Absolutní nasazení

Román ze zákulisí prostředí světových tenisových turnajů, v němž se zločinu postaví netypická obhájkyně práva. Martina Navrátilová se spoluautorkou ve svém prvnímu románu využívá své důvěrné znalostí prostředí tenisových turnajů a komponuje dramatický příběh, v němž se zločinu postaví neobvyklá obhájkyně práva. Autorky nabízejí čtenáři nejen napětí, ale i netradiční zamyšlení nad morálkou v tenise....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/90_/90356/absolutni-nasazeni-90356.jpg 3.811
Detektivky, krimi, Literatura česká
Vydáno, Knižní klub

The Total Zone, 1994

Kniha Absolutní nasazení

pinar
25.06.2018

na první pohled jsem myslela, že je knížka o nějaký dokument o životě Martiny Navrátilové. Překvapilo mně, že je to detektivka z tenisového prostředí. To hraje vlastně hlavní roli, Martina jej důvěrně zná a celkem zábavnou formou jej přibližuje čtenáři. Hlavní postavy nejsou nějak zvlášť psychologicky vykreslené a zápletka není úplně složitá, ale knížka se dobře čte a rozhodně čtenáře seznámí s řadou zajímavostí ze světa tenisu.

Messilina
10.10.2017

Když chci něco do vlaku, volím tuto knihu.

nova8907
20.07.2014

Hezké čtení,kniha se mi líbila :-)

aneleh18
12.02.2014

Překvapivě docela dobré čtení, když uvážíme, že autorka nepochází z řad spisovatelů. Vidět je dobrá znalost prostředí a odpustitelná je proto i úzká spolupráce s Liz Nicklesovou, která určitě musela Martinu Navrátilovou hodně vést.