Adam a jeho Evy

Adam a jeho Evy https://www.databazeknih.cz/img/books/60_/6049/adam-a-jeho-evy-6049.jpg 4 23 5

Jock Lewis údajně zahynul při železničním neštěstí. S sebou ale měl všechny úspory své přítelkyně Minty. Zillah je provdaná za muže jménem Jerry Leach. Nemůže uvěřit, že by její manžel mohl být mrtvý. A Fiona? Ta se seznámila s Jeffem Leighem úplně nedávno. Ačkoli zřejmě nechodil do práce a neustále si od ní půjčoval peníze, hluboce ho milovala. Kolik dalších životů má tento muž na svědomí? A jaký má ke svému jednání důvod?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Motto

Adam and Eve and Pinch Me , 2001

Luigi1
31.03.2023 5 z 5

Zajímavě napsaná zvláště popsaný život sňtkového podvodníka

kleozpatra
19.06.2020 5 z 5

Další delikateska, při které jsem si musela opakovaně říkat, jak geniálně tolik postav, pohnutek a děje dokázala Ruth splést, aby všechny detaily a hlavně aktéři měli své místo a tvořili malý nicméně nepostradatelný kamínek budující to správně protahované napětí. Zbožňuju schopnost Ruth každé figuře vdechnout život a vykouzlit z nich lidi, které potkáváte nebo naopak ty, které nikdy potkat nechcete.

jana14
13.03.2020 5 z 5

Život i záhadná smrt bezohledného sňatkového podvodníka neuvěřitelně zasáhnou do životů nejen podvedených žen, ale i mnoha dalších osob- od vysoce postaveného politika až po starou ženu na ulici. Velmi dobře propracovaná psychologie postav. Kniha k pobavení i k zamyšlení.

DominaCZ
18.10.2019 1 z 5

Jako dá se ještě tak ta linie Minty a Michelle a jejího hubeného manžela. Ostatní manželky a vše okolo nezájem.

Teplý politik a jeho cigánská "manželka" s děckama? Novinářka nebo ta Fiona? Propána, co z toho??

I když ve finálke se dostáváme k tomu, že anotace mluví o muži, ale je to vlastně o vražedkyni-magorovi někoho jinýho-tak nějak všech okolo...

ilčidlo
04.01.2018 1 z 5