... aj v tom najhoršom

Niekedy sa nám stane, že napriek všetkej láske, ktorú od partnera dostávame, nie sme schopní vysloviť pravdu. Pravda vie poriadne sklamať a bolieť. Predstava toho, že stratíme blízku osobu nás núti zamýšľať sa, čo pre nás ten druhý znamená v tom pravom zmysle slova . Čo sme ochotní obetovať, stratiť, ale aj akú ťarchu bolesti zvládneme uniesť na pleciach. Vraví sa, že láska hory prenáša. No ona robí viac. Núti nás, byť krehkými porcelánovými bábkami v rukách takzvaného osudu, ktorý nás vie prinútiť padnúť na kolená a prosiť Boha o pomoc. A to len preto, že mu to robí dobre. Pokračovanie diela V dobrom aj v zlom....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/293690/aj-v-tom-najhorsom-tQE-293690.jpg 4.52
Pro ženy, Literatura slovenská
Vydáno:, Marenčin PT

RoseDadas
02.05.2017

Gabrielle si mě druhým dílem naprosto získala. Už první díl byl pro mě příběhově silným dílem a dvojka nejen že za jedničkou nezaostává, ale dokonce ji pokořuje. V knihách ze všedního bytí není totiž potřeba velkých hrdinů a drakobijců, protože my všichni, lidé, jsme hrdiny pro ty, kteří nás mají rádi a záleží jim na nás. V dobrom aj v zlom a ...aj v tom najhoršom jsou příběhy o životě, o mezilidských vztazích, o lásce a přátelství. Gabrielle Bernátová píše velice čtivým stylem, kterým si vás podmaní natolik, že nebudete schopni knihu odložit. Vřele doporučuji především ženám a dívkám, ale třebas i nějakému tomu muži, kniha není tolik přeslazená, aby byla určena primárně jen ženám.

Gabrielle Bernátová

Gabrielle Bernátová