Přiznání

Přiznání https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/251886/bmid_after-2-priznani-2V7-251886.jpg 4 1688 281

After série

Musí se smířit s tím, že Hardin navždy zůstane... Hardinem. Že by se v něm až tak moc mýlila? Rozum i nejbližší okolí jí radí, aby se Hardina už navždy vzdala, nebyla by první, kterou ponížil a odkopl. Kvůli Hardinovi odstavila na vedlejší kolej všechno, na čem jí záleželo – školu, kamarády, matku, přítele... další zklamání by nezvládla. Měla by si zachovat zdravý rozum a nechat tuto kapitolu už být, dřív než se spálí ještě víc. To se ale lehko řekne, navíc při představě na vášnivé noci strávené v jeho náručí... Elektrizující dotyky... Nenasytné polibky... Hardin se před ní kaje. Ví, že se dopustil nejhorší chyby ve svém životě. Dokáže se ale opravdu změnit? Tessu čeká jedno z nejtěžších rozhodnutí. Pokračování světového bestselleru a literárního fenoménu AFTER – Polibek úspěšné autorky Anny Todd.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Yoli (ČR)

After We Collided , 2014

Teredo
15.05.2019 odpad!

První kniha sice nedávala smysl, ale mezi hlavními hrdiny bylo tolik vzrušení, že se dobře četla. Druhý díl... to prostě nešlo. Přečetla jsem víc jak polovinu, ale víc jsem prostě nedala, celou dobu se řeší kraviny, postavy se chovají nelogicky jenom, aby se příběh někam posunul (a o příběhu se vlastně vůbec mluvit nedá). Tak hroznou knížku jsem už dlouho nečetla, doporučuji přečíst první díl a u toho skončit.

Marsalikova
14.05.2019

Prosím o odpověď . Chtěla bych se zeptat jestli se v druhem díle daji dohromady? Děkuji předem moc za odpověď

Lee7
12.05.2019 3 z 5

Pořád dokola a dokolečka.. jednou nahoře a jednou dole.. snad nejlepší byl závěr druhého dílu.. no už z principu mě zajímá třetí díl, doufám, že se polepší

Terez25
08.05.2019 4 z 5

Zrovna včera jsem byla na filmovém zpracování v kině a nutno podotknout, že Hardina trefili. Kudrnáč to zrovna není, jako v knížce, ale zato drzej a sexy kukuč mu nechybí. ;-D
Jinak druhý díl si drží laťku a pořád baví. Pravda, je to s Tessou a Hardinem jak na horský dráze, ale kdo by jim nefandil a tu chemii mezi nimi jim nezáviděl?! :-)

Laf
08.05.2019 4 z 5

Kniha je čtivá, hned mne to vtáhlo do děje. Bylo fajn číst pokračování. Jen ten věčný kolotoč "jsou spolu, nejsou spolu" mě tam už začínal zmáhat :)

hani.r
07.05.2019 5 z 5

Nádherná série

makynka911
04.05.2019 5 z 5

Hodnocení celé série - jsem z toho naprosto paf. Nechci spoilerovat, takže to okomentuji jen obecně.
Vztah hádáme se - usmiřujeme - hádáme se -.... Ano, točí se kolem toho všechny knihy v sérii. Ale prostě pořád je tam to něco ... Něco co Vás donutí přečíst si ty hromady stran a to co nejrychleji.
Co se mi hlavně líbí je ta psychopatická, majetnická a nestabilní stránka Hardina. Naopak Tessa byla místy docela na vraždu. Na druhou stranu kdyby neměla takovou povahu tak by Hardin nebyl Hardin :)

Od začátku série prošli oba výraznou změnou, která je opravdu viditelná na posledních stranách. Na hodnocení knihy jak hvězdičkami tak slovy jsem si nechala hodně velký odstup. U mnoha knih se mi stane, že si třeba po měsíci nevybavuji děj. U těchto dvou si ho pamatuji naprosto přesně, teď zvažuji, že si sérii přečtu znovu. Celkový dojem a hodnocení mi nedá jinak než 5* :)

michaella03
02.05.2019 4 z 5

Knížka přečtená během pár dní, první díl byl ale o něco lepší. Koloběh Hardina a Tessy už mě místy unavoval, pořád to samé dokola - hádka, nemluvení mezi sebou, 'náhodné' setkání a usmíření. Je fajn, že se konečně dozvídáme více z Hardinovy minulosti, ale stopro tam nějaký ten strašák ještě bude :-|
Kniha ale jinak velmi dobrá, čtivá, jsem zvědavá, jak to bude dál, hned letím na třetí díl :-)

dancav28
02.05.2019 3 z 5

Kniha byla čtivá, na mě možná moc dlouhá, některé části se mohly zkrátit. Už mě trochu štvalo, jak se furt hádali a hned usmiřovali. Třetí díl si přečtu jen kvůli tomu co se stalo na konci

maja11231
27.04.2019 4 z 5

První díl byl podle mě lepší

kachis
26.04.2019 4 z 5

Druhý díl série After mě nadchl míň než díl první, proto dávám 4 hvězdičky. Rozhodně stojí za přečtení :)

AjkaHynkova
26.04.2019 3 z 5

Slabší než první díl, ale i tak jsem to zhltla jako jednohubku. Některé scény byly úplně zbytečně vyhrocené. Ale i tak se mi tento příběh líbí. #teamhardin ;)

salča
22.04.2019 4 z 5

Kniha se dějově velice nikam neposunula-stále to byl začarovaný kruh hádek,rozchodů a usmiřování.Přesto to bylo opět čtivé a poutavé.Při každé nové situaci jsem čekala, čím se to zase pokazí.
Bylo fajn číst tento díl i z pohledu Hardina...
poznat všechen ten vztek a zmatek, který se v něm odehrával...,jak se kolikrát snažil potlačit v sobě to špatné a pak to zase naopak neustál...
Mám tyto knihy ráda jako relax.
Jsou samozřejmě i mnohem lepší série než tato,ale já si to s Tessou a Hardinem užívám a už se těším na další pokračování.

Áža707
22.04.2019 4 z 5

Skvěle pokračování. Život jako na houpačce - jednou se daří a podruhé spadneš na dno. Líbilo se mi, že zde byly časti i podle Hardina. Líbí se mi, že postavy se výrazně nemění, člověk by se bál, že z Hardina bude najednou svatoušek, ale není tomu tak. Už se těším na další díl a jsem zvědavá, jak to celé dopadne.

keiko33
21.04.2019 4 z 5

Tak tu uz aj mna Tessa stvala. Este pred chvilou bola panna, ktora pobozkala len jedneho chlapca a zrazu sa bozkava s hocikym. Nevidela Hardina len 10 dni a uz rozmysla, ze vhupne do vstahu s inym, len preto, ze sa jej neozval? S tymto to trocha autorka prepiskla. Z kazdej blnosti urobila hadku na rozchod. No jedno sa tejto serii upriet neda, a to, ze ju nedokazete prestat citat, aj ked je to niekedy o nicom :)

Terrez93
21.04.2019 4 z 5

jako totalne nechapu, co me na tom tak bavi..je to porad dokola - hadka, usmireni..hadka, usmireni...ale je to psany tak super formou, hltam kazdoi stránku, chci vedet co se stane dal..jdu na treti dil

Falda
20.04.2019 5 z 5

Během čtení jsem měla spoustu připomínek... ale nemá cenu je tady psát. Kniha se četla dobře a hned se vrhnu na další díl, protože nutně potřebuji vědět, jak tohle všechno skončí! Tento díl mi zabral cca 3 dny..

TerezaMondeková
18.04.2019 3 z 5

Znovu samá překvapení. Zvědavost, co bude na další stránce, co zase (většinou) Hardin provede... Samozřejmě že víte, co bude dál... jsou spolu, nejsou spolu, jsou, nejsou, jsou, ale nikdy nemůžete odhadnout kvůli čemu to bude příště. A na konci knihy... znovu nečekaná událost.
P.S. Musím souhlasit, že ten piercing k Hardinovi prostě patří!

bara2004
17.04.2019 4 z 5

Druhý díl jsem začala číst hned, co jsem si přečetla Polibek. A nelitovala jsem. Dost často mě štvalo, že se neustále střídalo jenom "nesnáším tě - nemůžu bez tebe být - jsme spolu znova strašně šťastný - nesnáším tě -....". Občas to bylo unavující, ale i tak to byla moc příjemné čtení. Líbilo se mi, jak se postavy vyvíjejí a mění. Trochu jsem soucítím s Tess, že si nás hlavní drsňák Hardin sundal piercing, mně se to k němu prostě líbilo a hlavně hodilo. Jako vždy, čtivá, hodně čtivá, kniha. Jako první díl jsem měla přečtený za den a obětovala jsem přestávky ve škole, protože jsem prostě nemohla přestat číst xd. Doufám, že stejný bude i další díl, ale už musím jít, už na mě čeká další díl.

Siwan
16.04.2019 5 z 5

Tak mě utekl druhý díl stejně parádně jako první. Jestli bude třetí ještě lepší, jak se píše, tak se nemůžu dočkat :)