnúť na kolená a prosiť Boha o pomoc. A to len preto, že mu to robí dobre. Pokračovanie diela V dobrom aj v zlom....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/293690/aj-v-tom-najhorsom-tQE-293690.jpg 3.88
Romány, Literatura slovenská
Vydáno, Marenčin PT

... aj v tom najhoršom, 2016

Kniha ... aj v tom najhoršom

TamaraKrejčí
21.12.2019

Přečteno na jeden zátah, ani jsem nestačila dát knihu do "právě čtu" trošičku mi vadilo omýlání a vracení se do minulosti, ale určitě ocenil ten, kdo nečetl první díl a já nakonec ocenila, co kdo a proč, tak za mě příjemné čtení.

ivanaci
07.05.2019

Kinga bych doma nechtěla, moc dokonalý. Předcházející knihu jsem nečetla a ani nebudu, tato to mě tak neoslovila.

gargamelka
27.12.2018

Pokračování nelehkého příběhu. Valná většina z nás by si přála za partnera milujícího, altruistického Kinga, který je schopen snést své žen i modré z nebe.

RoseDadas
02.05.2017

Gabrielle si mě druhým dílem naprosto získala. Už první díl byl pro mě příběhově silným dílem a dvojka nejen že za jedničkou nezaostává, ale dokonce ji pokořuje. V knihách ze všedního bytí není totiž potřeba velkých hrdinů a drakobijců, protože my všichni, lidé, jsme hrdiny pro ty, kteří nás mají rádi a záleží jim na nás. V dobrom aj v zlom a ...aj v tom najhoršom jsou příběhy o životě, o mezilidských vztazích, o lásce a přátelství. Gabrielle Bernátová píše velice čtivým stylem, kterým si vás podmaní natolik, že nebudete schopni knihu odložit. Vřele doporučuji především ženám a dívkám, ale třebas i nějakému tomu muži, kniha není tolik přeslazená, aby byla určena primárně jen ženám.

Mucholapka
Mucholapka