Přiznání

Přiznání https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/251886/bmid_after-2-priznani-2V7-251886.jpg 4 1688 281

After série

Musí se smířit s tím, že Hardin navždy zůstane... Hardinem. Že by se v něm až tak moc mýlila? Rozum i nejbližší okolí jí radí, aby se Hardina už navždy vzdala, nebyla by první, kterou ponížil a odkopl. Kvůli Hardinovi odstavila na vedlejší kolej všechno, na čem jí záleželo – školu, kamarády, matku, přítele... další zklamání by nezvládla. Měla by si zachovat zdravý rozum a nechat tuto kapitolu už být, dřív než se spálí ještě víc. To se ale lehko řekne, navíc při představě na vášnivé noci strávené v jeho náručí... Elektrizující dotyky... Nenasytné polibky... Hardin se před ní kaje. Ví, že se dopustil nejhorší chyby ve svém životě. Dokáže se ale opravdu změnit? Tessu čeká jedno z nejtěžších rozhodnutí. Pokračování světového bestselleru a literárního fenoménu AFTER – Polibek úspěšné autorky Anny Todd.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Yoli (ČR)

After We Collided , 2014

Zelený.úval
18.08.2020

Druhý díl byl za mě docela divočina v jejich neustálých hádkách a usmiřování. Až už to nakonec začalo unavovat i mě. Ale i tak čtivě napsané.

ellypusik
03.08.2020 4 z 5

Příjemné oddechové čtení. Autorka umí moc pěkně a čtivě popsat pocity mladých lidí, co zažívají první lásky nebo možná i obecně všech lidí, kteří se díky svým emocím dostanou na úplné dno. Některé scény mi přišly až přemrštěné, ale on takový ten svět je, takže za mě moc milé čtení.

zaba335
02.08.2020 5 z 5

Nápis na obalu knihy naprosto sedí s obsahem a s mými pocity. Druhá vlna emocionální exploze vystihuje úplně všechno. Druhý díl této série čtenáře opět vtahuje do příběhu Tessy a Hardina, kteří neumí žít spolu ani bez sebe. Napříč všemi problémy se snaží najít cestu, aby jejich vztah fungoval. Mezitím každý řeší problémy s rodinou. Na dvojce se mi líbilo rozdělení kapitol podle toho, z jakého pohledu byl děj vyprávěn a bylo zajímavé číst jak Hardin, tak Tessa vidí různé problémy a názory. Taky mi přišlo, že oba během dvojky nějak postupně dospívají, mění se a snaží se. Vášeň, která mezi nimi je, byla z knihy naprosto evidentní a před paní autorkou smekám klobouk, protože napsat klasickou romantickou knihu, při které se rozplývám a nevnímám okolí, jen příběh, se opravdu povedlo. :)

pipa36
26.07.2020 4 z 5

Příběh navazuje přesně tam, kde skončil první díl. Posun je pouze v tom, že mezi hádka - sex - hádka - sex - hádka se sem tam vklíní i troška rozumu v celé jeho náctileté kráse. I když se tento komentář může zdát spíše kritickým, není to tak - je to sice hodně rozvláčné, ale opravdu velice čtivé. Nakonec přece jen lapena příběhem otevírám třetí díl :-).

Aranel15
23.07.2020 5 z 5

Kniha se mi líbila, opět jsem se nemohla odtrhnout, ale myslím, že první díl byl lepší. V první knize se neustále opakoval model hádka-usmíření-sex, ale tady jsem měla pocit, že se pořád jenom hádají. Tessa byla absolutně nesnesitelná se svým stálým rozmýšlením, jestli s Hardinem být nebo ne. Při každém problému okamžitě běžela za Zedem nebo se začala líbat s někým jiným.

Řečička
20.07.2020

Jako první chci napsat, že je to můj názor!

Knížka je hodně čtivá. Takže jsem všechny 4 díly přečetla za 14 dní. Což se moc často nestává. Začetla jsem se do té knížky a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Moc jsem si těch 14 dní užila ????. A chtěla bych moc poděkovat Anně Todd která tu explozi emocí ztvárnila.

Díky, díky, díky.

kanitsuj
30.06.2020 3 z 5

Do čtení těchto "Odstínů šedi pro náctileté" jsem se pustila na základě filmového zpracování After: Polibek a zvědavosti, o čem to vlastně je, když to má takový úspěch. Ačkoli nepatřím do cílové skupiny čtenářů (Kdysi to tak bývalo a romantické příběhy o prvních láskách mne táhnou dodnes.), musela jsem si pokračování přečíst. Neodradilo mne ani neuvěřitelné množství stránek, které je v podstatě stále o tom jednom - rozchod střídá sex a následuje usmiřování. Předpokládám, že i další díly se ponesou ve stejném duchu, ale musím si je také přečíst:-) a určitě se podívám i na další filmové zpracování. Román je totiž velmi čtivý, hrdinové jsou sympatičtí a toho sexu je tam tak akorát. Je lepší si příběh užít /obsah i stylistika v rámci žánru celkem ujde/ a hledat nedostatky bych rozhodně nedoporučovala, protože z pohledu kvalitní literatury byste skončili hned u první stránky:-)

Ana72154
26.06.2020 3 z 5

V této knize mě štval skoro každý svým chováním, ať to byla Tessa, její matka, Hardin, Zed.
Kniha sama o sobě byla horší než první díl, prakticky se tam točilo pořád to samé dokola.
Uvidím co další díly

Jaňula08
21.06.2020 5 z 5

(SPOILER) Ani mi nepřišlo, že čtu druhou knihu této série, protože jsem ji vzala do rukou asi hned ve druhé vteřině po tom, co jsem dočetla první díl. Strašně mě bavila a napětí stoupá!!!

Petraj365
14.06.2020 5 z 5

I druhý díl je dokonalý. Úplně mě to vtáhlo do děje. Nemůžu se dočkat až se vrhnu na další díl.

alzbeta2843
09.06.2020 4 z 5

Hardin navždy zostane Hardinom....Druhý diel, by som rozdelila na dve časti, pretože prvá asi tretina knihy ma bavila veľmi. Nemohla som sa od toho odtrhnúť a mala som pocit, že žijem život Tessy a Hardina. V tomto diely sa obe postavy posunuli a vyvíjali, asi preto ma to dosť bavilo. Čo sa mi veľmi páčilo bolo prelínanie rozprávania z pohľadu Tessy a potom Hardina. Vďaka tomu som i trochu pochopila prečo je Hardin Hardinom. I keď ja by som, teda s ním takú trpezlivosť nemala. A potom prišla posledná tretina, ktorá sa mi už zdala hrozne zamotaná a najmä zbytočná. Takže ja som musela jednu hviezdu strhnúť. Teším sa už na pokračovanie...

Charmedka
31.05.2020 4 z 5

Tenhle díl byl o chlup, ale fakt jen o malý chloupek asi slabší než Polibek. V podstatě se dělo furt to samé - hádka, pláč, sex, doprošování, odpuštění. Ale nemůžu říct, že by kvůli tomu byla kniha špatná, to vůbec ne. Mě to fakt bavilo a protože díl skončil zase neskutečně otevřeně, tak pokračování nenechalo na sebe dlouho čekat.

Jinak ale musím říct, že Hardina nemůžu vystát. Je mi jasné, že tohoto svalovce s tetováním, piercingy a sexy britským přízvukem bude většina čtenářek milovat, ale za mě je to totální ho*ado :D

ElikaS
29.05.2020 5 z 5

Na druhý díl jsem se moc těšila obzvlášť po tom konci prvního dílu. Především první polovina byla parádní, naprosto dokonalá je scéna u Tessy na pokoji v Seattlu, tu mám z tohoto dílu asi nejradši, spolu s konfrontací Tessy s jejím mámou.

LiLinka
13.05.2020 4 z 5

Anna Todd umí psát hodně čtivě. Děj plyne rychlostí blesku a člověk si ani neuvědomí, že za pár dní přečetl 600 stran. Ano, je to velmi hezky řečeno oddychová romanťárna. Ale baví! Hlavně konec byl překvapivý... Doporučuji a těším se na další příběhy Tessy a Hardina, kterému stejně všechny fandíme, i když je to blbeček.

Vendula0808
12.05.2020 3 z 5

Pekne se mi cetla.. "Holcici cteni " :)

terezie3112
28.04.2020 5 z 5

Skvělé pokračování série After. Kniha plná nečekaných zvratů, lásky a emocí. Hardin a Tessa zažívají společné krásné chvilky, ale také chvíle, kdy se nemohou navzájem vystát. Kniha skončila otevřeně a doufám, že pokračování mi odpoví na spoustu otázek. Moc se mi to líbilo, u knihy jsem si odpočinula, ale ani chvilku jsem se nenudila.

Maruk
22.04.2020 3 z 5

Druhý díl byl pro mě lepší než první a v tu chvíli už jsem se do postav začala pomalu zakoukávat. A ten konec? To jsem fakt nečekala... Každopádně příjemné a oddechové čtení, které jsem si zamilovala. A to třetí a čtvrtý díl jsou ještě lepší ✨

Blanka29
18.04.2020 1 z 5

Po precteni jednicky jsem si rikala, ze dam knize jeste jednu sanci a pujdu do dvojky. Bohuzel se nekonal nejaky posun v postavach, stale dokola hadky a usmirovani. Nic noveho jsem se nedozvedela a s velkym sebezaprenim jsem docetla druhy dil. A predstava, ze bych mela cist 3 a 4 dil...brrrr

knihomolka78
07.04.2020 3 z 5

První díl měl spád, byl v něm nějaký děj, ale tohle bylo pořád dokola - hádka, sex, odpuštění...
Tessa je hloupá, co si všechno nechá líbit, Hardin je naoko tvrďák, přitom pak kňučí jako malej kluk a poníženě prosí o odpuštění, takhle si teda chlapa nepředstavuju.
Vzhledem k současnému korona domácímu vězení jsem ráda, že má kniha 4 díly, ale doufám, že ty další budou mít zase nějaký děj.

KnihomolkaPája
07.04.2020 2 z 5

Tohle se opravdu nedá číst...Ne, fakt ne.
Vůbec mě to nebavilo, bylo by lepší, kdyby tam nebyly ty hádky. Kniha má zbytečně moc stránek. Děj se pořád opakuje: hádka, usmíření, sex. Musela jsem přeskakovat stránky, abych se dostala na konec, nebavily mě ty hádky.
V tomhle díle mi strašně vadila Tessa. Pořád mu nevěřila...
Nevím, děj se mi nelíbil. Další dva díly číst nebudu, neboť předpokládám, že to zase bude: hádka, usmíření, sex. Na to už nemám nervy. Možná se k této sérii vrátím, ale bude to trvat.
Asi to bude znít krutě, ale tohle mělo zůstat na Wattpadu. Neříkám, že tahle kniha je odpad, to ne, ale sem to nepatří.

Tohle je čistě můj názor.