Absolutní nasazení

Absolutní nasazení https://www.databazeknih.cz/img/books/90_/90356/absolutni-nasazeni-90356.jpg 4 19 5

Román ze zákulisí prostředí světových tenisových turnajů, v němž se zločinu postaví netypická obhájkyně práva. Martina Navrátilová se spoluautorkou ve svém prvnímu románu využívá své důvěrné znalostí prostředí tenisových turnajů a komponuje dramatický příběh, v němž se zločinu postaví neobvyklá obhájkyně práva. Autorky nabízejí čtenáři nejen napětí, ale i netradiční zamyšlení nad morálkou v tenise.... celý text

Detektivky, krimi Literatura česká
Vydáno: , Knižní klub

The Total Zone , 1994

Péťa1950
15.05.2022 4 z 5

Je profesionální tenis ještě sport? Není to jen naprosto brutální byznys? Rodiče plnící si své sny prostřednictvím dětí. Asi je to i v jiných sportech. Děti jsou oběti.

pinar
25.06.2018 4 z 5

na první pohled jsem myslela, že je knížka o nějaký dokument o životě Martiny Navrátilové. Překvapilo mně, že je to detektivka z tenisového prostředí. To hraje vlastně hlavní roli, Martina jej důvěrně zná a celkem zábavnou formou jej přibližuje čtenáři. Hlavní postavy nejsou nějak zvlášť psychologicky vykreslené a zápletka není úplně složitá, ale knížka se dobře čte a rozhodně čtenáře seznámí s řadou zajímavostí ze světa tenisu.

Messilina
10.10.2017 3 z 5

Když chci něco do vlaku, volím tuto knihu.

nova8907
20.07.2014 4 z 5

Hezké čtení,kniha se mi líbila :-)

aneleh18
12.02.2014 3 z 5

Překvapivě docela dobré čtení, když uvážíme, že autorka nepochází z řad spisovatelů. Vidět je dobrá znalost prostředí a odpustitelná je proto i úzká spolupráce s Liz Nicklesovou, která určitě musela Martinu Navrátilovou hodně vést.