Ahoj, prázdniny

Bořík a jeho rodina, veselé vyprávění z dovolené z prázdnin.

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/219935/ahoj-prazdniny-219935.jpg 3.911
Pro děti a mládež
Vydáno, Panorama

Kniha Ahoj, prázdniny

n.ezn.amy
23.11.2020

Sešitové vydání s kresbami Adolfa Borna veselých příhod Boříka. Tentokrát Bořík vyrazí na prázdniny ke své babičce, kde aby se nenudil svede např. souboj s kozou. Příběhy party z Holešovic, které psal Vojtěch Steklač mě vždy zaručeně pokaždé pobaví.

Turlogh
10.09.2020

Veselé a vtipné vyprávění ze života rodiny Boříka, hlavního hrdiny této knížečky, tentokráte bez dalších tří kamarádů hrdinů. Doporučuji k přečtení. Howgh.

bh69
26.10.2016odpad!

Jako dítě jsem několik knížek měl a rád jsem je četl (Boříkovi lapálie, Bořík a spol., Bohoušek a spol). Tenhle sešit jsem si přečetl náhodou až teď, ale nejen, že nemá žádný nápad ani humor, ale celé je to dost hloupé až úchylné - např. dítě na prázdninách u babičky se snaží oběsit kozu a uvažuje jak pak její zabití zdůvodní ! V knížce pro děti ? To jako vážně ? Fakt nechápu jak mohl někdo takové bláboly vydat ...

učtese
12.10.2014

Jéžiš tenhle sešitek jsem jako dítě miloval. Teď už si vzpomínám jen na bílení chlívku a souboj s kozou, ale jako dítě jsem to četl několikrát.