Vím, že jsi vrah

Vím, že jsi vrah https://www.databazeknih.cz/img/books/79_/7947/vim-ze-jsi-vrah-7947.jpg 4 56 5

Adam Dalgliesh série

Adam Dalgliesh řeší spletitý případ vraždy v detektivní kanceláři. Každý páteční večer inspektor Dalgliesh opět na televizní obrazovce! Když Venetia Aldridgeová obhajuje mladého Garryho Ashe, obviněného z vraždy své tety, považuje to za rutinní záležitost. Netuší, že tím uvede do pohybu lavinu událostí, která jí samotné přinese smrt. O čtyři týdny později je ve své kanceláři zavražděna. Adamu Dalglieshovi, který případ vyšetřuje, se nabízí řada podezřelých, ale kdo z nich je vrah? Milenec? Bývalý manžel? Nespokojený klient? Nebo některý z kolegů? Všichni mají motiv a chybí jim prokazatelné alibi. Odhalí Dalgliesh vraha dříve, než znovu udeří?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Motto

A Certain Justice , 1998

ijcro
09.03.2023 4 z 5

Snad není jediná knížka s Daglieshem, aby nebyla rozvláčná, ukecaná a tak divně komplexní, jak se dneska říká. Každopádně, kdyby byla psána stylem René Lodge Brabazona Raymonda, bylo by to multi supeéér!
Ale i tak, doporučuji :)

JiříM
13.01.2017 5 z 5

Docela napínavé a zajímavé čtení, jen ten konec mohl byt dotaženější.

mayinka
04.09.2014

Tenhle dil byl...... nejnarocnejsi. Bylo to slozite a prekombinovane a pritom natazene a plytke.

wooloong
09.10.2013 3 z 5

Přišlo mi to takové nedotažené.

michalka S.
24.09.2013 3 z 5

Kniha se mi moc nelíbila :-(