Nahá

Nahá https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/162077/bmid_naha-65dceacfc0378.jpg 4 644 117

Aféra Blackstone série

Američanka Brynne Bennettová, studentka výtvarného umění na Londýnské univerzitě, si občas přivydělává jako modelka a veškerý svůj čas dělí mezi školu a práci. Když si úspěšný britský podnikatel Ethan Blackstone koupí její nahý portrét, Brynne zjistí, že tento muž odmítá brát „ne“ jako odpověď. Touží po ní, chce ji mít ve své posteli, a když ji získá, udělá vše, aby si ji udržel. Ethanova dominantní povaha Brynne okouzluje a přitahuje, a to navzdory traumatům, která si v sobě mladá žena nese. Není však jediná, kdo má v jejich vztahu tajemství. Velké tajemství. Dokáže Ethan zbavit dívku jejích démonů? Dovolí mu to Brynne, nebo je přízraky minulosti oba zničí?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Naked , 2012

niknikita
niknikita
10.06.2019 4 z 5

Tohle je tak stručné a lehce čtivé a lechtivé, že jsem se docela bavila.

Lofda
Lofda
30.12.2018 3 z 5

Ony mnohokrát zmíněné Odstíny mě minuly, takže nemám srovnání.. Žádný literární skvost, to jsem ani nečekala. Ale což, potřebuju vypnout hlavu po dlouhých šichtách v práci, takže bodíky přidávám za to, jak rychle a snadno se to čte.. Uvidíme, co přinese další díl, nakročeno je zatím pěkně, i když velký překvapivý zvrat asi čekat nemůžu. Ukamenujte mě, já se zatím bavím ;-)

Shaki
Shaki
18.11.2018 3 z 5

Odpočinková, nenáročná četba. Obě postavy jsou dobře vykresleny. Sice mi vadí časté opakování některých myšlenkových pochodů, ale na čtivost knihy to nemá vliv.

Terez9119
Terez9119
28.10.2018 4 z 5

Aféra Blackstone patří k mým oblíbenějším sériím. Až budu chtít zase jednou vypnout mozek, zase se k ní vrátím.

Vercutka
Vercutka
27.03.2018 2 z 5

Jako odreagování dobrý,ale nemá to moc hlubokou myšlenku. Mám erotické romány ráda,ale četla jsem už o dost lepší. Uvidím jak druhý díl, jestli se ho tedy rozhodnu vůbec číst.

LadyHip
LadyHip
12.03.2018 4 z 5

Taková rychlá jednohubka...pěkný příběh, zajímavé postavy (o kterých zatím nevíme skoro nic:)), dobrý styl vyprávění. Hurá na další díly.

Szekynka
Szekynka
02.03.2018 4 z 5

Po mega boomu s 50 Odstíny šedi, se vyrojilo až neuvěřitelné množství knih s touto tématikou. Většina z nich je pouze změtí popisu sexuálních praktik a v závěru nemají čtenáři co říct. Né, že by „Nahá“ nenesla žádné podobné charakteristiky, ale přesto mi tato kniha přijde v jistém směru originální. Ani ne tak v tom, že ona je zranitelná a on mocný a bohatý, ale na rozdíl od podobně zaměřených knih nese určité tajemství. Nejde tady ani tak o podřízení se ale odhalování minulosti obou postav a hledání společné cesty. Co se týče erotických scén v knize jsou popsané vkusně. Po druhém dílu určitě sáhnu.

TerezaMondeková
TerezaMondeková
24.02.2018 5 z 5

Kniha mě zaujala naprosto dokonalou obálkou, která skvěle podtrhuje příběh. Ta kombinace černé, bílé, fialové, ten obrázek... je to opravdu nádhera.
Musím říct, že mě překvapilo, jak vlastně napadla autorku myšlenka napsat tuhle knihu. Opravdu mě to zaujalo a líbilo se mi to. Taky se mi opravdu líbilo to prostředí Londýna. Do tohohle města jsem se zamilovala už jenom z popisu.
Je to opravu krátká knížka, ale zase je to pochopitelné, když je více dílů. Příběh jde klidně, pomalu, ale přesto v knize je láska, sex, trauma z minulosti, emoce, překvapení, vášeň mezi hlavními hrdiny a zápletka. Pak si rovnou musíte koupit druhý díl, takže kniha působí spíše jako taková oddychovka o mladých lidech, který si užívají pobláznění a okouzlení vášně na začátku vztahu. Ale... mě přijde, že kniha není jenom o tomhle. Nedokážu to přesně popsat, ale něco na té knize prostě je... něco mě ke knize táhne.
Brynne se mi líbila. Citlivá, inteligentní, vzdělaná žena, která má zálibu v umění. Je krásná na povrchu, ale i uvnitř. Ale bohužel má tragickou minulost, která ji hodně poznamenala. Jsem na její příběh hodně zvědavá.
Ethana... do toho jsem se zamilovala! To je chlap snů každé ženy. Majetnický, dominantní, ochranitelský, sexy. Ale opravdu se mi líbilo, jak se choval k Brynne. Sice byl trošku více majetnický. Bral to tak, že je Brynne jeho, ale taky tím, že byla jeho, byl odhodlaný Brynne bránit do posledního dechu. Dobře se o ni staral. Chtěl, aby ji nic nechybělo. Nechtěl, aby se trápila.

1259
1259
21.02.2018 5 z 5

Hezký erotický, odpočinkový počteníčko. Dlouho jsem se rozhodovala, jestli si jí koupit a nebo jí nechat být, ale jsem ráda, že jsem si jí vzala sebou domů.

Mišule_11
Mišule_11
14.01.2018 5 z 5

Dlouho jsem nad touto sérií váhala, nakonec jsem ráda, že jsem se do ní pustila. Kniha se mi líbila..! :) I když může člověk leccos tušit, naopak jej i něco překvapí. Nechybí tu láska, romantika, důvěra ale také sex, přátelství a hlavně minulost, která je určitým démonem pro oba. Hlavní hrdinkou je odvážná Brynne, která se zamiluje do kontrolou posedlého Ethana..ale jakmile zjistí pravdu, je všechno jinak! Čímž vlastně kniha i končí, proto musíte sáhnout po dalším dílu, aby jste se dozvěděli, co bude dál..! :)

lucie2952
lucie2952
30.09.2017 5 z 5

Taková menší kopie 50 odstínů šedi. Akorát tohle je daleko lépe napsáno. U 50 odstínů jsem knihu v půlce odložila, ale tahle byla tak čtivá, že nešla přestat číst, i když to byl skoro pořád samý sex. Kdyby konec nebyl jaký je, tak bych druhý díl nečetla, ale nemůžu si pomoct. Musím vědět jak to dopadne!

tinka1974
tinka1974
29.08.2017 5 z 5

Odstíny šedi jsem sice nečetla a moc po tom netoužím, ale tohle se mi docela líbí. Hlavně jsem četla Třešinku, a tak jsem se rozhodla pro tuto sérii. Je to velká oddechovka a přidala bych na ději. začínám číst druhý díl a doufám, že se to trošku pohne a děj dostane spád. Za mě by to chtělo více akce v příběhu, ale jak pomalu odkrýváme tajemství hlavních hrdinů, zdáse to být slibné

ardeas
ardeas
20.07.2017 3 z 5

Nebola to taká hrôza, námet dobrý, ale bolo by treba zapracovať viac na charakteroch. Priemer s odretými oboma ušami.

Ssojka42
Ssojka42
09.07.2017

Ne, ne a ne! Knihu jsem zaklapla a nedočetla. Tento žánr stylu Padesát odstínů šedi,,,,mi nesedí.

Petruska200
Petruska200
28.06.2017 5 z 5

kdybych nemusela do prace vydrzim u toho sedet cely den

a.nnysek
a.nnysek
14.06.2017 5 z 5

Má oblíbená série. Čtivě napsané, erotika je tam v uvěřitelných mezích a Ethan mě často baví svými myšlenkami/hláškami.

havrmoni
havrmoni
19.04.2017 5 z 5

Taková pěkná oddechová rychlovka. Hurá do dalšího dílu.

Daninka123
Daninka123
04.01.2017 2 z 5

Je to slabý, opravdu napodobenina 50ti odtínů a moc mě nebaví. Má cenu číst další díly? Bude děj jiný nebo to bude pořád podobné? 50 odstínů se mi líbily, nevadí mi podobnost, ale nezaujal mě styl psaní.

sylva8672
sylva8672
29.11.2016 3 z 5

Tato kniha mi přišla jako chabá napodobenina 50ti odstínů... Autorka se inspirovala opravdu hodně. Opět byl krom mladé slečny hlavní postavou dominantní, neodolatelný, prachatý a majetnický krasavec, který si s Bryenn užívá sexu kdy to jen jde. Je to naprostá idylka, která se pak pokazí a my se až v dalším díle dozvíme, jak to celé dopadne....

Zlodějka knih
Zlodějka knih
29.08.2016 4 z 5

K této knize jsem se dostala díky svým spolupracovnicím, které mi daly celou sérii jako dárek k narozeninám - je to série knih, která svým žánrem připomíná Padesát odstínů šedi, i když tohle bych dala uplně na jinou kolej...ze začátku jsem se pořádně nemohla začíst, ale jakmile jsem se dostala dál kniha se mi četla pomalu sama....příběh má svůj nápad, zajímavé postavy a tajemství...i když odhalení tajemství už tak příjemné nebývá...ale přesto jsem zvědavá, co mě čeká za pokračování a zvraty v jejich příběhu...každopádně dávám čtyři hvězdy, protože mi chybělo to chvění při otáčení stránek, které prostě musí být, když je kniha skvělá :)

Raine Miller
americká