Ahoj hrdino!

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Pro malé i větší bojovníky s úzkostí Každý z nás někdy pocítil úzkost. Ale víte, jak vzniká? A proč se objevuje i tehdy, když k ní vlastně vůbec není důvod? Může za to neohrožený bojovník, kterého máme všichni v sobě – jmenuje se amygdala. Knížku Ahoj hrdino napsala australská psycholožka Karen Youngová. Srozumitelně a laskavě ukazuje dětem i jejich rodičům, kde se jejich úzkosti berou a jak s nimi pracovat. Úzkost a odvaha jdou vždycky ruku v ruce. Vždycky....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/436842/big_ahoj-hrdino-zjS-436842.jpg 4.618
Žánr:
Literatura světová, Pro děti a mládež, Pohádky

Vydáno: , Albatros (ČR)
Originální název:

Hey Warrior, 2016


více info...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Ahoj hrdino!

schedy
09.12.2020

Krásně napsaná i ilustrovaná knížka, která mluví o úzkosti jako o něčem běžném, co může potkat každého - zdravotníky, tanečníky, učitele... Do dnešní doby určitě fajn knížka, nejen pro děti, ale i pro rodiče. Obsahuje i pár odborných informací a návod na uvolněné dýchání a na konci malý kvíz, který vede děti k uvědomění si, co je na nich prima, co dovedou, jaké jsou a jak se chovají.

TerJac
31.07.2020

Velmi dobře napsáno. Vzhledem k tomu, kolik dětí dnes bohužel trpí úzkostmi a depresemi - tak takových knih je potřeba jako soli! Moc pěkně popsáno, sama jsem s knihou spolupracovala. Podle mě perfektní i na uvolnění a cvičení s dětmi :)


Safienka
31.07.2020

Krátká, moc zajímavá knížečka o tématu, který trápí každého z nás. O strachu... Moc doporučuji. Je to psáno i lehce odborně, každopádně není to na škodu a děti určitě pochopí. Snad už pro ně každé nebezpečné neznámo nebude tak strašlivé!

lucie3725
21.07.2020

Knížka pro děti, která ale podle mě může hodně dát i jejich rodičům. Kéž by existovala, když jsem byla malá!