Adventní kalendář povídek na zimní nečas

V rukou držíte druhý sborník povídek od nakladatelství BRK. Žánrově odlišné povídky na téma „Zimní nečas“ od různých autorů mají za cíl zastavit čtenáře v uspěchaném adventním čase a vyvést je ze zajetého stereotypu. Chvíle lehce nostalgické střídá satira a místy až nekorektní humor, aby vzápětí další povídka vyvolala strach a paranoiu. Netradiční sbírka povídek od českých autorů pro české čtenáře čeká na Vaše přečtení....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/481647/big_adventni-kalendar-povidek-na-zimni--bX0-481647.jpg 4.65

Kniha Adventní kalendář povídek na zimní nečas

nela3812
včera

Jedná se již o druhý sborník, které nakladatelství vydalo, a při porovnání s prvním jsem zaznamenala mnoho povídek, při kterých autoři opravdu popustili uzdu své fantazii.

Z mého pohledu tam tentokrát nebylo tolik povídek, které by mě upřímně rozesmály nebo zahřály u srdíčka, ale i přesto jsem pro Vás opět vybrala top 5 povídek, které v tomto sborníku nesmíte minout.

° Přišel k nám Mikuláš

° Žádný čas na nečas

° Srdcový král

° Obyčejné lidské štěstí

° Vánoční úlovek

Budu se opakovat, ale i tentokrát doporučím sborník povídek jako drobnost, která pod stromečkem udělá radost každé vánoční duši. Každý si tam najde to své a především tam všichni najdeme příjemnou a pohodovou vánoční náladu.

Za mě je to tentokrát 4/5, ale i tak sborník vřele doporučuji. Tentokrát v něm totiž najde i jednu bonusovou a jednu slovenskou povídku. Obě rozhodně stojí za pozornost.

Gabusza

Opet jsem mela moznost precist si povidky diky Nakladatelstvi Brk.

Pribehy byly tentokrat delsi, nez v prvnim sborniku, ale vic jich tam pribylo dost smutnych a jedna dokonce i ve Slovenstine.
Je tam i jedna bonusova, celkem drsna povidka :))

Hodnotim kladne, opravdu pekne povidky, ktere navodi tu Vanocni atmosferu, vhodne do zimniho necasu.

MagdaK971

Dostanu k narozeninám. Už se těším. Zatím jsem četla jen ukázku na internetu. Vím, že se jedná o sbírku povídek, ale i tak by se mi líbila knížka, která by byla celý příběh podle úvodní povídky (y).