Agent J-23

Agent J-23 https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/286606/bmid_agent-j-23-1EU-286606.jpg 4 13 3

Terva
18.10.2022 4 z 5

„Za několik dní
uteču do
Maďarska
a odtud do
Francie.“

Varšava, podzim 1939

Našel jsem poklad. Když jsem viděl, že tu opět nastal čas, přečíst si, Kapitána Klosse, přemýšlel jsem, kde jsem ten hřbet knihy viděl. A věřte, nemusel jsem chodit daleko. Jen do vedlejšího pokoje a podívat se tátovi do jeho knihovny. Má jí plnou detektivních knih typu 3xS a hned dole všechny komiksové Klossy! Povídám: To je knižní nebo komiksy? A táta: To je kreslený. A já: Tak že komiks? A táta: Ne, to je jen kreslený..... Fajn, si to pučím. Jasně, na to on, ale nikomu jinýmu, to neopustí byt! Sakra, jako by věděl, že to má tak velkou peněžní hodnotu?

Malá ochutnávka.
PRACOVNÍ TÁBOR V KÖNIGSBERGU...
Máte veliké štěstí. Tohle není koncentrační tábor. Budete pracovat v loděnici. Za pokus o útěk kulka do hlavy!

Tak že jsem se s velkou opatrností pustil do prvního dobrodružství. Ano, vím, že některé dialogy a „fakta“ v těchto knihách jsou uzpůsobeny tamní době, kdy se tyto akce konají. Jsem soudný a tak nevěřím všemu, co je zde psáno. Ale věřte, že je to perfektně nakreslený, akční a zábavný. Vlastně je to špionážní a já se u toho bavil. Pravdou je, že tohle je mé první seznámení s agentem J-23 Klossem alias Moczulskim. Seriál jsem nikdy neviděl. Pro „minulostní“ propagandu dávám jen 80%.

Citát: J-23 už opět vysílá. Je to náš nejlepší agent.

rafan65
24.10.2021 5 z 5

Parádní komiks který je moc pěkně nakreslený a má napínavý příběh. Doufám že další díl série bude stejně dobrý jako díl první.

Johnnyman
25.11.2019 5 z 5

Na tento komiks jsem narazil uplně náhodně. Nejčastěji čtu romány z druhé světové války a proto mě Kapitán Kloss velice nadchnul. Chystám se na další z jeho příběhů. Doporučuji pokud čtete komiksy a máte rádi téma druhé světové války.

Autoři knihy

Andrzej Szypulski