Všechno, nebo nic

Všechno, nebo nic https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/165132/afera-blackstone-vse-165132.jpg 4 512 63

Aféra Blackstone série

Druhá část série Aféra Blackstone! Pozor, nebezpečí! Láska, za kterou stojí bojovat. A muž, který vsadil vše na jednu kartu. Ethan Blackstone má život v troskách. Zradil Brynninu důvěru a ona od něj odešla. Ethan se ale tak snadno nevzdá, nechce žít bez své americké krásky. Vášeň mezi nimi je neskutečně spalující, ale temná tajemství z jejich minulosti, která jeden před druhým skrývají, mohou jejich společnou cestu jednou pro vždy zničit. Vzhledem k politické hrozbě, která Brynne ohrožuje, musí Ethan ve velmi krátkém čase zmobilizovat veškerou sílu a důvtip, aby svou lásku ochránil před nebezpečím, díky kterému by ji mohl ztratit navždy. Dokáže Ethan pomoci Brynne vymanit se z minulosti, která ji děsí ve snech? Sevře ji opět v náručí a získá si její důvěru? Láskou posedlý muž je schopen udělat cokoli, aby znovu přivedl do svého života ženu, kterou miluje. Vrhá se do toho po hlavě. A získá buď všechno, nebo nic...... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

All In , 2011

smaille
15.08.2013 3 z 5

"Nahá" se mi líbila o trošku více... Vyprávění z Ethanova pohledu mi nebylo tolik sympatické. Kniha mě začala bavit až v poslední třetině, kdy se začalo opravdu něco dít, mám dojem, že nejlepší bude třetí díl "Oči dokořán". Předpokládám, že kromě sexu bude vzhledem k okolnostem také o dost napínavější. Už i já jsem přesvědčená, že se všechny tři knihy měly spojit v jednu jedinou

JajaAP
10.08.2013 4 z 5

Hezké pokračování. Měla jsem trošku obavy z toho, že příběh vypráví Ethan, ale vůbec to nebylo špatné. To jediné co mi na knize vadí je její délka. A ikdyž je o pár desítek stran delší než první díl, tak mi přišlo, že tam nebyl skoro žádný děj. Třetí díl si rozhodně přečtu, ale mě osobně se víc líbil první díl než tento.

blackdarkness
11.07.2013 4 z 5

Moc se mi líbilo, že to bylo napsáno z Ethanova pohledu, navíc nechyběla troška toho napětí a samozřejmě erotiky. Vyvstaly další otázky takže jsem zvědavá jak autorka "ukončila" sérii.

Anglie erotika

Raine Miller
americká
2013  74%Nahá
2014  68%Dokonalá vášeň
2014  81%Třešinka
2013  78%Oči dokořán
2014  78%Vzácná a drahocenná

Kniha Všechno, nebo nic je v