Adopce

Adopce https://www.databazeknih.cz/img/books/90_/9030/adopce-9030.jpg 4 91 24

Mladá talentovaná herečka Lori Adamsová se po dlouhém váhání rozhodla dát k adopci své novorozené dítě. Má sice harmonický vztah s chlapečkovým otcem, ale přesto cítí, že by malému Scottovi ani společnými silami nedokázali dát to, co potřebuje. Christie a Bill Salemovi nedávno přišli o svého prvorozeného syna, a tak se rozhodnou novorozeně adoptovat. V následujících dvou letech mu poskytují veškerou lásku a péči. V průběhu oněch dvou let se ovšem dramaticky změnily životní podmínky Scottových biologických rodičů. Lori a Brett se proto obrátili na právníky, aby jim pomohli získat chlapce zpátky. Rozpoutá se nelítostná soudní bitva, která může zničit život všem zúčastněným. A když se do věci zapojí i média, pro které je spor o dítě vítaným soustem v honbě za vyšší sledovaností, může Scottův osud ovlivnit i to, která rodičovská dvojice působivěji vystoupí ve večerních zprávách…Denkerovo mistrovské vyprávění graduje až do samotného závěru, kdy soudce vyřkne svůj ortel a jen jeden pár bude moci říct: „To dítě patří nám. “... celý text

Literatura světová , Romány

Vydáno: , Domino

This child is mine , 2001

Jajulle
25.07.2014 4 z 5

Zajímavá kniha a zajímavé téma. Od začátku do konce napínavý příběh, hned jsem si našla favoritku a celou dobu doufala, že mně konec nezklame. A nezklamal :)

Ramondia1
06.05.2014 5 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem a ulevilo se mi nad tím, jak to nakonec dopadlo.

rtesarova88
24.11.2013 5 z 5

Další skvělá kniha od vynikajícího autora.

Lucka66
07.02.2013 5 z 5

Říkala jsem si že tato kniha nebude nic moc, další běžný románek..ale neskutečně mě překvapila. Zajímavé téma a úžasně zpracované, sympatizovala jsme s oběma matkami, dovedla jsme si představit jak jim musí být ale přesto jsme celou dobu víc sympatizovala s Lori. Už jsme si začala shánět další knížky od tohoto autora, jeho styl psaní se mi moc zamlouvá :)

adopce

Henry Denker