Absolutní nasazení

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Román ze zákulisí prostředí světových tenisových turnajů, v němž se zločinu postaví netypická obhájkyně práva. Martina Navrátilová se spoluautorkou ve svém prvnímu románu využívá své důvěrné znalostí prostředí tenisových turnajů a komponuje dramatický příběh, v němž se zločinu postaví neobvyklá obhájkyně práva. Autorky nabízejí čtenáři nejen napětí, ale i netradiční zamyšlení nad morálkou v tenise....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/90_/90356/absolutni-nasazeni-90356.jpg 3.811
Žánr
Detektivky, krimi, Literatura česká
Vydáno, Knižní klub
Orig. název

The Total Zone, 1994

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Absolutní nasazení

Přidat komentář
pinar
25.06.2018

na první pohled jsem myslela, že je knížka o nějaký dokument o životě Martiny Navrátilové. Překvapilo mně, že je to detektivka z tenisového prostředí. To hraje vlastně hlavní roli, Martina jej důvěrně zná a celkem zábavnou formou jej přibližuje čtenáři. Hlavní postavy nejsou nějak zvlášť psychologicky vykreslené a zápletka není úplně složitá, ale knížka se dobře čte a rozhodně čtenáře seznámí s řadou zajímavostí ze světa tenisu.

Messilina
10.10.2017

Když chci něco do vlaku, volím tuto knihu.


nova8907
20.07.2014

Hezké čtení,kniha se mi líbila :-)

aneleh18
12.02.2014

Překvapivě docela dobré čtení, když uvážíme, že autorka nepochází z řad spisovatelů. Vidět je dobrá znalost prostředí a odpustitelná je proto i úzká spolupráce s Liz Nicklesovou, která určitě musela Martinu Navrátilovou hodně vést.