Agentka

Agentka https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391251/bmid_agentka-ArG-391251.png 3 45 11

Amy Mannová má zdánlivě všechno, co si lze přát ke štěstí – úspěšnou a prosperující literární agenturu v Oxfordu, zajímavou práci spojenou s neméně zajímavými služebními cestami, krásný starý dům na anglickém venkově a spoustu přátel i ctitelů. Po trpkém rozchodu s dlouholetým partnerem se však zdráhá navázat jiné než přátelské vztahy... Ano, touží po lásce, po partnerovi… ale jak překonat strach, který ji neustále svazuje?... celý text

maminaOlina
25.01.2024 4 z 5

Odpočinkové čtení. Kniha se dobře četla a mohla jsem jí i na chvíli odložit a potom zase číst. A nyní z ní mám dobrý pocit

malýčtenář
26.04.2021 4 z 5

Jako vždy kniha nezklamala. Lehké a oddechové čtení, které každou ženu potěší. Jemná zápletka a šťastný konec, tak jak to má být. Doporučuji všem, kdo má rád ženské romány a žádné drastické okamžiky.

parvitas
09.03.2021 3 z 5

A zase niečo oddychové... sranda, koľko času ušetrím, keď nevarím a nemôžem nikam chodiť ????. Práve som dočítala túto jednohubku o literárnej agentke, ktorá hľadá lásku. A keďže to nie je za každú cenu, hľadá ju pomerne dlho. Má viacero kandidátov, no skrátka tá milovaná práca jej zaberá každú voľnú chvíľu, ale uvedomuje si, že by bolo fajn mať nejakú rodinu. Chvíľu mi príbeh pripomínal klasické romány, neprináša nič vzrušujúce, sála z neho pokoj, čaj a anglický vidiek, no zároveň taká zahraničná cesta do Číny a mladá rebelka s farebnými vlasmi boli spestrením. Ak to mám zhrnúť, je to len romanca na vyplnenie času a je fajn, no už ju druhýkrát čítať nebudem, takže posúvam ďalej.

lenkaabooks
17.05.2019 3 z 5

No, co říci. Paní spisovatelka už zřejmě neví kam by se vrtla. Naše babička čte ráda její historické romány, detektivka se jí až tak nelíbila. Já si ráda počtu v knihách o životě na anglickém venkově. A teď je tu naprosto průměrná romance. Co příště ? Válečný román či pohádka pro děti ? Prosím, vraťte se k psaní toho, v čem jste se dobrá.

alnahu
31.01.2019 2 z 5

Tentokrát jsem z knihy od mé oblíbené autorky zklamaná. Kniha neurazí ani nenadchne.

sadlo
21.01.2019

Lehké, dobře čtivé. Na dovolenou, ke kávičce a ničím nerušené odpoledne.

Lucie89
19.01.2019 3 z 5

Knížka neurazila, nicméně ani nenadchla. U knížky mi neseděl "vypravěčský styl" autora. Nešlo se mi 'vžít' do hlavní hrdiny.

Marla
13.01.2019 5 z 5

Milé, poklidné a přívětivé - jako všechny knihy od mé oblíbené autorky. Kultivovaně napsaný příběh z prostředí, ve kterém se Hana Whitton opravdu vyzná.

Poetika_slov
10.01.2019 3 z 5

Pokud hledáte nějakou knihu, u které by jste si odpočinuli, pak tato bude ideální volbou. Jedná se o příběh literarni agentky, která má úspěch kariéře, zato v tom osobním jí štěstí schází. Děj je však optimistický, neboť se Amy nevzdává svých nadějí. Kromě romance autorka popisuje i náročnou práci v literárním světě tím, že se Amy vydává na pracovni cestu do Číny. Líbí se mi jazyková vytříbenost knihy, kdy slova krásně plynou a stránky se samy otáčejí.

Koudyna
04.01.2019 3 z 5

Mám ráda knihy této spisovatelky.Nejsou to žádná vyhrocená dramata,ale nechají pohlazenou duši.

Ivuska.09
05.12.2018 3 z 5

Agentka je průměrný ženský román, který neurazí, ale ani nenadchne. První polovina knihy se mi hrozně vlekla, druhá polovina byla lepší a nabrala o něco rychlejší tempo. Hlavní hrdinka se tak trochu liší od jiných typických ženských románů - téhle totiž nadbíhá hned několik mužů, ale ona má pocit, že nepotřebuje žádného z nich. Pokud hledáte něco jednoduchého a odpočinkového bez hlubších myšlenek, pak je Agentka dobrá volba.