Agáta a doktor Lupa - Únos vlaku

Agáta a doktor Lupa - Únos vlaku https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28426/agata-a-doktor-lupa-unos-vlaku-28426.jpg 4 83 11

Agáta Bystrá a doktor Lupa nevěří svým očím. Jízda historickým vláčkem měla být přece báječným výletem. Vlak ale přepadla banda zločinců, kteří žádají vysoké výkupné za bohatého cestujícího. Bude i tentokrát stačit Agátě a doktoru Lupovi důvtip a mazanost, aby překazili únoscům jejich plány?

Literatura světová Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Charly Clever & Doktor Lupe voll in Fahrt , 2002

Knihomolka506
13.11.2023 5 z 5

"Z doby kamenné"
Dva kamarádi, kteří ještě ani nejsou dospělí se pouští do dalšího pátrání.
Spíše boje o život v tomhle případě.
Lupiči násilím vnikli do vlaku , ve kterém oba přátelé jeli na projížďku historickým výkladem. Požadování výkupného lidmi s hrubým hlasem určitě nebylo součástí prohlídky...
Co teď? Agata a dr.Lupa mají další případ!

dájavídek
15.06.2023 5 z 5

Fakt napínavý a zábavný díl, sice trošku jiná ilustrace ale to nevadí ;).

vampiru
30.07.2017 3 z 5

V mládí jsem tuto knihu četl hodněkrát a proč? Kvůli kouzelné lupy přeci :D Je to něco revolučního a bavil jsem se pokaždé, když jsem jí musel použít.

Nelimilujeknihy
01.11.2016 2 z 5

Kniha se mi moc nelíbila.. příběh byl hrozně složitý a prostě jsem celkově nevěděla o co jde. Takže u mě docela zklamání :(

Ryrok
16.08.2016

nejlepší kniha historie lidstva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bookwoman
23.04.2015 4 z 5

Líbí se mi detektivky a taky jak se pracuje s lupou.

rašule
19.07.2013 4 z 5

Tato knížka se mi líbila, protože mám ráda detektivní příběhy.

Dep8
02.01.2013 3 z 5

Tato knížka je velmi dobrodružná...

Kate.S
28.12.2012 4 z 5

Určené pro mladší čtenáře. Četba, která je jistě hned zaujme. U těch starších už to takové není. Ale mě se tento díl kdysi moc líbil.

Scarletty
02.04.2012

Pěkná kniha, vhodná pro mladší čtenáře

Horxus
11.01.2012 4 z 5

Krátké příběhy pro malé čtenáře- a ještě ke všemu možnost zapojit se do vyšetřování. Opravdu dobrá oddechová knížka (tedy, kategotie 10 let)

vlaky železnice únosy detektivky pro děti

Autoři knihy

Gerit Kopietz