Agáta a doktor Lupa - Ohrožená plavba

Agáta a doktor Lupa - Ohrožená plavba https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28422/agata-a-doktor-lupa-ohrozena-plavba-28422.jpg 4 100 11

První prázdniny bez rodičů! Agáta a doktor Lupa tráví prázdniny se skupinou dětí na palubě bývalé rybářské lodi "Mořská vlaštovka". Ale o rekreaci nemůže být ani řeč. Jednoho dne přepadnou loď piráti! Všichni ostatní pasažéři jsou zajati, jenom Agátě a Lupovi se podařilo utéct. Musí co nejrychleji přivolat pomoc! Boj s časem začíná.... celý text

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Gefahr an Bord! , 1999

Karolína18
17.09.2023 5 z 5

Potřebovala jsem se odreagovat, a proto jsem sáhla po své oblíbené dětské četbě. Díl mě bavil a odpočinula jsem si.

dájavídek
10.06.2023 5 z 5

Hodně napínavá kniha.

Knihomolka506
02.11.2020 5 z 5

Dva kamarádi- detektivové mají další případ! Tráví prázdniny na moři na jedné lodi spolu s dalšími lidmi,když jednou loď přepadne skupina mořských vlků! Musí zachránit co nejdřív loď!
Jak to celé dopadne?

JulianaH.
08.11.2019 5 z 5

Nepamatuji si, kolik let mi bylo, když jsem knížku četla. Zato si vzpomínám, jak jsem se do ní ponořila v rámci oddalování domácích úkolů (zalezla jsem si s ní za skříň) – a že mě vtáhla. I když pominu mocný faktor prokrastinace, zůstává vzpomínka na zábavné počtení.

Dada_cte
25.04.2019 5 z 5

Dokonalé! Napínavé a dobře čtivé. Doporučuji ❤️

MáťaŠlajer
25.02.2016 3 z 5

Dostal jsem od Ježíška minulé Vánoce. Příběh není moc dobrodružný ale zato zajímavý. Čekal jsem jak to dopadne, jako každá pohádka i tato má dobrý konec. Prostě i pro menší děti, kterým není devět.

Vendula39
01.07.2015 5 z 5

Nádherný díl této série.

9187
20.05.2015 3 z 5

Dobrý no, ale čekal jsem od toho trochu víc.

Dep8
03.01.2013 3 z 5

Tento díl se mi moc nelíbil.

Kate.S
28.12.2012 2 z 5

Četba vhodná pro ty mladší čtenáře. Podle mě je toto dost slabý díl.

Verousek
17.06.2012 2 z 5

Moje první přečtená kniha z této série :) vhodná pro mladší čtenáře :)

mořeplavba piráti dětská dobrodružství detektivky pro děti

Autoři knihy

Gerit Kopietz