... aj v tom najhoršom

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Niekedy sa nám stane, že napriek všetkej láske, ktorú od partnera dostávame, nie sme schopní vysloviť pravdu. Pravda vie poriadne sklamať a bolieť. Predstava toho, že stratíme blízku osobu nás núti zamýšľať sa, čo pre nás ten druhý znamená v tom pravom zmysle slova . Čo sme ochotní obetovať, stratiť, ale aj akú ťarchu bolesti zvládneme uniesť na pleciach. Vraví sa, že láska hory prenáša. No ona robí viac. Núti nás, byť krehkými porcelánovými bábkami v rukách takzvaného osudu, ktorý nás vie prinútiť padnúť na kolená a prosiť Boha o pomoc. A to len preto, že mu to robí dobre. Pokračovanie diela V dobrom aj v zlom....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/293690/aj-v-tom-najhorsom-tQE-293690.jpg 3.88
Žánr
Romány, Literatura slovenská
Vydáno, Marenčin PT
Orig. název

... aj v tom najhoršom, 2016

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha ... aj v tom najhoršom

Přidat komentář
TamaraKrejčí
21.12.2019

Přečteno na jeden zátah, ani jsem nestačila dát knihu do "právě čtu" trošičku mi vadilo omýlání a vracení se do minulosti, ale určitě ocenil ten, kdo nečetl první díl a já nakonec ocenila, co kdo a proč, tak za mě příjemné čtení.

ivanaci
07.05.2019

Kinga bych doma nechtěla, moc dokonalý. Předcházející knihu jsem nečetla a ani nebudu, tato to mě tak neoslovila.


gargamelka
27.12.2018

Pokračování nelehkého příběhu. Valná většina z nás by si přála za partnera milujícího, altruistického Kinga, který je schopen snést své žen i modré z nebe.

RoseDadas
02.05.2017

Gabrielle si mě druhým dílem naprosto získala. Už první díl byl pro mě příběhově silným dílem a dvojka nejen že za jedničkou nezaostává, ale dokonce ji pokořuje. V knihách ze všedního bytí není totiž potřeba velkých hrdinů a drakobijců, protože my všichni, lidé, jsme hrdiny pro ty, kteří nás mají rádi a záleží jim na nás. V dobrom aj v zlom a ...aj v tom najhoršom jsou příběhy o životě, o mezilidských vztazích, o lásce a přátelství. Gabrielle Bernátová píše velice čtivým stylem, kterým si vás podmaní natolik, že nebudete schopni knihu odložit. Vřele doporučuji především ženám a dívkám, ale třebas i nějakému tomu muži, kniha není tolik přeslazená, aby byla určena primárně jen ženám.

Doporučujeme

Mucholapka
Mucholapka
Venuše ze zátoky
Venuše ze zátoky
Smrt na druhém břehu
Smrt na druhém břehu
Žena dvou mužů
Žena dvou mužů