Přiznání

Přiznání https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/251886/bmid_after-2-priznani-2V7-251886.jpg 4 1688 281

After série

Musí se smířit s tím, že Hardin navždy zůstane... Hardinem. Že by se v něm až tak moc mýlila? Rozum i nejbližší okolí jí radí, aby se Hardina už navždy vzdala, nebyla by první, kterou ponížil a odkopl. Kvůli Hardinovi odstavila na vedlejší kolej všechno, na čem jí záleželo – školu, kamarády, matku, přítele... další zklamání by nezvládla. Měla by si zachovat zdravý rozum a nechat tuto kapitolu už být, dřív než se spálí ještě víc. To se ale lehko řekne, navíc při představě na vášnivé noci strávené v jeho náručí... Elektrizující dotyky... Nenasytné polibky... Hardin se před ní kaje. Ví, že se dopustil nejhorší chyby ve svém životě. Dokáže se ale opravdu změnit? Tessu čeká jedno z nejtěžších rozhodnutí. Pokračování světového bestselleru a literárního fenoménu AFTER – Polibek úspěšné autorky Anny Todd.... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Yoli (ČR)

After We Collided , 2014

andulka1406
05.04.2020 5 z 5

Mě to bavilo více než první díl. Ok, není to žádné veledílo, ale svůj účel lehce erotické knihy pro teenagery to plní. Já už dávno teenager nejsem, ale bylo to fajn. V tomhle díle mě vytáčeli víc Tessa než Hardin.

Pralinka1910
02.04.2020 2 z 5

Horší než první díl. Ale v rámci koronavirovych prázdnin oceňuji, ze to má celkem čtyři díly, tak to vydrží na delší dobu.

MIA-chan
30.03.2020 4 z 5

SPOILER

Tak v tomto díle mě štvala víc Tessa, pořád Hardinovi nevěří a to mě opravdu zabíjí. Nemám ráda ten samý vzorec, který byl i v prvním díle, pohádají se, vyspí se spolu, usmíří a potom zase od znova. Musím přiznat, že to bylo neuvěřitelně čtivé, stejně jako první díl. A taky mě moc potěšily úryvky z knihy Pýcha a předsudek, protože stejně jako Tessa a Hardin, mám tuto knížku strašně ráda.

Kacennnka
29.03.2020 2 z 5

Když píšete knihu a postavíte ji na erotických scénách nebo na událostech, které bezvýjimky vedou do postele, je prostě průšvih, když to vyhodíte. Erotický román bez erotických scén je prostě špatně. A když je jednička erotický román, logicky to čekáte od dvojky. Ale dvojka se snaží nesmyslně vyprávět hrozně vážný příběh a děsivě to nefunguje. O to víc, když v jedničce vystavíte drsnou a sprostou mužskou postavu a ve dvojce se vydáte do jeho hlavy a zjistíte, jaký je to vlastně chudáček. After je špatná kniha, ale měla čtivé, i když nereálné, lechtivé scény. Dvojka nemá už ani to.

Myška43
13.03.2020 5 z 5

Za mě je celá série super.Při čtení jsem omládla o 20 let a uvědomila si, jak se mé životní priority mění. Hned bych se vrátila zpět do školy a užívala si to znovu.

Lucuschka
12.03.2020 1 z 5

Po delší době od čtení Polibku jsem dala šanci Přiznání... Udělala jsem chybu a ztratila jen čas... Ta holka snad nemá vlastní sebeúcty a ten kluk je velice labilní - a já jsem fakt otrávená z celého toho zcela "neuvěřitelného" blábolu v papírové podobě.

Nicolka77
11.03.2020 5 z 5

Tenhle díl, mě bavil mnohem víc než díl první. Nevím proč, ale nemohla jsem se od knihy odtrhnout, i když tam byly občas "nerealne"věci, moc mě to bavilo. A musím říct, že mi Hardin začíná být i sympatický. Nechová se už jako kreten. Těším se na další díl, akorát doufám že už tam nebude tak moc často hadka-sex-odpusteni, doufam ze se jejich vztah změní! :)

nikol140988
06.03.2020 5 z 5

Krásná čtivá kniha. Upřímě nechápu jak se někomu nemůže líbit. pět jsem se nemohla odtrhnout. Nevím co by jsem dělala na místě Tessy. Opět můžu vřele doporučit. Už se těším na další díl.

Mikky01
26.02.2020 2 z 5

Kniha by mohla být tak pouze na 150 stran, děj se stále opakoval, pořad to stejné dokolečka. Čekal jsem, že konec knihy bude mít nějaký zvrat, ale zase to bylo jen usmiřování, sex, hádky, rvačky. Bože, raději mě zabij, než znovu číst tenhle díl. Děkuji pěkně, nikdy více. Posledních 40 stránek jsem jen rychle přelétl očima, protože to bylo už i tak velké utrpení. Myslím, že tolik rozchodů a usmiřování by porazilo i vola

karolina1733
09.02.2020 5 z 5

Tenhle dil se mi líbil víc než první. První měl sice lepší zápletku a byl víc šokující, ale druhý se mi mnohem líp četl. Přijde mi, že se Anna naučila trochu líp psát, protože mi přišlo, že byl první díl takový kostrbatý a "amatérský".

Nicméně jako oddechovka to je fajn, člověk u toho nemusí přemýšlet, proto mě to baví. Zas to ale není nic, co si musíte přečíst, ale pokud pořád čtete náročnější četbu, tak je to na odpočinek fajn.

Zvíďa
26.01.2020

Rychle přečtená jako první díl. Mě se upřímně dějivě víc líbila 1 ale co už. Děj se pořád opakuje : Hádka,Sex,Usmíření. Na těhle knížkách nesnáším kecy typu: miluju ho,nemiluju,chci s ním být, nechci s ním být atd. V pár chvílích jsou oba na facku a proplesknutí. Jinak co se mi líbí oproti 1 že ve vyprávění děje se Hardin s Tessou střídají. Děj je tím hned zajímavější a vtipnější. Takže plusy a mínusy
+Čtivost

26.01.2020 5 z 5

Miluju Hardina ♥️

Ani832
22.01.2020 3 z 5

Stejně jako prvnímu dílu, knize After Přiznání neschází čtivost. Byly zde moc pěkné popsané pocity hlavních hrdinů, a také se odhalil další kus Hardinovy minulosti. Moc se mi líbí, že je kniha napsána z pohledu Hardina i Tessy - o Tesse víme prakticky všechno, ale Hardinova mysl je tak trochu neprobádaná, takže jsem se víc těšila na kapitoly vyprávěné z jeho pohledu. Určitě se těšte na Hardinovy menstruační vtipy - jsou top!
Několikrát jsem chtěla vstoupit do knihy a oběma hlavním postavám promluvit do duše, nebo je rovnou proplesknout a říct jim, ať se vzpamatují, protože se někdy chovali vážně strašně. Taky mě neskutečně štval Zed - vždycky se tam tak blbě nachomýtnul... Jinak se víceméně pořád držíme začarovaného kruhu hádka, sex, usmíření nebo hádka, “rozchod”, sex. Poslední, co mi vadilo, byly překlepy. Bylo jich tam celkem dost a občas mě vážně rozčilovaly.
Knížka vůbec nebyla špatná, akorát mi chvílemi přišlo, že je to zase to samé dokola. Rozhodně dějově slabší, než jednička. V tomto díle taky není prakticky žádný zvrat - jen na konci, což vás ale taky navnadí se ihned vrhnout na After tajemství.

~ Shrnutí ~
+ krásně popsané pocity
+ Hardinovy menstruační vtipy
+ dva pohledy
+ Hardinova minulost
+ čtivost
− Zed
− pokračování v opakování vzorce “hádka, sex, usmíření (je to ale trochu lepší)
− Tessa i Hardin se někdy vážně chovali na facku
− překlepy
− dějově slabší než první díl

~ Konečný verdikt ~
3,5 hvězdiček z pěti.

kristyn3833
17.01.2020 5 z 5

Druhý díl mě oslovil stejně jako první, hltala jsem stránky jako smyslu zbavená a cítila se jakobych oživovala s postavami. Jediná věc která mi dost lezla na nervy byla Tessa, někdy ty její názory a její reakce mě dováděli k šílenství, ale podle mě to hodně záleží na povaze člověka. Samozřejmě druhy díl doporučuji, protože život Tessy a Hardina se vryl do mého srdce.

Petra024
16.01.2020 5 z 5

Když dočtete první díl musíte hned začít ten druhý protože vás to nenechá dlouho čekat a potřebujete vědět jak to dopadne. Jenže když dočtete druhý je to samé jako u první musíte začít číst třetí. Knížka byla hodně emotivní a vím že se spoustu lidem nelíbíl a knížku radši zavřeli a hodili do kouta ale podle mě velká chyba ale chápu každý máme jiný vkus. Pro někoho SPOILER!!! Nejlepší pro mě bylo když dáte Hardinovi hlídat dítě takhle jsem se nebavila dlouho ale Tessy chování je hrozné neví co chce a že teď jde za Zedem a potom zase hned zpět k Hardinovi je podle mě směšné. Vím že s Hardinem to není snadné ale on se chce pro ní změnit i když to poruší ale snaží se. Hrozný pro mě bylo když oba popisovali co zažívají když nejsou spolu. Jak to popisovali to prostě bralo srdce. A taky rvačka mezi Hardinem a Zedem to byl velký masakr. Za mě bomba rozhodně si jdu přečíst třetí díl. DOPORUČUJI!!!!

KnihomolkaKatka
26.12.2019 4 z 5

SPOILER - komentář obsahuje informace, které prozrazují část děje

Vím, že spousta lidem se tento díl nelíbil, ale mě naopak sedl oproti prvnímu dílu mnohem více. Autorka umí vyjádřit pocity lidí, když o ně někdo milovaný přestane stát. U tohohle dílu jsem i brečela.
Vím, že Hardin je prostě Hardin, ale to, co v tomto díle odhalil, jsem nečekala. Čekala jsem, že má něco za sebou, ale tohle... Jeho postava mi oproti prvnímu dílu více sedla. Pořád je vzteklý, někdy trochu domýšlivý, ale objevuje se zde, že i takový kluk, jako je Hardin, má city. A to se mi moc líbí. Nehraje si na drsného, protože pokud jde o Tessu, ve skutečnosti takový není, ba spíše naopak.
Tessa mi chvílema přišla, že neví, co vlastně chce, což mě upřímně docela vytáčelo. To její věčné: "Chci Hardina. Ale vlastně je vzteklý a nemá to cenu," je otravné. Proto bych jí dala jednu radu do dalšího dílu: Rozhodni se, co a koho vlastně chceš a už se konečně podle toho chovej!

-LaraRead-
23.12.2019 1 z 5

Děs běs, ale co se dá dělat?

katallinka
28.11.2019 3 z 5

Kniha se stejně jako první díl skvěle četla a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Po dočtení mám pocit, že se v knize nic nedělo a neustále se vše jen opakovalo.

LucySmile
17.11.2019 4 z 5

Skvělé pokračování. Nenudila jsem se.

Tracyenka
11.11.2019 2 z 5

Jak už bylo psáno v jiných komentářích, oproti prvnímu dílu dost slabota. Já mám teda asi problém s tím, že i ve svých letech, které už dávno nekončí -náct, mám ráda romantické oddechovky, kde se všechno v dobré obrátí a já si můžu beztrestně pobrečet u happyendu. Chápu, že autorka nejspíš potřebovala uvést děj třetího dílu (který jsem ještě nečetla, tak netuším), ale proč to dělala tak zdlouhavým a oproti prvnímu dílu nudným způsobem?
Tessa mě po tomhle díle začíná pomalu štvát, ve všem se rýpe jak v lejně, aby nakonec stejně popřela všechny svoje negativní pocity, Hardin se z drsňáka změnil na ubulenou bábovku, která si všechno vyprosí, a Zed je hlupoň už ze své podstaty.
Pořád mě baví styl, jakým je knížka psaná, vlastně mě baví i to, jak se mění můj pohled na hlavní postavy, co mi ale vážně vadí na druhém díle této série je to, že se pořád opakuje to samé dokola, zápletka nula nula nic, pořád budeme řešit vztah ze všech úhlů, i když hlavní problém známe z prvního dílu, nehledě na to, že tu proměnu Hardinovi nejsem schopná věřit, zraněný citlivý kluk schovaný za tvrdou slupku.. no nevím. Na třetí díl jsem zvědavá, ale už se na něj netěším tolik, jako na dvojku po přečtení úvodní knížky.