Tajemství

Tajemství https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/298228/mid_after-tajemstvi-R0Y-298228.jpg 4 1259 174

After série

Tessa a Hardin jeden bez druhého nedokážou existovat. A zároveň nejsou schopní žít spolu. Poté co Tessa potkala po celých devíti letech svého otce, všechno se v ní svíjí a přehodnocuje své dosavadní vztahy k blízkým. Přestože Richard pije a stal se z něj bezdomovec, chce se s ním Tessa sblížit a lépe ho poznat.

Literatura světová , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: ekniha , Yoli (ČR)

After We Fell , 2014

Googies
10.07.2019 5 z 5

To jako vazne? Ten konec? Ale napadlo me to driv :D hned jdu na ctvrty dil :D

Ninde
02.07.2019 3 z 5

O proti prvních dvou dílu mi přišel tenhle zbytečně dlouhý a ty hádky mě už začali docela štvát.Ale i tak si přečtu poslední díl,protože mě zajímá jak to dopadne.

Niky91
30.06.2019 3 z 5

Hořkosladké. Potká otce a pak bum.

baru_vosh
19.06.2019 5 z 5

Třetí díl už jsem si MUSELA koupit, protože když se začtu tak se začtu :D Děj se pěkně rozvíjí i když se občas opět trochu opakuje. Neustále se vracení a usmiřování .. dívčí naivita a chlapská ješitnost :D opravdu...nezklamalo to. Čtvrtý díl jsme si též zakoupila a sem zvědavá jak to dopadne... čtu na jeden nádech :D

oblakaknih
17.06.2019 3 z 5

U této série je to s každým dílem horší. První mě bavil moc, u druhého jsem se docela nudila, protože se vše opakovalo. V tomto díle bylo alespoň pár zvratů, které děj udělaly zajímavějším.
Celkově mě ale zklamal.
Přesto, že jsem zvraty ocenila, originalita v nich nebyla. Působilo to na mě tak, že nebýt jich, nestojí to za nic.
Tessa mě opět neskutečně štvala (především to, jak jí neustále padá vidlička).
Jediné, co mi pomohlo v překonání těch 700 stran, byla čtivost. Je až neskutečné, jak dobře se kniha čte.
Musím pochválit autorčiny konce. Jsou vždy otevřené a napínavé, takže po dalším díle musíte sáhnout. Bojím se ale, že kdyby tam tyto konce nebyly, dál bych nečetla.

Tynuse7
11.06.2019 4 z 5

Tak třetí díl vylepšil celou reputaci série.
Po druhém dílu se mi na třetí moc nechtělo, ale řekla jsem si, že když už jsem se do série pustila, je potřeba ji dočíst.
A udělala jsem dobře, třetí díl nenudí, konečně se dočkáme i jiných problémů než jen přehnaná žárlivost obou hrdinů.
Za mě palec nahoru!

Karolina.L
03.06.2019 3 z 5

Knížky se mi líbí, ale opravdu by někdo měl nervy na takového chlapa?

Lee7
18.05.2019 4 z 5

Bála jsem se, aby se děj stále dokola neopakoval. A až na stejně rostoucí problémy, musím říct, že díl byl skvělý a opravdu se mi líbil. Konec mě dostal, jako tohle jsem nečekala a musím jít přečíst poslední díl, vážně jo. Vtáhne Vás a chcete vědět, jak vše dopadne...

Peetullka
18.05.2019 5 z 5

Za mě zatím nejlepší díl. Dokonce mě i přestala štvát Tessa. Jejich vztah je vůbec teda věc!

U tohoto dílu jsem si myslela, že už mě nic nepřekvapí, ale ufff, spletla jsem.
Největší šok jsem měla u Steph a konec? O tom ani nemluvím, hned jdu na další díl.
A opět přečteno neuvěřitelně rychle, autorka Vás zdrží a nepustí dokud není poslední stránka a nezbývá nic jiného než knihu odložit a vzít do ruky další díl.

Terez25
15.05.2019 5 z 5

Tuto sérii si nejde nezamilovat.
Nemůžu se dočkat čtvrtého dílu, který je ale zároveň bohužel i posledním...
Doporučuji tuto sérii začíst číst jen, když jste si jistí, že máte dostatek času a nevadí, když jdete spát ve tři ráno. ;D Super návykové!!

sd1992
12.05.2019 5 z 5

Já už fakt nevím, jestli toho Hardina miluju a nebo nesnáším :-D Každopádně konec byl víc než šokující.. :-O když už si říkám, že tam snad bylo vše, co se do knihy tohoto žánru dá vecpat, tak se zase objeví nějaká nová zápletka z které mám hubu otevřenou dokořán :-D

michaella03
09.05.2019 5 z 5

Páni... Tak tohle byla docela jízda. Začarovaný kruh Tessy a Hardina se konečně otevřel, už to nebylo hádka-usmíření-klid a tak pořád dokola. Je vidět, že Hardin se opravdu posunul, i Tessa se změnila. Knížka měla spád, děj, bylo to napínavé. A ten konec... Huuuuuuu. Ale musím říct, napadlo mě to už někdy cca za polovinou knihy (jejich rozhovor v Seattlu v domě). Fakt úžasný, hned jdu na čtyřku. Škoda jen, že máme už poslední díl...

Falda
07.05.2019 4 z 5

První dva díly byly rozhodně lepší a čtivější. Na začátku této knihy mě začal Hardin mírně štvat... děj už nebyl tolik záživný, ale stejně jsem to musela dočíst a hned naběhnout na poslední díl... potřebuji vědět, jak toto dopadne :)

Terrez93
06.05.2019 5 z 5

konecne dil u ktereho to nebylo pouze hadka-usmireni, hadka-usmireni..konecne se delo neco vic, zacinalo se konecne neco vyvyjet, resi se i jine problemy a odhaluji nova tajemstvi - rozhodne nejlepsi dil ;) jdu se pustit do zaverecne knizky

Siwan
04.05.2019 5 z 5

Za mě jedna z nejlepších sérií tohoto žánru. Bavily mě všechny čtyři díly a nejvíc se mi asi líbilo, jak autorka vystihla ten moment, kdy si Tessa uvědomí, jak je jejich vztah nezdravý. Hluboký, ale nezdravý. A konec - za mě nejlepší.

makynka911
04.05.2019 5 z 5

Hodnocení celé série - jsem z toho naprosto paf. Nechci spoilerovat, takže to okomentuji jen obecně.
Vztah hádáme se - usmiřujeme - hádáme se -.... Ano, točí se kolem toho všechny knihy v sérii. Ale prostě pořád je tam to něco ... Něco co Vás donutí přečíst si ty hromady stran a to co nejrychleji.
Co se mi hlavně líbí je ta psychopatická, majetnická a nestabilní stránka Hardina. Naopak Tessa byla místy docela na vraždu. Na druhou stranu kdyby neměla takovou povahu tak by Hardin nebyl Hardin :)

Od začátku série prošli oba výraznou změnou, která je opravdu viditelná na posledních stranách. Na hodnocení knihy jak hvězdičkami tak slovy jsem si nechala hodně velký odstup. U mnoha knih se mi stane, že si třeba po měsíci nevybavuji děj. U těchto dvou si ho pamatuji naprosto přesně, teď zvažuji, že si sérii přečtu znovu. Celkový dojem a hodnocení mi nedá jinak než 5* :)

maja11231
27.04.2019 5 z 5

Zase velmi čtivá kniha

salča
27.04.2019 5 z 5

Rozhodně se ani tomuto dílu nedá upřít jeho čtivost.Ba naopak,byl ještě lepší než předchozí.Až jsem si říkala, že bych si knihu měla trochu víc šetřit a číst pomaleji, protože už zbývá jen jeden díl.Ale nešlo to.Tessa a Hardin neustále zaměstnávali mou mysl.
Opět se tu střídá spousta emocí, hádek, usmiřování a příslibů...Ale oba se konečně pomalu posouvají vpřed.Tessa si občas prosadí svou a Hardin se učí ovládat svůj vztek.Ani jeden neměl bezstarostné,klidné dětství...vzpomínky a pocity jsou uloženy hluboko v nich.
Děj se vyvíjí,je zde několik překvapujících situací a opět šokující konec... kvůli kterému jsem ráda, že mám po ruce ihned i poslední díl.

kachis
26.04.2019 4 z 5

Celá série After se mi dobře četla a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Však nejlepší kniha z celé série byla ta první - Polibek.

keiko33
24.04.2019 5 z 5

Tak urcite lepsi diel, ako druhy. Samozrejme sa aj hadali, ale uz to neboli same blbosti. Hardin pomaly dostava rozum, je dospelejsi, ich vztah s Tessou je pokojnesi a snazi sa napravit rodinne vstahy. Hoci po tom prekvapku na konci sa vrati stary hnusny Hardin.