Agentura 1: První tým

od:

Agentura 1: První tým

Seznamte se s Viperem (kovboj a nájemný vrah), Katharine (nevypočitatelná vražedkyně) a Ivory (kněz v kožené bundě). Tahle trojice bude chránit svět před sebou samým. Pomohou jim v tom jejich speciální schopnosti, ale bude to stačit na setkání s tajemnou ženou v červeném, která se objevuje na fotografiích v Thajsku, anebo při konfrontaci s nacistou, který měl být dávno mrtvý? A co teprve malá japonská školačka? Jak se vypořádají s ní?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/324356/agentura-1-prvni-tym-cok-324356.png 4.84
Žánr:
Thrillery, Sci-fi
Vydáno:, Martin Štefko - Golden Dog
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Přidat komentář
deadhunter
27. března

Myslím, že se autorův záměr napsat lehkou oddechovku opravdu podařil. Někomu možná může připadat rozjezd příběhu v první části Tři vyvolení pomalejší, ale beru to tak, že na začátku zamýšlené série musel být čtenář seznámen s „pravidly hry“, premisami, z nichž bude vycházet vše ostatní, ať už se budou týmy Agentury jakkoli obměňovat. V další kapitole Žena v červeném začíná vyprávění nabírat obrátky a vrcholí v části Hledaný: Hans Messner. Tady už jednoznačně převažuje dynamická akce, a tu autor opravdu umí podat. K tomu je nutno připočítat i nadhled, humor a různé žánrové i mezižánrové odkazy. Martin Štefko se prostě dobře čte, ať napíše cokoliv. Už se těším na jeho další knížku.

herdekfilek
10. února

Nejlépe se problémy řeší sekáním hlav. Pan Štefko věru hlavy seká. Ty čtenářské. Uvědomuje si tady vůbec někdo, že nám tu vyrůstá nová literární hvězda té nejryzejší brakové literatury? Humor, krev, akce, krev, sex, krev, nacisti a krev. Jen houšť, prosím pěkně.

mttra
05. února

Mno,tak..muzete si rict,ze spousta veci z knihy uz tu nekde byla..sam autor pise o sve inspiraci v komiksech,ja v knize vidim i namety z filmu nebo treba videoher..kazdopadne mi to je uplne FUK,ptz jako celek je to napsane vyborne..kniha se pohodove cte,dej utika,predstavivost funguje..jsou tu napinave casti stejne jako vtipne veci,dojde i na trochu smutku..a to je pro me to,co jsem od tohoto autora chtel a ocekaval..nezklamal,a za me plnej pocet...a tesim se na pripadne pokracovani...HOWGH..