Agáta a doktor Lupa - Nebezpečný tygr

Agáta a doktor Lupa - Nebezpečný tygr

Čtenáři pomocí kouzelné lupy pomohou hlavním hrdinům, Agátě Bystré a jejímu kamarádovi dr. Lupovi, vyřešit i tento zapeklitý případ. Ze soukromé zoologické zahrady utekl sibiřský tygr. Na místě, kde byl naposledy spatřen, zůstalo tratoliště krve a bota mladé ženy. Každá kniha obsahuje jeden exemplář zázračné lupy! Pro čtenáře od 9 let....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/28425/agata-a-doktor-lupa-nebezpecny-tygr-28425.jpg 4.161

Agáta & Doktor Lupa

Charly Clever & Doktor Lupe auf Tigerjagd (2000)

Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno:, Fragment (ČR)

zkm
11.12.2017

Je to moje první knížka z této série. Přes lupu není moc vidět. Nejhezčí bylo jak se Agáta mazlila s tygrem.

vampiru
30.07.2017

V mládí jsem tuto knihu četl hodněkrát a proč? Kvůli kouzelné lupy přeci :D Je to něco revolučního a bavil jsem se pokaždé, když jsem jí musel použít.

Elen telemna
12.07.2014

Hezká knížka. Zábavná detektivka pro děti. Je to už asi 2 roky, co jsem to četla, ale ráda na tuhle knížku vzpomínám. Moc se mi tam líbí to, že hlavní zápletkou a záhadou je zvíře. To není moc časté. Většinou se řeší nějaká vražda či krádež... Také mě vždycky bavilo dívat se přes "lupu".

TerezkaV
11.05.2014

Tohle je moje nejoblíbenější kniha z celé série.:)

Dep8
03.01.2013

Nejlepší díl z této řady knih.

Horxus
13.01.2012

Tohle je moje prvni kniha z teto serie co jsem kdy cetla, a hned je jedna z mych nejoblibenejsich z teto serie. Napinava a krasna.