Přiznání

Přiznání https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/251886/bmid_after-2-priznani-2V7-251886.jpg 4 1688 281

After série

Musí se smířit s tím, že Hardin navždy zůstane... Hardinem. Že by se v něm až tak moc mýlila? Rozum i nejbližší okolí jí radí, aby se Hardina už navždy vzdala, nebyla by první, kterou ponížil a odkopl. Kvůli Hardinovi odstavila na vedlejší kolej všechno, na čem jí záleželo – školu, kamarády, matku, přítele... další zklamání by nezvládla. Měla by si zachovat zdravý rozum a nechat tuto kapitolu už být, dřív než se spálí ještě víc. To se ale lehko řekne, navíc při představě na vášnivé noci strávené v jeho náručí... Elektrizující dotyky... Nenasytné polibky... Hardin se před ní kaje. Ví, že se dopustil nejhorší chyby ve svém životě. Dokáže se ale opravdu změnit? Tessu čeká jedno z nejtěžších rozhodnutí. Pokračování světového bestselleru a literárního fenoménu AFTER – Polibek úspěšné autorky Anny Todd.... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Yoli (ČR)

After We Collided , 2014

Slůník
22.07.2018 4 z 5

Pokud někoho dráždí, že hrdinové přece nemůžou být tak zmatení svými city, lítat ode zdi ke zdi - věřte mi, že takoví lidé existují :)

anishta
30.05.2018 3 z 5

Musím říct, že už mě to potom moc nebavilo. Pořád dokola nesmyslné hádky a potom se k sobě zase vrátí. Jako druhou půlku knihy jsem se dost trápila a momentálně na nějakou dobu drama Tessy a Hardina odkládám a zatím se na další díly nechystám.

Lorej
12.05.2018 5 z 5

Tessa, Hardin a jejich láska á la horská dráha.
Autorka píše neskutečně poutavě a udrží si vaši pozornost celých 600 stránek. Občas se tam sice nějaké scény lehce opakovaly, ale to vůbec nevadí, čtivosti to neubírá.
Vztah mezi Tessou a Hardinem radši ani nijak komentovat nebudu, je to s nimi pořád stejné - ublíží si - omlouvají se - vychází spolu, ale pak se něco stane a jde to zase od začátku.
A konec? Uf, větší lákadlo na další díl tam být nemohlo? No, účel to rozhodně splnilo a na pokračování se dost těším.

Kamik77
06.04.2018 3 z 5

Zbytečně zdlouououou hahahaha vééééé .. 600 stran šup sem šup tam...hrůza.. a to jsou ještě další 2 díly? .. já to dám ... pak zhynu :-)

Ažula
31.03.2018 4 z 5

Po bombardaci otázek kamarádek, proč jsem tuhle knihu nečetla, jsem se dostala k druhému dílu.
A zde přišlo menší zklamání. Tohle je pro mě nejslabší díl celé série. Přijde mi to pořád to samé. Pohádají se, vyspí se spolu, chvíli to vypadá dobře, ovšem Tessa i Hardin jsou děsně žárliví, takže se opět pohádají. A takhle to jde pořád dokola. Ovšem obdivuji autorku, protože i takový děj dokáže napsat čtivě.

malazluta
02.03.2018 2 z 5

Autorka pokračuje v zaběhlém schématu - jsou spolu, nejsou spolu. On se chová jako grázl, ona je naivní až běda ...

veveronka
25.02.2018 5 z 5

výborné jako vždy

Ahink3105
05.02.2018 3 z 5

První díl super, druhý jakž takž.

jani.ruzicko
10.11.2017 3 z 5

Tak já teda nevím... celý díl se to točilo pořád dokola... Hardin to pos*ral, Tess brečela, pak mu odpustila a pořád to stejné, jen jiné důvody... jako je to čtivě napsané, takže knížka docela utíká, ale je to fakt zbytečně dlouhé... navíc jako vždy si oblíbím postavu hned na začátku celé série, v tomto případě Zeda, který nakonec pěkně ostrouhá... vybírám si špatné hrdiny =D

nani_nka
31.08.2017 1 z 5

Prvý diel sa mi páčil a keď sa mi dostal do ruky ten druhý, bola som strašne rada, predsa po tom ako skončila jednotka, som chcela vedieť ako príbeh Tess a Hardina bude pokračovať. Ale toto bola taká nuda. Sú spolu, potom nie sú, potom sú zas spolu, potom zas nie sú a stále dookola a dookola. A ono to má mať ešte ďalšie dva diely? O čom? Ako sú spolu a potom nie sú?

ptavichripkaa
12.08.2017 4 z 5

SPOILER
Nějak nevím co napsat, první díl čtu teprve teď, když mám dočteno Přiznání. První půlku knihy jsem Tesse fandila a říkala jsem si ať mu dá pořádnou čočku, za to co jí udělal. Pak mu odpustila...přemýšlela jsem, jestli bych něco takového dokázala odpustit já...no nikdy neříkej nikdy. Hardin a Tess tak nějak k sobě patří. I když on by potřeboval dostat přes hubu, aby se už konečně vzpamatoval.

Allka
07.08.2017 1 z 5

Někdy vám stačí na hodnocení knihy jedno slovo, které dílo dokonale vystihuje. I Přiznání takové slovíčko má. A tím je... Lobotomie. Lobotomie Tessina, Hardinova, všech dalších hrdinů, autorčina a nakonec i moje. Po přečtení jsem se cítila znásilněná. Jednu hvězdu dávám pravděpodobně za to překvapení, které mi slečna Todd naservírovala, protože jestli jsem něco nečekala, pak to, že druhý díl dokáže být ještě padesátkrát pitomější než ten první.

Shinstria
27.07.2017 2 z 5

Osobně si myslím, že první a druhý díl by se dal v klidu nacpat do jedné 500stránkové knížky. A že to celkově není nic moc. Chování Hardina hrozné. Tessu jsem nechápala. Být jí, tak už by měl zákaz přiblížení.

abelmoony
10.07.2017 4 z 5

Upřímně se mi tenhle díl líbil daleko víc ne díl předchozí ačkoli vůbec nemám ráda když je příběh vyprávěn více osobami. I přes tohle jsem si ho moc užila.

nadenka13
09.07.2017

skvělé skvělé skvělé čtení doporučuji

Petruska200
27.06.2017 5 z 5

Na stopro prectu znovu

Makulka1992
19.06.2017 3 z 5

Tady proběhl těžkej upadek. Přišlo mi že autorka to natahuje jen aby tam mohla vypsat to stejné dokola.... Podle mě mohla mít kniha 250 str. Nemusela to rozepsat na 608 str když tam šlo o jedno a totéž. Proto 3 hvězdy. Pohled Hardina na věc se mi líbil,ale s toho drsného sexy kluka se staval ufňukanej bitkař.... No posledni stranky jsem přeskakovala což normálně nedělám.... Uvidíme jestli vůbec sáhnu po 3-4 dílu.

vedana
24.05.2017 2 z 5

Druhý díl jsem nedočetla, nějak se vše na můj styl motalo pořád dokola a knihu jsem odložila.

lucie2952
01.04.2017 5 z 5

Druhý díl stejně tak dobrý jako první. Autorka fakt skvěle píše. Do knihy od ní bych se začetla i kdyby to byla kuchařka :D Vrhám se na třetí díl ❤

KaileyBlot
16.02.2017 4 z 5

Druhý díl se mi líbil mnohem víc než první. Celkově to bylo víc propracované. Časté roztržky a hádky mezi postavami mi už tak nevadily - bez nich by to nebylo ono :)). Moc hezky tam bylo také zakomponováno ztotožnění vztahu Hardina a Tessy se vztahem postav z románu Pýcha a předsudek.