Dokonalá vášeň

Dokonalá vášeň https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184079/bmid_afera-blackstone-dokonala-vasen-Fjj-184079.jpg 3 231 51

Darius intuitivně vnímá Marianninu touhu po sebeodevzdání a rozhodne se, že on bude tím, kdo dívku zasvětí do tajů lásky, sexu, dominance a submisivity. Netuší však, že Mariannino chování je zapříčiněno tragickou událostí z její minulosti. Dokáže Marianne muži svého života prozradit děsivé tajemství? A pokud ano, vyrovná se s ním Darius?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

His Perfect Passion , 2011

petra1347
09.07.2016 odpad!

nejdříve jsem knize nedávala moc šancí mě potěšit ale ted musím změnit názor .......byla fantastická a přímo mě nadchla .....krásně popsaná erotika až jsem s toho měla šimrání v pod bříšku a to se my stává málo kdy.....a ještě jedna věc nedalo se díky těm motýlkum od toho odtrhnout ......kniha se četla sama .......měla jsem knihu přečtenou ani né za 2 dny a to se my též stává málo kdy..... jsem na mateřské a tím pádem mám málo času na čtení

Shaki
25.05.2016 4 z 5

Pohodové čtení plné vášně a erotiky. Příběh je velmi jednoduchý, ale o tom tahle kniha vlastně je, o zbožňování, vášni a lásce.
V zhledem k tomu, že je to takhle, dávám čtyři hvězdičky, protože kniha se nikde zbytečně netáhla a měla spád.
I když byla přeslazená, tak ji s klidnou duší můžu doporučt. Každý má občas nárok na nějakou tu hříšnou sladkost.

cukrovka
23.04.2016 3 z 5

Nenáročná erotická oddychovka.

Bet
18.11.2015 3 z 5

Čekala jsem víc, kniha byla zklamanim

Makyt
30.07.2015 3 z 5

Pěkná vsuvka mezi "pravými díly", místy ale trochu nekoresponduje způsob vyjadřování vs. historický román. Sexuální scény, romantika, historie... prostě vsuvka ;-)

angelbooks
01.05.2015 5 z 5

Už jsem nějaký ten historický román četla a přesně jak píše maca5449, nevím jest-li by zrovna tohle říkali lidé v 19.st.
Ale kniha jinak byla pěkná. Četla se jedním dechem. Akorát by bylo lepší, napsat ji v jiném století :D.
Knihu i přes tyto nedostatky doporučuju :).

maca5449
20.04.2015 1 z 5

Nejsem zrovna historička, ale dost pochybuju, že by nějaká údajně slušně vychovaná mladá dáma v roce 1837 pronesla "chci ti kouřit tvýho ptáka." Celkově mi ten jazyk a vyjadřování vůbec neseděli.

Kniha nic moc... možná na zažehnání nudy na jedno odpoledne a to pouze pokud si chce člověk přečíst nepovedenou parodii na erotický román. Autorka to teda zase vymňoukla...

jitka7
10.04.2015 3 z 5

Čekala jsem trochu víc, nebylo to špatné, ale zase ani nic extra.

Lenka.Vílka
03.02.2015 3 z 5

Jako "mezihra" mezi dily to nebylo spatne. Tak jsem to taky brala. Ano, zadny dej, jenom sex. Ale co cekat na tak malo strankach?! Ve vysledku mi to ani nevadilo. Protoze pokud by autorka neplanovala napsat jenom tuhle doplnujici episodku a rozpracovala dal dej, nejspis by me to nebavilo. Jsem proste pro pritomnost...

LucyNej
24.01.2015 5 z 5

Jedna z nejlepší sérii jakou jsem četla. 5 hvězdiček má zaslouženě! :) (líbí se mi, že vím, co se stalo předtím, než se do domu nastěhoval Ethan :) )

smejkalova.m
14.12.2014 3 z 5

Očekávala jsem od toho trochu víc.. Aféra Blackstone byla úžasná, tahle kniha mě trochu zklamala :) proto dávám jen 4 hvězdičky...

Lennji
13.11.2014 2 z 5

Pár stran, které jsem měla přečtené za den..Příběh plynul rychle a vesměs se tam nic nedělo..jen spousta erotických pasáží, přeslazených dialogů a rádoby tajemství..ukládám knihu do zadní části knihovny..

Tobika
07.11.2014 2 z 5

Moc přeslazené. První knížku od této autorky jsem četla Třešinku a ta se mi líbila mnohem víc.

kacaaba
27.09.2014 4 z 5

Historická romance. Hezky se to četlo. Je pravda, že tam šlo hodně jen o sex ale příběh byl jasný. Mě se to líbilo.

narisa
22.09.2014 5 z 5

Moc se mi líbila. Krásná útlá knížečka, která souvisí s Aférou Blackstone :). Darius byl úžasný, stejně jako Ethan a Neil :), prostě její typický mužský hrdina, který je velice otevřený, milující a jdoucí si za svým :)

aika11
24.08.2014 2 z 5

Kniha mě zklamala. Měla jsem ji přečtenou za jeden večer a neměla skoro žádný děj, jen hodně sexu.

petrzel
23.08.2014 3 z 5

Jednoduchá kniha opravdová oddychovka a strašně naivní

Samira
16.07.2014 3 z 5

Mám opravdu ráda celou sérii a nadšená jsem byla z Třešinky, ale tato doplňková knížka, byla trošku slabší. Jako doplněk bych to ještě brala, ale hodnoceno zvlášť vůbec. Je tam hodně sexu, pár nepropracovaných věcí a celkově nešla do hloubky i díky délce, nebyla tam vlastně žádná katarze, tedy kromě možného pádu z útesu. Závěr až moc sladký.

veronka29
08.07.2014 1 z 5

Kniha byla pro mě velkým zklamání, myslela jsem si, že děj bude více propracovaný potom co jsem přečetla autorčiny předchozí knihy. :(

SindyEM
04.07.2014 3 z 5

Pekná kniha. Nenáročná oddychovka, ktorú vzhľadom na žáner a obsah aj očakávate. Obsahovo nenáročné, až príliš jednoduché, veľa pekne opísaného sexu je asi najväčším bonusom. Príbeh príliš presladený,bez nejakej akcie a napätia, možno až nezaujímavý (jediná vec, na ktorú čakáte je odhalenie tajomstva hlavnej hrdinky), ale po náročnom dni mi padol dobre. Pekný priemer.

Raine Miller
americká