Přiznání

Přiznání https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/251886/bmid_after-2-priznani-2V7-251886.jpg 4 1688 281

After série

Musí se smířit s tím, že Hardin navždy zůstane... Hardinem. Že by se v něm až tak moc mýlila? Rozum i nejbližší okolí jí radí, aby se Hardina už navždy vzdala, nebyla by první, kterou ponížil a odkopl. Kvůli Hardinovi odstavila na vedlejší kolej všechno, na čem jí záleželo – školu, kamarády, matku, přítele... další zklamání by nezvládla. Měla by si zachovat zdravý rozum a nechat tuto kapitolu už být, dřív než se spálí ještě víc. To se ale lehko řekne, navíc při představě na vášnivé noci strávené v jeho náručí... Elektrizující dotyky... Nenasytné polibky... Hardin se před ní kaje. Ví, že se dopustil nejhorší chyby ve svém životě. Dokáže se ale opravdu změnit? Tessu čeká jedno z nejtěžších rozhodnutí. Pokračování světového bestselleru a literárního fenoménu AFTER – Polibek úspěšné autorky Anny Todd.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Yoli (ČR)

After We Collided , 2014

Terka93
06.04.2021 4 z 5

Četla jsem knihu velmi dlouho, ale já to tak mám, ale i přesto teda musím říct, že o proti prvnímu dílu se mi lépe četla, protože byla rozdělena do kapitol, kdy se střídají ve vyprávění Hardin a Tessa, což za mě super. Konečně vím co honí hlavou i Hardinovi a je to někdy mnohem zajímavější než Tessina verze. No a celkově jak mnozí zmiňují hádek je tam hodně, ale i přesto mě to neodradilo, abych knihu dočetla. Pohodové, oddychové čtení, kdy není všechno růžové. Další díl nevím jestli budu číst, asi si dám od jejich vztahu na chvíli pauzu a možná se k nim zase vrátím :)

clarkens
27.03.2021 5 z 5

Do knížky jsem se pustila po shlédnutí prvního zfilmovaneho dílu. A jsem ráda, že jsem si Hardina mohla představit podle filmové předlohy a ne te knizni. Velmi chytlave a ctive. Oddychovka a těším se na další díl!

Ronnieve
18.03.2021 5 z 5

V tomto dílu se mi moc líbilo střídání pohledu mezi Tessou a Hardinem. Knihu jsem měla přečtenou za 1 den, přesto, že má 600 stran. Opět mě to do sebe neskutečně vtáhlo. Jsem velký romantik a tohle je přesně můj šálek kávy. Nikdy žádný vztah není dokonalý, tady těch hádek je možná moc ale je vidět, že Hardin se zlepšuje. Tessa mi přišla, že se taky snaží trochu zlepšit, takže uvidíme. Ihned jdu na další díl. Zatim to vypadá, že celou sérii přečtu za týden ????

lenka7679
14.03.2021 5 z 5

Hodnocení dávám s odstupem a druhém přečtení.
Poprvé jsem musela přemýšlet, proč, proč je Tessa tak otravná a hloupá a Hardyn sobecký a nesnesitelný. Takhle opravdu nevypadá zdravý vztah.
Ale, život není černobílý. A o tom to vše je. Kdo by nechtěl žít na růžovém obláčku ve vztahu bez problémů a hádek. Jenže se to málokomu poštěstí.
Je to přehnané, občas až absurdně, ale ne tak, že by se to nemohlo stát, vlastně je to opravdu uvěřitelné. Já tomu věřila.
Kniha je napsaná skvěle. Dobře se čte, příběh plyne a já se těšila na každou novou stránku. A další díl.
Puberta mě už dávno minula, ale přes to, nebo právě pro to, jsem si příběh vychutnala.

jaja10
08.03.2021 3 z 5

K sobě od sebe, k sobě od sebe, k sobě od sebe..... a tak bych to tady mohla nakopírovat a byl by tu obsah druhého dílu.

novotna465
05.03.2021

Tato kniha je moc hezká, i přes to že se mi více líbil první díl, tento je taky moc hezký, ano občas je to hodně zamotané, ale i tak je to moc pěkná knížka, moc hezké jsou tam citáty z klasických románů, moc hezká knížka ale doporučila bych ji spíše lidem kteří mají rádi drama romány.

Ivet_V
04.03.2021 4 z 5

První díl se mi líbil víc. První polovina se mi hodně líbila, ale od druhé třetiny se to táhlo a pořád opakovalo. Moc se mi, ale líbilo jak se tam objevují citáty z klasik.

Denca423
28.02.2021 2 z 5

(SPOILER) knížka se mi moc nelíbila protože to bylo takové zmatená a ve chvylkach mi přišlo ze se to furt opakuje a pak se to zase vrátilo na začátek.
tento příběh se podle mě bude více libit spíše lidem co opravdu radí čtou a mají radi romantiku name knížka ale opravdu pusobyla zmatene ale nebyla nejhorší co jsem četla

Zuzanka45
28.02.2021 4 z 5

Tento díl byl o malinko lepší než 1. Byla to sice stále strašná jízda na horské dráze, směs pocitů, ale už se jejich hádky a usmiřování nestřídaly ob stránku. Vím, že je to naprosto toxický vztah dvou mladých lidí, ale přece jen se mi to fakt líbí. Je to čtení, které vás baví. I přes 600 stran je to přečteno fakt hned. Střídání dvou pohledů - Tessy a Hardina - je naprosto skvělé. Pokud to ovšem čtou holky mladší 15 let, je to opravdu síla, ale mě to naprosto bavilo a pohltilo. Nesnáším otevřené konce, u 1. dílu to bylo něco hrozného, tady už to neskončilo tak moc otevřeně, ale přece jen trochu ano. Teď mě čeká film a co nejdřív si pořídím i další díly.

monica322
26.02.2021

Souhlasím, že je to hodně oddechové čtení.

Lexa123
16.02.2021 4 z 5

Četla jsem dřív než vyšel film a nyní se odmítám na ten film podívat. Stačili mi ukázky a vím, že nic z toho filmu nenadchne víc jak četný příběh plný překvapení, napětí, zklamání, smiřování, hádek, vyrovnávání atd.... Je zde to spoustu co nabídnout. Už se těším, až se pustím do dalšího dílu.

Lunacief
09.02.2021 5 z 5

Napínavé, lechtivé a hlavně perfektně propracované čtení.

Vendy1993
04.02.2021 3 z 5

tak jako nevím co k tomu ještě dodat....komentář jsem už napsala k první knížce a vlastně se hodí na celo sérii ;) pohodové čtení když nemáte co dělat a chcete si odpočinout od těžkých myšlenek a věcí kolem Vás ;) teď už jen ctrl+c a pak ctrl+v a hodit to do zbytku série ;)

Pitbullka
24.01.2021 5 z 5

Ano, ty postavy se chovají mnohdy šíleně až psychopaticky, ale ten příběh je neuvěřitelně čtivý a dokáže ve čtenáři vyvolat tolik pocitů. Je to odpočinkové čtení a mě to prostě baví.

Babu002
15.01.2021 1 z 5

Tessa je naprosto vymaštěná, jako promiňte, ale když si vědomě začnete s takovým hovadem jako je Hardin, tak to je jiný level.
Hardin je zralý na psychiatrii s tím jaký to je magor. Tessu ani nedokážu vystihnout, protože mi na ní nestačí slova. Jestli se tohle holkám líbí, tak to je fakt smutné, no.
Příběh se točí furt okolo jednoho: hádka, sex, usmíření, a takhle pořád dokola.
Dle mého, filmové zpracování si tato série nezaslouží. Existuje mnoho, ale fakt sakra mnoho knih, co si to zaslouží.
Kniha mi nic do života nedala, naopak sebrala mi spoustu mozkových buněk.

kniha_v_hlave
12.01.2021 3 z 5

Tahle kniha je tak špatná, až je skvělá????. Spíš než jako romantickou bych to nazvala komedií. Hardin a Tessa se celou knihu (no neneee????) hádali a usmiřovali, furt si říkali, jak se milujou a hned jak se nesnáší. Tessa dělala vše, co mohla, aby vše hodila na Hardina i přes to, že většinou si za to mohla sama (jde za Trevorem, Hardin se naštve - voilà, je to jeho vina). Jednoduše Tessa furt. Za to Hardina jsem si oblíbila.
Shrnuto, kniha se opět čte sama, je chytlavá, nejde odložit, ale je to kravina. I přes to mi to přijde naprosto úžasný - nevím, jestli mě chápete, ale jinak to nejde!

Kiki481
31.12.2020 3 z 5

První díl jsem přečetla jedním dechem stejně jako drůhej, ale upřímě tahle série je dost zvláštní. Přijde mi že se Hardin a Tessa pořad jenom hádají pořád a potom se zase usmíří ale než se usmíří tak to trvá hrozně dlouho. Neustále říkají jak se hrozně milují, ale potom někdo něco řekne a najednou nic. Říkají jak se hrozně nenávidí, ale přitom hrozně miluji. Tento díl je takový že se vám chce někdy brečet, někdy smát, někdy křičet, ale tak už to prostě v knížkách chodí. V tomhle dílu jsem si úplně znepřátelila Tessu, dělá že je všechno Hardinova chyba, ale můžou za to oba. Když Tessa jde za jiným klukem, tak jasný ze se Hardin naštve, popravdě kdyby ona jeho vydělá s Molly tak jí podřízne hrdlo. Neustále touží aby ji Hardin vyznal lásku, ale mně přijde že jí lásku vyznává pořád. Když se hádají tak Hardin se snaží, aby mu Tessa odpustila, ale potom Tessa řekne že udělala tohle a najednou se snaží, aby Hardin odpustil Tesse, prostě a jednoduše si hraje na hroznou chudinku. Taky mi přijde ze by pořad jenom brečela a taky že pořád jenom brečí. Prostě ji nemám ráda. Za to Hardina jsem si oblíbila. Hardin se snaží jak nejvíc to jde, ale Tessa to nejspíš nedokáže ocenit, však ona se do nějak zamilovala tak jak se choval předtím a teď najednou chce aby se změnil. Nechápu. Nevím co dalšího říct, ale tenhle díl stojí za přečtení, ale hodně se u něj naštvete. Dávám 3 hvězdičky.

jennifer1849
21.12.2020

Prosím... může mi někdo vysvětlit ten konec? Jsem neskutečně zmatená?!????

Andynka
13.12.2020 2 z 5

Se sérií After opravdu bojuji.
První díl ještě jakžtakž šel, ale ten druhý...ach jo, vždyť je celá kniha pořád dokolečka o tom samém....
Rozbitý vztah, navzájem si milenci ublíží, omluvy, hádky, sex, násilí, udobřování, společná život... a tohle jede celých 600 stran pořád dokola.... NUDAAAAA
Jako musí se nechat, že se kniha čte naprosto sama, ale já už jsem protáčela panenkami nad stále se opakujícími hláškami ... Jako prosím o čem mají být ty další knihy ? Jestli mě čeká tohle znova a znova... obávám se , že sérii snad ani nedočtu.
Zatím u mě vyhrává, že kniha je přečtená hned, tak to rozčilení z ní budu mít rychle za sebou. A taky teda trochu hlavním hrdinům fandím. I když mě vážně štvou.
Moc doufám, že v příštích dílech se změní alespoň prostředí a oni dva se budou muset naučit žít jinak... jinak nevím, jak ty knihy u mě skončí. :D

Ereniss
13.12.2020 odpad!

Já radši k ději nic nepíšu. Naprostý souhlas s _Brunetkou_ . K dočtení mě poháněla jen představa, že tak můžu pravdivě argumentovat, jaká to je hovadina. Odpad málo kdy dávám, ale jestli se s tímhle ztotožňují mladé dívky, tak to mě poser záda.