Agáta a doktor Lupa - Nebezpečný tygr

Agáta a doktor Lupa - Nebezpečný tygr https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28425/agata-a-doktor-lupa-nebezpecny-tygr-28425.jpg 4 97 7

Čtenáři pomocí kouzelné lupy pomohou hlavním hrdinům, Agátě Bystré a jejímu kamarádovi dr. Lupovi, vyřešit i tento zapeklitý případ. Ze soukromé zoologické zahrady utekl sibiřský tygr. Na místě, kde byl naposledy spatřen, zůstalo tratoliště krve a bota mladé ženy. Každá kniha obsahuje jeden exemplář zázračné lupy! Pro čtenáře od 9 let.... celý text

Dobrodružné , Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (ČR)

Charly Clever & Doktor Lupe auf Tigerjagd , 2000

dájavídek
15.02.2023 5 z 5

Nádherná kniha! Boží!

Knihomolka506
11.10.2020 5 z 5

Ze zoo utekl tygr! No a aby toho nebylo málo tak spolu s ním zmizela ošetřovatelka. To je nový případ k řešení pro Agátu a jejího kamaráda. Jak celý případ dopadne?

vampiru
30.07.2017 3 z 5

V mládí jsem tuto knihu četl hodněkrát a proč? Kvůli kouzelné lupy přeci :D Je to něco revolučního a bavil jsem se pokaždé, když jsem jí musel použít.

Elen telemna
12.07.2014 4 z 5

Hezká knížka. Zábavná detektivka pro děti. Je to už asi 2 roky, co jsem to četla, ale ráda na tuhle knížku vzpomínám. Moc se mi tam líbí to, že hlavní zápletkou a záhadou je zvíře. To není moc časté. Většinou se řeší nějaká vražda či krádež. Také mě vždycky bavilo dívat se přes "lupu". :D

TerezkaV
11.05.2014 5 z 5

Tohle je moje nejoblíbenější kniha z celé série.:)

Dep8
03.01.2013 4 z 5

Nejlepší díl z této řady knih.

Horxus
13.01.2012 5 z 5

Tohle je moje prvni kniha z teto serie co jsem kdy cetla, a hned je jedna z mych nejoblibenejsich z teto serie. Napinava a krasna.