Všechno, nebo nic

Všechno, nebo nic https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/165132/afera-blackstone-vse-165132.jpg 4 512 63

Aféra Blackstone série

Druhá část série Aféra Blackstone! Pozor, nebezpečí! Láska, za kterou stojí bojovat. A muž, který vsadil vše na jednu kartu. Ethan Blackstone má život v troskách. Zradil Brynninu důvěru a ona od něj odešla. Ethan se ale tak snadno nevzdá, nechce žít bez své americké krásky. Vášeň mezi nimi je neskutečně spalující, ale temná tajemství z jejich minulosti, která jeden před druhým skrývají, mohou jejich společnou cestu jednou pro vždy zničit. Vzhledem k politické hrozbě, která Brynne ohrožuje, musí Ethan ve velmi krátkém čase zmobilizovat veškerou sílu a důvtip, aby svou lásku ochránil před nebezpečím, díky kterému by ji mohl ztratit navždy. Dokáže Ethan pomoci Brynne vymanit se z minulosti, která ji děsí ve snech? Sevře ji opět v náručí a získá si její důvěru? Láskou posedlý muž je schopen udělat cokoli, aby znovu přivedl do svého života ženu, kterou miluje. Vrhá se do toho po hlavě. A získá buď všechno, nebo nic...... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

All In , 2011

petrzel
03.09.2014 4 z 5

No dá se to přečíst jen mě zajímá jak to dopadne takže musím přečíst všechny díly

adrianna0305
15.07.2014 1 z 5

Jelikož jsem nějakým zázrakem přečetla první díl, musela jsem se prokousat i tímhle ...a bylo to opět nezáživné sousto. Kniha mě nijak nezaujala a už ani nevím co se tam řešilo, myslím že vcelku nic.

Beni
15.06.2014 5 z 5

Skvělé :-) Jsem nadšená z toho, že tento díl vypráví mužský hlavní hrdina... tím se dozvíme mnohem více o jeho chování... :-)

Laf
17.04.2014 4 z 5

Pěkné pokračování. Líbilo se mi to o kapku víc než první díl a už se těším na pokračování. Velmi pohodové čtení :)

malazluta
17.04.2014 2 z 5

Tento díl mi přišel stejně slabý jako první ... myslím, že jednou mi tato série bohatě stačila.

Samira
21.02.2014 5 z 5

Nemám, co bych druhé knížce série vytkla, moc se mi líbila kniha jen z Ethanova pohledu, bylo to osvěžující. Hodně jsme se posunuli v ději a moc se těším na díl třetí.

Ankavi
23.12.2013 4 z 5

Oddechovka velká, ale aspoň se trochu něco dělo. Za mě je tento díl naopak lepší než první - mužský pohled a aspoň občas trocha "racionálna".

Ivy
15.12.2013 5 z 5

Je to příjemné čtení, které vás tak nějak pohladí po duši, protože vztah, který si mezi sebou vytvořili hlavní hrdinové nad ním se dá jen usmívat.

Holubicka87
27.11.2013 3 z 5

Kniha je čtivá, ale nic nového. Nemůžu se zbavit dojmu, že v poslední dobĕ čtu samou napodobeninu Odstínů. Copak v poslední dobĕ nemůžou vzniknout lnĕco zajímavĕjšího?! Màm pocit, že nĕkdo zjistil, že knihy se sexuálním podtextem se dobře prodávají a teď honem budeme o tom všichni psát. Třetí díl si přečtu, ať ten příbĕh uzavřu, ale už teď tuším o čem budu asi číst.

zuza264
27.10.2013 3 z 5

Mě ukrutně lezl na nervy výraz moje (má) holka. Kdyby ze třech dílů udělali jeden, vůbec nic by se nestalo. Přečetla jsem všechny tři, ale že bych se k této sérii musela vrátit, to se mi nestane.

I<3Books
13.10.2013 5 z 5

Moc se mi líbí tahle serie .. začátek prvního dílu byl trochu zvláštní .. aho ahoj a hned postel .. ale pak když se děj trochu rozvinul .. už se to dalo číst ;)

liletka_a
12.09.2013 4 z 5

Dávám o jednu hvězdičku navíc, oproti prvnímu dílu to bylo o chlup lepší. :) Asi i celkově se mi líbila více než první, nevím přesně čím to bylo, možná mi přišel Ethan zajímavější než Brynne. :D Co se týče příběhu, nic moc, řekla bych že byla o ničem, nic extra se tam nestalo, doufám, že v posledním díle Oči dokořán bude konečně nějaká pořádná akce. :) Nejvíce se těším asi na ´´začínající´´ vztah Gabriely a Ivana tedy pokud bude, mohli by ho v dalším díle rozvinout. :))

Bet
08.09.2013 5 z 5

Moc se mi líbilo, že to bylo psané z pohledu Ethana, vědět jak uvažuje je to i změna :)
Knížku jsem doslova hltala těším se na další díl jen by se mi líbilo, kdyby autorka pokračovala s psaním z Ethanova pohledu. Baví mě to víc :)

bowlly
04.09.2013 4 z 5

druhý díl...druhý díl...byl lepší než ten první to určitě, ale zas taková sláva to nebyla. Knížka dobrá, ale rozhodně se k ní vracet nebudu. Četla jsem lepší. Knížka je psaná z pohledu Ethana. Chvilkama mi to přišlo až moc přehnané. Třetí díl přečtu. Nerada nechávám série rozečtené...

Lucka.79
25.08.2013 4 z 5

Čekala jsem to trošku víc akčnější, chyběla mi tam nějaká ta zápletka. Ale jinak to šlo, i když - první díl se mi líbil o trošku víc. Jsem zvědavá na třetí díl

Nuttelka
21.08.2013 5 z 5

příjemná změna, že knížka je z pohledu Ethana... přečetla jsem na jeden zátah a super... už se těším na poslední díl, jak to všechno dopadne...

Sidonie.j
20.08.2013

Vyprávění z Ethanova pohledu bylo taky zajímavý, ale to jeho žárlení mi přišlo místy až moc přehnaný...už se těším na třetí díl, jak to nakonec dopadne a hlavně, že třetí díl už bude zase psán z pohledu Brynne...

Dith
19.08.2013 2 z 5

Podle mého názoru kvalita téhle série lehce upadá, navíc už od začátku to není nic zářivého, k čemu bych se chtěla vracet.
Jediné plus dávám autorce, že se nebála napsat knihu taky z mužského pohledu. I když chápu, že někteří muži jsou až chorobně majetničtí, tady si myslím, že je trochu na škodu, že je knihu napsala žena a proto mám v některých scénách pocit, že se Ethan chová v některých situacích poněkud zženštile. Ještě uvidim, jestli má vůbec cenu ztrácet čas při čtení posledního dílu...

Kamilajznik
19.08.2013 4 z 5

Knihu jsem rovněž přečetla na jeden zátach. Ale víc se mi líbil první díl. Možná mi trošku vadilo, že je kniha z mužského pohledu. Ale každopádně se už těším na třetí díl....sem zvědavá, jak to dopadne :-)

DendaRA
18.08.2013 5 z 5

Bylo zajímavé číst knížku z pohledu muže, ale nijak to na kráse příběhu neubralo. Knížka byla sprostší a, jak mně se zdálo, i víc erotičtější, než první díl. Druhý díl se mi možná líbil o něco víc než první.
Možná, že když jsem si mohla přečíst, co muž cítí při sexu, jsem si Ethana ještě více zamilovala.
Těším se na třetí díl a nemůžu se dočkat!

Anglie erotika

Raine Miller
americká
2013  74%Nahá
2014  68%Dokonalá vášeň
2014  81%Třešinka
2013  78%Oči dokořán
2014  78%Vzácná a drahocenná

Kniha Všechno, nebo nic je v